Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 28.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Ако не можете да пишете в клубанови  
Автор bzznМодератор (mellow)
Публикувано22.11.15 19:32




трябва да ме уведомите с бележка. От тук:

.

Относно вип-клубовете -

Не гарантирам достъп на никове с нула мнения в профила. Предпочитам да намерите клуб, в който иконките за писане са ви активни, и да попишете там известно време.

Достъпът до Споделено не ви осигурява достъп до други ВИП клубове.

Ако до скоро сте имали достъп до Споделено, а в някакъв момент се окаже, че нямате, не приемайте автоматично, че сте извадени от клуба. Уведомете ме с бележка.


Редактирано от Bezsynna на 31.08.17 20:28.



Тема Ако не ви тръгва бележканови [re: bzzn]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано21.04.16 19:59



Понякога потребителите не желаят да получават бележки и си ги забраняват сами. Тогава ще видите конкретно съобщение за тази забрана. В останалите случаи на нетръгващи съобщения се прави следното:


Под полето за писане виждате автоматично отбелязване за предварителен преглед. Ето така:





Махате чавката!



И отбелязвате другите две неща ето така:


Пишете внимателно /понеже преглед няма да има/ и пращате. Поглеждате дали при вас е останало копие. Ако да, значи бележката ви е отишла където трябва. И чакате известие за прочитане.



Тема Re: Ако не можете да пишете в клуба,нови [re: bzzn]  
Автор ShokoLaDa (непознат)
Публикувано09.05.16 22:04



Съни, на теб ли трябва да благодаря за достъпа? Влизам и изненада!... : ))) Липсваше ми клубчето...
Таааа Благодаря ти!





Тема Re: Ако не можете да пишете в клуба,нови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано09.05.16 23:47



Отнесена жена!

Имаш достъп от две седмици.



Тема Re: Ако не можете да пишете в клуба,нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa (непознат)
Публикувано10.05.16 00:51



така лиииии?... : )))) миии ти защо не свиркаш...аз и сега едва ли бих забелязала, ако зеленичкото за нова тема..не ми се наби в очите...и не можех да повярвам...


ааа че съм отнесена спор няма...обожавам да се разсейвам и шматкам...



Тема Re: Ако не можете да пишете в клуба,нови [re: bzzn]  
Автор ShokoLaDa (член)
Публикувано23.05.16 13:23



Абееее я да попитам...кой непрекъснато ми сменя това в скобите...доскоро бях минаващ...сега съм член...какво ли ще е още...: )))
Някой в профила ми ли се ровичка или това е от дира?





Тема Re: Ако не можете да пишете в клуба,нови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано23.05.16 14:36



Дирът си има служебни титли, зададени предварително и сменящи се спрямо броя на постингите. Ако не впишеш своя титла, нормално при надминаване на дадена бройка постинги, минаваш на горно ниво.

А дори да си слагала своя дума, нищо не пречи при някое бъгенце да минеш на дифолтното спрямо броя ти постинги за момента.

Друг е въпросът, че аз конкретните думи не ги знам! Но новак, минаващ и член са нормални служебни титли, не само тук.



Тема Re: Ако не можете да пишете в клуба,нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa (член)
Публикувано23.05.16 15:14



Благодаря!...Миии направи ми впечатление и реших да си попитам..а и Кирчо толкова ме "обича" че не си заслужава да си оправям профила и да го кича...щотооо не знам кога и къде може да се засечем и дира да ми каже "добре дошла"!... : )



Тема Re: Ако не можете да пишете в клуба, [re: bzzn]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.09.16 20:34



Аз не мога в 40-50, и там да спамя и да се оплаквам.



Тема Re: Ако не можете да пишете в клуба,нови [re: blood2]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано23.09.16 21:47



Хаха, там няма кой да те търпи като мен.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.