Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:27 30.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Птичките сутрин  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано27.03.17 07:57



Много са, съдейки по чуруликането и писукането. Особено врабчетата - не спират да се надвикват. Дори гугутки има тук-там. Цяло нашествие на пернати приятели. Няма да се учудя, ако видя и някой кондор да се спуска от космоса. Ако не беше тая биомаса, която на талази пъпли с каруците за работа, щеше да е рай.



Тема Re: Птичките сутриннови [re: SteepRoad]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано27.03.17 08:15



Tолко пък не могат си стоят вфейсбук





Тема Re: Птичките сутриннови [re: SteepRoad]  
Автор tirtirlin (член)
Публикувано27.03.17 11:56



Мен ма кълва щъркел по главата.

Тва в децката гладинка.


Двама батковци в трети клас, носят щтръкче с счупено краче.

Другарката,- Деца! деца ! елате да видите щъркел. Наскупчихме се около нея. Тогава тя ми идваше висока като топола, другарката. Третокласниците бяха едри като секвои, аз дребен като шипков храст.



И тоя щъркел от сичките деца, и не си гледа че му счупен крака и е хоспитализиран, и може би от завист за двата ми здрави крака, и ме клъвна по главата.

Учуден, огорчен и неразбиращ, с насълзени очи седнах на люлката, че ми беше омръзнала пързалката.

Така че съм подозрителен към всичко що носи клюн.

Станиславски е казал, - има ли нещо с клюн в първо действие, в трето то ще те клъвне по главата.

Редактирано от tirtirlin на 27.03.17 11:59.



Тема Re: Птичките...нови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано27.03.17 12:08



Ей, едно време какви щъркели имаше

... и пързалки



Тема Re: Птичките...нови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (член)
Публикувано27.03.17 12:25



Да не сме служили в една децка гладинка с теб ? А яслата ? кое поделение ти бе яслата ? Аз тръгнах шесмесечен на седмична ясла, ма това ме кали психически.

Природата не случайно не дава зъби толкова рано, а така ми се хапеше, тия противни лелки





Тема Re: Птичките...нови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано27.03.17 12:29



Да бе тръгнал

, носили са те на ръце още от шестмесечна възраст



Тема Re: Птичките сутриннови [re: SteepRoad]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано27.03.17 17:21



Тази сутрин бях събудена от мощното грачене на гаргите.
А вчера, след като гласувах, ходих в кв. ,,Дружба" и видях много, ама много, врабчета на един изоставен балкон. Отдавна не бях зървала толкова от тези птички на едно място.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Птичките сутриннови [re: tirtirlin]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано27.03.17 17:26



И тоя щъркел от сичките деца, и не си гледа че му счупен крака и е хоспитализиран, и може би от завист за двата ми здрави крака, и ме клъвна по главата

Тогава може да не ти е било смешно, но сега се смея.



Какво стана с щъркела?

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Птичките сутриннови [re: saksun]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано27.03.17 18:26



Предвид факта, че кв. ,,Дружба" е хиперпортал и врабчетата са правили съвещание там точно по време на избори за кратуни, тикви, тиквеници, патладжани и други от покритосеменните, нещата в Могадишу стават силно подозрителни. На твоя място не бих бил така сигурен, че това са врабчета.



Тема Re: Птичките сутриннови [re: tirtirlin]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.03.17 00:40








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.