Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 21:31



Всичко се вижда, нищо че се опитваш да прикриваш финтифлюшките, наклона и натиска

. Знаем те теб, да ти дадат работа и никой за нищо да не те закача. Даже и за храна и сън може да не те подсещат. Но, тялото иска почивка и ... внимание! Внимание!



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 21:45



О да, минава

. Като имаш предвид, че аз съм мързелив човек, не упражнявам никакъв физически труд, не ходя пеш, спрях да ходя на фитнес, един Мол само ми остана . Оказва влияние и нервното напрежение, там трябва да се щадим, но не знам как. Моята терапия трае 3 месеца, болката намаля след първия, сега съм вече в началото на третия месец и нещата са добре. Връщам си формата . При теб ще бъде по-кратко и бързо лечението, бъди спокойна



Тема Re: Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 21:49



Оооо, с Мира

... това трябва да е било отдавна ... Ти с Веско Маринов ли си пял във военния хор?!



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано10.05.17 21:50



Напоследък сънувам прекрасните си години. Тогава светът в мен и навън не живееше в главата ми, а повече в гърдите и по-малко в стомаха. Не в търбуха, яденето въобще не ме интересуваше. Не знам всеки ли чувства с корема, но приказката, че мъжа обича със стомаха си се приема много буквално. Просто Господ май не решил къде точно да сложи душата.
Сега шибания свят се е загнездил в главата ми, кънти напразно там и от този шум ли, или от мировата скръб почнах да пиша с по-хубав почерк.
Така чувствата си отидоха, акъл не ми дойде и ми остана само един почерк. Има ли значение какво говори за мен ? Важно, че е станал толкова красив, кеф ти Ариал, кеф ти Comic Sans MS.
Поизостанала си малко. Заеби графологията. Направо отсичаш ти си един Times New Roman и толкова.
Така няма да има противоречивост на характера и загадъчност на натурата, няма да има слаб характер, притеснителен и комплексиран – всеки ще е просто компютъризиран от почерка та до ...вибратора.





Тема Re: о да...нови [re: bipet]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 21:56



По почерка ти личи, че имаш киселини в корема, причинени от нередовно хранене и лишаване от удоволствия

... Вибратора трябва да bold-над, ей така, за разкош .
Здрасти все пак



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано10.05.17 22:00



Има едни възглавнички с гел, мисла между дисковете. Можеш да спукаш някое, гелът бяга настрани и притиска нервите. Това е така нареченото секване. Организмът го резорбира и закърпва камерката с гел.
Радостното е че с възрастта гелът става по плътен, намалява подвижността, а появата на шипове, които са холестеролови образувания, е реакция на костната система да преразпредели натоварването върху мускулите..

Не съм лекар, това е мой прочит, който не бих могъл да защитя.

Редактирано от tirtirlin на 10.05.17 22:11.



Тема Re: Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 22:09



Добро обяснение. Амортизацията все някак трябва да се прояви, кво да се прави, остава да свиквам.




п.п. Забравих, че ми е отворено - по кода от листа ми даде това, тъй и тъй го съсипах от музикален към болничен тоя разговор...

Редактирано от Bezsynna на 10.05.17 22:12.



Тема Re: о да...нови [re: Ludo2]  
Автор bipet (досаден)
Публикувано10.05.17 22:12



Остави битовото. Излъжи ме нещо. Не си никаква гадателка ако не умееш да лъжеш.



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано10.05.17 22:18



Интересно е да се яви някой да гледа по постинги, аз от това са притеснявам.



Редактирано от tirtirlin на 10.05.17 22:18.



Тема Re: о да...нови [re: bipet]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 22:19



Сега китка здравец ли искаш, за да е пълна лъжовната картинка?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.