Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:56 01.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано12.05.17 11:11



Всеки си има вкус,но не е моят тип музика това.
Прекалено поп и соул ми звучеше,прекалено завъртян гласа.
Не знам,може на повечето да им харесва такъв тип музика,ама не и на мен.
Виж и Вода, както и Дай ми любовта и двете песни ме грабнаха още от самото начало и ми харесаха.А при тази ..чух я няколко пъти..нямаше нещо което да ме грабне просто.
Всеки си има музикален вкус.
Другото което че с тази популистка визия и прическа,ми беше леко смешно хлапето.

Нека бъде вашата воля!

Редактирано от Nonconformist на 12.05.17 11:13.



Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: Nonconformist]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано12.05.17 12:40



Аз па Йосиф Кобзон не мога ни да го гледам, ни да го слушам, изобщо руският вкус към музиката ми идва странен, тия ЛЮБЕ ,емии.......а и Алла Пугачова не понасям, тая кресла. Виж Валери Леонтиев е добЪр. Чуй "Доктор Время"



Тема Re:Не съм Доволен!нови [re: tirtirlin]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано12.05.17 12:50




Че те руснаците имат ли музика избщо?Смешна нация са просто.От километри си личат и по дрехи,и по всичко тук в Норвегия.Едни възкъси дънки и едни моди..които отдалече ги издават че са руснаци.
Имаха един ръмжащ като куче Висоцки,малко руски балатни и това е.Мурка и подобни.
Ала пугачова и подобни никога не съм харесвал и слушал.Българите поне имаме естрада,за разлика от руснаците.И като се сетя че всеки ът като баджанака се напие,и ми пуска разни руски хорове и военни оркестри-ужас.Голям криворазбран русофил и той.Пък в Норвегия дойде,защо не тде в Москва?Той е живял 6 години в Туркмения навремето,и любовта по руснаците и Русия му е от малък още.Баща му и майка му са били на гурбет там.Та и той при тях с брат си е бил.
Има нещо много сбъркано като цяло в главите на руснаците.Дали е от манталитета или от водката,божа работа.

Като гледаш клипове по ютуб,основните кретении и издевателста..идват от Русия.Забележи просто,какви редки плетки са.

Българите и ние сме интересни хора.Уж много мразим комунистите и харесваме Бойко,пък все майка Русия,славяните,великата необятна шир.
Липсва ни тиранин с твърда ръка като Путин,вижда се.
Сякаш всичко ще сложи в ред и порядък за минути време.
И ние сме много объркани в главите.


Нека бъде вашата воля!

Редактирано от Nonconformist на 12.05.17 12:54.



Тема Браво!нови [re: Bezsynna]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано12.05.17 14:21



Наистина разбираш от нещата, защото точно така се случи!

Някой знае ли утре от колко е финала? По бНТ ли е?



Тема Re: Браво!нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано12.05.17 14:54



Ама загубих срещу себе си!


Ако бях изгледала останалите песни, щях да съм сигурна, че ще се класира. По-интересно ми е на момента да гледам живото предаване. Догодина ще си направя експеримент да изслушам парчетата предварително да видим ще позная ли нещо.

Много съм доволна, че нямаше около нашия човек изгъзици. На една песен се гънеха и плацикаха двама младежи в някакво коритце с вода и изглеждаше ужасно тъпо.


А финалът сигурно ще е от 22ч. както си бяха и другите.



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано12.05.17 22:26



Наздраве!....





Тема Re: Доволен!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано12.05.17 23:01



Да беееее!

Не съм очаквала така бясно да нахлуя вкъщи и да искам да си сипя едно, обаче щях да пукна от емоции. Помага бе, не знаех, че така помага!! Разгърнах си километричните листовки да проверя дали няма да се натровя и гледай:

"Алкохолът усилва седативния ефект на опиатните аналгетици".


Значи още едно и после ще си пия хапчетата, наздраве!

Ако не пиша по-късно - заспала съм във фотьойла.



Тема За друго доволен.нови [re: Bezsynna]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано12.05.17 23:14



Няма да пиша друга тема, нищъ.
Повикаха ме да говорим в работата и ми се стегна шапката, понеже нали отсъствам напоследък, знам ли. Та пак се местя. Ужасно се ошашардисах, смея да кажа. Най-най-шефката ми, дето рядко въобще някой лично контактува с нея, дойде да ми обясни къде смята да ида и какво иска да правя, и дали съм съгласна, абе зяпнах като първа кифла, не съвсем де, но след мъките с гърба ми напоследък не можах особено добре да асимилирам чак такова повишение. Дай ми задача на мен и става все едно ще спасявам света и съм хлъц. Тва работохолиците как все ни надушват бе. И съм наздраве, че се притесних и трогнах и развълнувах, и въобще. Та така.



Тема Re: Доволен!нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано12.05.17 23:15



абе ти внимавай как ги мешаш....: )))
аз имам водка...Аляска...и някакво узо...ама нямам доматен сок...

..
от емоции пука ли се бе жена..и то от хубави...я им се зарадвай и им се отдай...: )))



Тема Re: Доволен!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано12.05.17 23:19



То и аз съм една дивна пияница, мойто мартини почти не се брои за алкохол.

Не ме плаши сега, просто ще спя по-стабилно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.