Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 08.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Доволен!нови [re: saksun]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано14.05.17 01:24



+1






Тема НЕДОВОЛЕН!нови [re: Bezsynna]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано14.05.17 01:48



Обичам Португалия, но не харесвам песента им!



Тема Re: Доволен!нови [re: Lucky Eva]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.05.17 01:57



Абсолютно!

Португалецът беше аутсайдер за мен.

Гледай го детето плаче. Кристиян Костов е разочарован, явно много е искал да стане победител, очаквал го е...
Аз много се радвам, че той издържа психически. Все пак е на 17 само.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема П.П.нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано14.05.17 02:08



Стана като в конкурсите за красота - по-хубавата мис често остава втора.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: НЕДОВОЛЕН!нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано14.05.17 02:13



Аз пък съм изненадана, че спечели нормална песен. Хареса ми, но грам не си представях, че изобщо ще стигне донякъде. Интересно е за отбелязване, че освен представителя на Черна гора други простотии в цялото нещо нямаше. По-добре скучновати балади отколкото брадати недоразумения.

Драго Драганов пък ще кара детето по телевизията да се кълне, че му били сълзите от радост, на горкия Кристиан му мъчно, че не успя да е пръв, а оня чак му иска да се закълне, че плаче от радост, много ме нервира.
Другото, което се замислих - преводачът се затрудняваше много, отдавна познавам гласа, възрастен ли е? Тъжно ми стана, че не се справи добре.

Бейби вече проверила, как си личат кейпопърите бе, наше момче начи.

Да е жив и здрав, много хубаво се изразяваше и сладък такъв и честен, слънчице.

Айде лека ви нощ.



Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: saksun]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано15.05.17 14:23




Е,ние си имаме общи неща които хареваме.Той иначе харесва Ред хот,Контрол,Хиподил,малко офспринг,балади на рок банди.Менуор баладите му харесват.Не е ЧАЛГАР.Това е най-хубавото.

Ама почти всички негови приятели са чалгари тук,и по бг рапа.
Та като ходим на мохабети у тях,като прибарат ютуб тези неговите приятели,и лошо ми става.

Нека бъде вашата воля!

Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: Nonconformist]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано15.05.17 17:26



Етти от снощи, да видиш как живеят в Калофер тия дето не са в Норвегия при мазните гърци.








Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано15.05.17 19:45



Забелязала съм, че хорото е предимно женско по разни празненства. На снимката ти виждам само трима мъже.
Мъжете седят на масата и се правят, че само да си доядат и допият и ще скочат да играят. Хорото свършва и те така и не скачат.



ad infinitum ...


Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: Alice in WL]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано15.05.17 20:46



Ти ся за жени ли искаш си говорим ?



Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано16.05.17 13:31



Добре си живеят.Нали къщата на жената е наблизо.Постоянно до сутринта крещят и викат.И няма сън.На няколко пъти летата ме будят посред нощ.И като ида да ги смъмря в кръчмата че много квичат и бучат посред нощ,и накрая ме кандардисат да приседна.Ама като не пия,и на нито на тях им е готино,нито пък аз се чуствам на място.



Нека бъде вашата воля!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.