Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:10 15.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ако не можете да пишете в клубанови [re: bzzn]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано26.09.17 09:06



Ако не можете да пишете в клуба, може би е защото не можете да четете не само тук, а изобщо!
Но това няма как да Ви стане известно, без някой да Ви прочете горното.
Ако все пак Виe сте разбрали за тази си невъзможност, то контактувате с грамотен човек! Пазете компанията му!


holi_day



Тема Re: Ако не можете да пишете в клубанови [re: bzzn]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано09.10.17 22:18



Сподели за твоя телефон. Да, сега не работи индикацията за броя на новите съобщения в една тема, обаче като влезеш в нея, непрочетените се виждат с бяла икона и прочетените с оранжева.

Достатъчно е да погледна една тема през телефона си и вече на всички устройства всички мнения в темите стават непрочетени. Без оня лаптоп на който и досега всичко си е наред.

При друг получава ли се това?



Тема Re: Ако не можете да пишете в клубанови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.10.17 23:10



След снимката ти попитах във Въпроси и помощ дали може да си помогнем с нещо, но темата е изтрита. Разлогнах се от телефона, ще се разлогна и от тук, ще драсна нещо за проверка и ще видя какво ще се получи.



Тема Re:нови [re: Bezsynna]  
Автор collateМодератор (дежурен)
Публикувано09.10.17 23:12



Постинг за проверка.

п.п. С този профил съм влизала за последно на 21.08. Не съм влизала с него от друго устройство, никъде с него не съм автоматично логната. Червени цифрички няма. Всички мнения и в пълен, и в кратък преглед, включително в темите от преди 21.08. са като непрочетени.

Редактирано от collate на 09.10.17 23:17.



Тема Re:нови [re: collate]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.10.17 23:23



Никаква разлика. И от тук всичко и в двата прегледа ми е с бели иконки за непрочетено. През телефона съм разлогната. Ще погледна и през него за всеки случай, но сега не ми се занимава повече.



Тема Re:нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано10.10.17 02:59



Значи, стъпките са следните:
Докато съм си логнат на компютрите, чета си някаква тема на която съм прегледал вече всики постинги. Излизам да пуша и се логвам в телефона. Отивам на същата тема и вече всики постинги в темата са бели. Преглеждам ги пак всичките като преминавам в разгънат режим и тръгвам да се прибирам. Не се разлогвам от телефона, просто затварям.

Влизам си пак в офиса, сядам на компютъра, и темата която току съм прегледал цялата на телефона и ми показваше, че нямам повече непрочетено в нея, тая същата тема на компютъра ми е станала цялата в бяло отново, сякаш нито едно мнение не съм прочел.

Не се пробвай да го пресъздаваш, пиша си го тука за аналите.



Тема Re:нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано10.10.17 10:08



Аз няма да се сетя кое каква връзка има с друго, пиша така като за статистика, на някой друг евентуално да му хрумне нещо.



Тема Re: Ако не можете да пишете в клубанови [re: bzzn]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано30.10.17 13:04



може ли достъп за ник mousebuster



Тема Re: Ако не можете да пишете в клубанови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано30.10.17 20:38



Ок.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.