Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 31.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Повече никога..нови [re: Finntroll73]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано07.04.17 00:08



Защо? Какво е станало? Нещо в другата ти тема ли, че не мога да я прочета (много сте писали).

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Повече никога..нови [re: Nonconformist]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано07.04.17 00:13



Предишният ти ник е по-хубав. А и беше лесно да ти казваме ,,Троле".

Намерил си човешко отношение в клуба. Убедена съм, че на друго място в Нета, ако пишеш, те критикуват повече.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема П.П.нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано07.04.17 01:31



Прочетох някои постове в предишната ти тема.
Да ти кажа, не си прав, защото точно в момента клубът е спокоен, няма хейтене, а и Шоколада и Лудо2 са едни от най-позитивните клубарки в целия форум. Те нямат лошо отношение към теб.

Не знаеш какво значи да ти скачат насреща няколко души и наистина да те наричат с отвратителни думи, да не те оставят да пишеш каквото ти е на душата, при положение, че се стараеш да не обиждаш, да спазваш нормалния тон и не си навредил на никого.

Е, пак ще пишеш, понеже ти не можеш без Дир-а. Поне на този етап. Имаш форумна зависимост. Както и аз, между другото.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Повече никога..нови [re: saksun]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано07.04.17 09:31



Така е.В Абв още нямам достъо.Над 5 години вече.Явно перманентно съм отрязан.Но там диктатурата е на високо ниво.
Няма свобода на словото като тук.И има много клики и алианси.

Нека бъде вашата воля!


Тема Re: Повече никога..нови [re: holi_day]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано07.04.17 09:37



Живота доста ме изсмука на много нива.Но аз съм си най-виновен.За доста неща.Почват обаче да се разплитат възлите вече,усещам го.Всяка лоша ситуация свършва рано или късно.
Вчера научих много.Че много изсилвам нещата и ситуациите.Драматизирам прекалено много и паля бързо.
Това искам да променя реално.
Проблема с колата се оправи,а и дойдоха добри новини на работният фронт.
Още всичко е далеч и в зародиш.Но се надявам до няколко месеца да работя.Има няколко опции които чакам.
В крайна сметка повече няма да кажа.Предпочитам да говоря когато нещата станат факт.

Нека бъде вашата воля!


Тема Re: Повече никога..нови [re: saksun]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано07.04.17 09:38



Няма значение,вината е предимно моя.

Нека бъде вашата воля!


Тема Re: П.П.нови [re: saksun]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано07.04.17 09:49




Явно да.
Без цигари и алкохол мога,без дира не мога.
Още от дете обичах да пиша.Обичах литературата.В 7 клас написах първото си стихотворение-Партизани.
Сега като се сетя дядо и баба колко бяха горди като партийци тогава..ужас.
Дядо ми казваше бог да го прости че имсм голям талант за рими и писане.
После,след около десетина стихотворения които дойдоха като изстреляни,макар и доста детски и примитивни,няколко години по-късно започнах фантастична повест,за планети,кораби,преселения и раси.
Имам няколко такива започнати,и зарязани.
Ще ми се да ги намеря у дома къде стоят прашасали,и да ги преработя и обединя в един фантастичен роман.
Даже и работно заглавие имах-"Втори шанс сред звездите"

Разказваше се за диктатура на земята,и как след като диктатурата е забранила вявкакъв достъп до технологии,кораби и пр..няколко революционни звена успяват да откраднат кораб под носа на световният ред.И да преодолеят външните постове на спътниците и космическите станции около земята.
В търсене на нова земя,и един справедлив нов хуманен ред и общество базирано на хуманни човешки ценности.
Даже бях стигнал до кацането на планетата след свръхсветлинна.И първите години на адаптация на новия открит странен свят.
Бил съм в може би 10 клас,когато съм го писал.

Нека бъде вашата воля!

Редактирано от Nonconformist на 07.04.17 09:51.



Тема Re: П.П.нови [re: Nonconformist]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано07.04.17 09:56



Имах идеята дс покажа че хората не могат да избягат от природата си,дори и на другия край на галактиката.
И че извънземни щяха да кацнат на новия свят и да ги научат как да живеят без конфликти и в баланс един с друг.Имах идеи за тлъст и дебел роман.
Може би трябва да започна отново да пиша.Понеже други големи хора са го чели,и не вярваха че аз съм го писал тогава на тези години които бях.Мислеха че съм го преписвал отнякъде.
Значи може и да имам шанс,там където знам че имам талант.



Нека бъде вашата воля!

Редактирано от Nonconformist на 07.04.17 09:57.



Тема Re: Повече никога..нови [re: Nonconformist]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано07.04.17 12:54



ок
но никът е добре да съдържа
положително заредена дума
напр.
вместо непесимист - оптимист
иначе пак носи вибрациите на песимист, з-то се съдържа в думата
така съм чела




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.