Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: Nonconformist]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано16.05.17 13:32



То и музсиката е предимно сватбарска в това заведение на кмета де,или чалга.



Нека бъде вашата воля!

Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: Alice in WL]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано16.05.17 13:35




Че кой ще ти стане да играе,като има пиене и ядене по масите.Почват да играят,падат и стават като се наквасят много.Не и преди това.
Всяко лято спя с тапи за уши.На жената къщата е точно отзад зад заведенеието.И като надуят чалгиите и все едно са ти в двора.

Разбирам до 1-2 и да намалят музиката,ама дънат чак до 4-5 през ноща.
Един ден ако се приберем за постоянно,ще си намеря аз що тонколони мога,ресийвъри и буум буустери и ще видят те.


Нека бъде вашата воля!

Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано16.05.17 13:37




Има жени в Калофер,които пият повече от доста мъже.

Нека бъде вашата воля!

Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано16.05.17 13:44



Голям проблем стана с кмета като го избраха първия мандат,именно заради това заведение.Понеже като кмет няма право на фирми и бизнеси.И нашият изобщо явно не беше проверил.Та дойдоха разни политици,разни проверки..и се наложи екстренно да го прехвърли на женса си.Само фиктивно,де.Той коли и беси в тяхната къща.Пък и хората говорят че я побийвал жена си,а тя е усмихната,лъчезарна и свестен човек.
В последните години ако никъде не можеш да го намериш кмета,в заведението до тази врата има една маса с два три стола,и вечно с някой пие кмета.В Калофер няма такова нещо като приказката че било рано за пиене и още не му било време.


Е,все пак гледа докъм 2-3 през деня да пази поведение..повече кафе с по някоя ракийка,ама след 4 яко олабвал колана.

Покрай проблемите му със заведението,се подразбра че нямал и висше.Понеже беше извадил една диплома от някакъв западен свободен университет за който никой не е чувал.
Какво да правиш,няма как всичко да натъкмиш.Кебапчета,хора,ръченици,кръстове и коледувания с руйно вино и чипиши по улиците да има..пък на развитието на града майната му.Важното е да има кепабчета,свирни и песни,зрелища и далаверки.
Пък Калофер вече е 2500 жители,макар че по жителства се води уж към 4000.


Нека бъде вашата воля!

Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано16.05.17 13:58



Редактирано от Nonconformist на 16.05.17 14:19.



Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: Nonconformist]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано16.05.17 14:02



Редактирано от Nonconformist на 16.05.17 14:20.



Тема Re:ооо...нови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано17.05.17 10:18



Ооооо, знаменосецо мой






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.