Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:34 02.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 19:13



Писането на снега не е ли ръкописно?!

... или името ми поддържа втвърдяването



Тема Re: Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.05.17 19:15



И Милко Калайджиев да ти пее

. Ръцете горе



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано10.05.17 19:18



екстра!...щом си и прописала значи си добре...: )))



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано10.05.17 19:21



Бре!..каква врачка се извъди...


на мен на какво ще ми гледаш?...
трябва да взема важно решение..едно или две...или щом се чудя да е три?... : ))))


пп едно, две, три...са възможностите!... : )))
почерк искаш ли...или ще е на боб...или?.. : ))))



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 19:22



Най-лошото е, че изкарах почивните дни без поглед от специалист, на някакви спасителни инжекции, които вчера се смениха, изглежда не са били подходящи. Мозъкът ми е като втечнен от усилие да устискам, току си мислех, че ако се разболея от нещо по-сериозно, сигурно ще се гръмна, брррр. Усмихната съм, тая сутрин разказвах на детето притчата за овчаря, дето Господ го накарал да преспи с овцете да не се оплаква, че му тясно. Та като се събудиш една сутрин без да ревеш, си не щастлив, ами ехааа.

Като измисля как да кача клип, ще ви пусна да чуете как се лекувам когато съм нещастна.



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано10.05.17 19:23



Мож да не вярваш, ма съм танцувал блус с него докато пееше



Мирише на циганин.

В едно заведение, дървено, бях горе на черешата, тоест на гредата подпокривна, четия се казва, спуснах се на сцената, беше с Мира, тя с ботуши, и аз с ботуши. Награбих Кавалджиев щото не очакваше и по екстравагантно, викам си, имам си алиби, аз съм се напил, били са ме напили сервитьорите

Пял съм в военен хор за руски военни маршове, ако му бех грабнал микрофона, нямаше да го пусна час.



Тема Re: Доволен!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 19:24



Ще гледа! Аз вече й подготвям мостра от официалния си почерк!





Тема Re: Доволен!нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 19:28



Щом така колебателно се изказваш, може би няма предаване? Нямам идея, неприятен ми е само на гледане, даже не въз основа на казани неща, самият му вид ми предизвиква едно такова инстинктивно желание да го махна.



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.05.17 19:54






Представяш ли си да почнем така да си пращаме мненията, ще падне голямо дешифриране.



Тема Re: Доволен!нови [re: Ludo2]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано10.05.17 19:57



Къпят! Аз какво ви разправям за предимството на тия терапевтични методи, а вие като че ли не ми вярвате,



ad infinitum ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.