Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:01 28.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ако не можете да пишете в клубанови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано06.06.17 23:41



Няма копче. Аз се разлогвам и влизам наново, за да се махне червеното, после се ориентирам по часовете. Но и чета в пълен преглед, в него постингите са хронологични и няма как да се пропусне кое наистина е нечетено. Може би ще отчита реално, ако на всяко четене през телефон човек се разлогва, но не съм проверявала.



Тема Re: Ако не можете да пишете в клубанови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано06.06.17 23:53



Бе истината е, че на теб винаги може се разчита.
Изисква много памет да се чете в пълен преглед, пък аз с хардуерно ограничение





Тема Re: Ако не можете да пишете в клубанови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано07.06.17 01:19






Пълният преглед пести време, с един клик се виждат всички последни мнения наведнъж. Най-много с два, ако е писано повече.



Тема Re: Ако не можете да пишете в клубанови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано07.06.17 15:14



Как разбираш на кой точно постинг е отговорът в пълен преглед? Пише към кого е адресиран, но не и към кое мнение конкретно. Освен това за да прочетеш новото мнение, трябва да скролираш през всички останали?

Питам, понеже така и не се научих как да го ползвам този пълен преглед.



Тема Re: Ако не можете да пишете в клубанови [re: Nuke Dukem]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано07.06.17 16:07



Не ми се изработва и качва картинка в момента, но и с обяснение става. Когато не си сигурен в каква връзка е това, което четеш, може да кликнеш на [re: Bezsynna] /в случая/ и в нов таб се отваря само постингът, към който е отговорено - в кратък преглед и само той, така виждаш и клонката, за да се ориентираш в разговора, ако участват повече хора.


п.п. Втората част на въпроса ти пропуснах!


Не, не скролираш през цялата тема, за да стигнеш до непрочетените мнения. Дирчето отваря темата направо там, където ти се пада първото нечетено - средата на трета страница примерно. Аз като прочета третата до края и ако виждам, че има изписани още две, си цъкам на "покажи всички" и да, тогава скролвам, но първо - още не съм забравила кое последно съм видяла, та не ми е трудно да го намеря, и второ - не кликосвам за всяка страница поотделно, пази Боже пък при двайсет нови мнения да цъкам на всяко.

Редактирано от Bezsynna на 07.06.17 16:14.



Тема Re: Ако не можете да пишете в клубанови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано07.06.17 18:21



Ааааа, така ли билоооо...

Изобщо не го знаех това с кликането върху [re: Bezsynna], това вече е съвсем друга бира! Мерси за разяснението, така дългите теми стават далеч по-читаеми.



Тема Re: Ако не можете да пишете в клуба,нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано08.06.17 22:37



То и аз ще правя кокошарник, високотехнологичен, стъпват пред хранилката и тя се отваря.

Но сега имам съсели, от днес спрях да храня котката, само кучеята.

В древен Рим били деликатес. Ядат череши и черници, за сега, гледам костилките в серките. Да ходи да ги яде. Бутнаха ми керемида. Може би се плодят по бързо отколкото мога да си мобилизирам мисълта и им осмисля цифрата. Чувството е странно, а и отвсякъде летят лястовици с човки пълни с кал, като еврейски заселници по западният бряг тичащи с тухли в ръце.





Тема Re: Ако не можете да пишете в клуба,нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.06.17 23:00



Много се извинявам, но понеже темата стои отгоре за служебни неща, бихте ли си преместили разговора за животинките в някоя друга? Няма проблем да говорите тук, но като се набъбрите и се натрупат повече постинги, ще предпочета да разчистя, а ще ми е неприятно да ви трия...



Тема Re: Ако не можете да пишете в клуба,нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано08.06.17 23:30



Има нещо момчешко в отпор на системата, наплюване на статуквото, но вие момиченцата не го разбирате така.





Тема Re: Ако не можете да пишете в клубанови [re: bzzn]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано26.06.17 14:58



Безсънич..имам няколко въпроса..
Тази седмица ще ми преинсталират компа, щото вече направо е нетърпим...обаче не знам паролата си тук, а нямам идея на кой мейл съм се регистрирала. Та..ще може ли да ми я промените или да ми кажете старата?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.