Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:26 28.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ще има ли война?  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано08.04.17 13:34



Според мен НЕ. В момента всичко е психология и игра на нерви.
И друго си мислех, а ако има, дали първото нещо на което няма да посегнат са интернета, сателитите, предавателите... просто хората да изгубят комуникации. И ако е така...много ще ми е интересно, как ще реагира човечеството? Дали това няма да е по-страшната война..защото много хора ще са по-безпомощни и от бебетата без интернет... : ))) Дали пък ако има война, тя няма да е за унищожаване на технологиите?
Абе интересни неща се случват.



Тема Re: Ще има ли война?нови [re: ShokoLaDa]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано08.04.17 13:43



Не сме подготвени, но технологично е възможно да имаме безплатен интенет ако си навържем рутерите един с друг. През океана моля някой да измисли как да се мине.



Тема Re: Ще има ли война?нови [re: ShokoLaDa]  
Автор tirtirlin (член)
Публикувано08.04.17 14:03



Войната е най глупавият начин да победиш, най скъпия, най неефективния.



Война може да се води на един театър, без да се разпростира във всеобщ, това е като вътревидовото враждуване при животните, не търсят непременно смърт а доказване.



Тема Re: Ще има ли война?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано08.04.17 14:10



знаеш ли колко пъти съм се питала..КОЙ и ЗАЩО ни прави толкова зависими от интернета?
Виртуала съсипва почти всички инстинкти, човешки способности, хората оглупяват, защото лесно им се поднася информацията и те губят способността на мисъл..
та..кой и защо?
и другото..ако това нещо се отнеме, масата не става ли още по-лесна в безсилието си..за да бъде управлявана, насочвана и завладявана.
Абе знам ли..то ще си покаже..: )



Тема Re: Ще има ли война?нови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано08.04.17 14:14



е то никоя война не е с цел смърт...а точно доказване или показване на нечие Вселенско его! Смъртта е просто средство..и да..най-глупавото и неефективно.
Ти знаеш ли например в една армия...да кажем в противниковата..да им се даде разхлабително...преди битка да кажем..какво ще се получи...: ))))
ми не можеш да вървиш против човешката природа... : ))))



Тема Re: Ще има ли война?нови [re: ShokoLaDa]  
Автор M1l1tary M1nD ()
Публикувано08.04.17 16:00



Ще има, рано или късно. Човечеството ще се самоунищожи, напълно, още преди да е напуснало планетата. Ако нещо е възможно да стане, то със сигурност ще се случи.

Awaken my child, and embrace the glory that is your birthright.


Тема Re: Ще има ли война?нови [re: ShokoLaDa]  
Автор blood2 ()
Публикувано08.04.17 16:31



Всяка война е с цел да умират хора.



Тема Re: Ще има ли война?нови [re: ShokoLaDa]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано09.04.17 06:30



Отдавна е в разгара си. (Ако говорим за WW3). Очаквам да се обяви официално идните седмици. Разбира се, сред първите удари е задължителния

, при който, наред с електронните боклуци, спира да работи всичко, дори хладилниците "Мраз", онагледявам:



Предполагам, че повечето хора ще са крайно възмутени, че са изпарени от ядрените глави с малък обсег. (Когато е празен (хладилникът) може да служи за бункер, тъй че нищо чудно цената му пак да скочи, аз лично си поръчах пет, което не е препоръчително, щото носи голям инвестиционен риск при липса на война).



Тема Re: Ще има ли война?нови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано09.04.17 14:41



Едва ли...



Тема Re: Ще има ли война?нови [re: blood2]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано09.04.17 14:45



Ми че те и сега си умират. Ужим мир..мир..а войната е наскякъде..по пътищата, от престъпност, от политически битки...от всичко..всеки воюва за нещо..
Не знам дали има статистика по мирно време колко хора умират, от вражди и насилие. Предполагам, че са много повече от жертвите в една война.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.