Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 21.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Дали би могло да бъде истина?  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано19.07.15 20:24



Прочетох

материал и се втрещих. Дали може да е истина? На мен не ми се е случвало, нито на мои близки, но е много неприятно дори ако да има и грам истина. Малко по-надолу, в коментарите намерих и . Някой чувал ли е нещо по въпроса?

Редактирано от Lucky Eva на 19.07.15 20:25.



Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (око на КГБ )
Публикувано19.07.15 20:29



Аз определено не вярвам в психотронните орьжия, но това разбира се не означава че тях ги няма, не сьм капацитета за да преценя.



Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано19.07.15 20:30



Ясно, може и да не е истина, защото звучи много зловещо, ако е.



Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано19.07.15 20:30








Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: adekvaten]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано19.07.15 20:32



Това какво общо има с темата? Путин е голям политик, предполагам, че никой не го отрича.



Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано19.07.15 20:37







Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: adekvaten]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано19.07.15 20:42



Абе тия китайки от линка дето ми пусна направо са като струни, уникална строева подготовка.

Не бях виждала досега жени така да маршируват.



Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано19.07.15 21:23



Най-големият приятел и враг сме ние самите по отношение на себе си. Никой не може да ни причини толкова полза или вреда, от нас самите. Просто е хвърляне на отговорността за собствените несгоди и проблеми на някой друг - съществуващ или не. По лесно е някак си. А пък никой не е жертва, макар че може да се изживява като такава - всеки е съучастник но на едно по-дълбоко и неосъзнато ниво. На повърхността, на нивото на ума изглежда, че е напълно закономерно да се чувства жертва, но истината се оказва другаде.



Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано19.07.15 22:11



Чиста истина е. Психотронно зомбираните дори пишат тук.





Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано19.07.15 23:01



Чиста истина е.
Ето ги снимани как пръскат с ХАРПата:



После се появяви и великото спагетено чудовище:




Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано19.07.15 23:11



Да.

Истина е.

Един психотронен метод е така наречения "25-и кадър".

Но това е строго поверителна информация и няма как да стане публична.



Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.07.15 02:07



Щом толкова много хора го казват, най-вероятно е така.

Аз съм чела, че по-голямата част от латиноамериканските президенти са се разболели от рак в продължение на 5 години. Което нормално няма как да стане. Сред тях са Дилма Русев (Бразилия), Лула да Силва (предшественик на Дилма Русев) , Уго Чавес (Венецуела, починал), Фернандо Луго (Парагвай), Нестор Кирхнер (Аржентина, починал), Кристина Кирхнер (Аржентина), Хуан Сантос (Колумбия). Има съмнения и за Ево Моралес (Боливия), но засега са непотвърдени (нека си е жив и здрав човека).




Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор Цар Из род (бла)
Публикувано20.07.15 02:58



Ти нямаш мозък.



Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Entrepreneurial Spir]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано20.07.15 06:42



25-ти кадър в киното?





Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано20.07.15 08:54



Чувала съм, разбира се. Още по тоталитарно време Аркадий и Борис Стругацки разказваха за

.



Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор elmariachi (WTF)
Публикувано20.07.15 09:06



То няма и логика. Хората се манипулират лесно и без апаратура - щото обикновено са неорганизирани. Най-много си личи на демонстрациите - където рекне водача - там и хората :-)

Don\'t play with fire, play with God


Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: osvoboden pich]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано20.07.15 09:22



25-ти кадър в киното?

от десетилетия е забранен.





Тема Споко. Не.нови [re: Lucky Eva]  
Автор Phillip (Швайнщайгер)
Публикувано20.07.15 09:42



Ева> Дали може да е истина?

Формално казано, може. То всичко може.

Обаче в случая не е истина. Т.нар. "психотронно оръжие" се яви в последните години като оправдание за маргиналните психопати, като авторите на статиите, които цитираш. Т.е. тези, които са достатъчно побъркани и хиперактивни, за да тормозят нормалните хора, но недостатъчно, за да бъдат освидетелствани по процедурите на съвременната медицина и окошарени за дълго. Разговорно ги наричаме хаховци.



Като прехвърлих статиите по диагонал, се спрях на израза:
"Пандемията от рак в България може да не е случайна!"

Терминът "пандемия" се казва, когато дадена епидемия се разпространи значително извън голям географски район: държава или дори континент. Значи по-правилно тук е да се каже: "Епидемията от рак в България". Но и това не е правилно! Защото термините пандемия и епидемия се отнасят до заразно-инфекциозните заболявания, а много малко видове рак са доказано заразни (чрез редки вируси).
Това неграмотно несъответствие моментално дефинира що за професор е този Василев.

Искъра е замърсен! Даже ухае неприятно понякога!
(екоактивист по радиото)


Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: alisalisa]  
Автор elmariachi (WTF)
Публикувано20.07.15 09:48



Чувал съм, че е забранен въпреки, че съм стопирал филм на пауза при един проблясък и се видя някаква неясна рисунка, която няма нищо общо с тематиката на филма. Като цяло съм много скептичен към такива подходи - има далеч по-лесни и евтини начини на манипулация и всеки може да избегне манипулация над себе си просто като е по-съзнателен. Преди 10-15 години бях на една демонстрация (последната до този момент) и ми направи впечатление, че някакъв чиляк - не помня вече кой поде някакво скандиране и по едно време към скандирането включи неща, с които аз примерно не съм съгласен и съм сигурен, че много хора не биха били съгласни обаче голямата част от хора продължиха и си го скандираха.

Каква полза би имал някой да разболява хората от някой вход, блок или квартал с някаква специална апаратура?! Не ми се връзва.



Don\'t play with fire, play with God

Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: elmariachi]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.07.15 10:50



И аз мисля, че манипулацията по-трудно ще им се отдаде. Винаги ще има хора с ума си. (Макар че ето, например в управлението на България те са безсилни.)

"Лесно се разваля, трудно се гради." Заради това смятам, че ще нанесат увреждания и смърт на хората, но няма да изградят някаква трайна манипулация с машини.
Защо? По същата причина, поради която нацистка Германия е вкарвала хората в концлагери.

Би трябвало обществото да е будно и тези създания да носят отговорност за деянията си.




Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Luchezara]  
Автор elmariachi (WTF)
Публикувано20.07.15 11:14



Немците са били зле настроени и са вкарвали в концлагери определи раси или прослойки - не са избивали наред. Подобни създания винаги носят отговорност за деянията си (от природната справедливост не може да се избяга). Наистина трудно - просто човек да е малко по-осъзнат за ставащото около него и манипулацията отпада от самосебе си.



Don\'t play with fire, play with God

Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: elmariachi]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано20.07.15 11:47



Вместо 25-ти кадър сега ползват продуктово позициониране.

Каква полза би имал някой да разболява хората от някой вход, блок или квартал с някаква специална апаратура?! Не ми се връзва.
Не ги разбираш ти тънките игри на световната конспирация.





Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: alisalisa]  
Автор elmariachi (WTF)
Публикувано20.07.15 12:12



Хайде няма нужда да ги разбирам. Това е последното нещо, което би ме развълнувало



Don\'t play with fire, play with God

Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор blood2 ()
Публикувано20.07.15 13:11



Не се прави от хората, а от други създания.

Редактирано от blood2 на 20.07.15 13:11.



Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: alisalisa]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано20.07.15 13:19



Превзели са клуба и сега провеждат системно промиване на мозъците. Внимавайте- дори и зад най-невинна тема за астрология се крият закодирани съобщения, които ще ви трансформират и вие никога повече няма да бъдете същите.





Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Francuzoikata]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано20.07.15 13:28



Не, бре, облъчват ни през мониторите.
Требе да минаваме на комуникация с пощенски гълъби.





Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: alisalisa]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано20.07.15 13:42



Не си направих труда да прочета статията, след като видях заглавието и източника, не разбрах, че през мониторите облъчвали.


Аз вече започнах да дресирам един гълъб, казва се Жан Пиер и пътува презокеанско.



Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано20.07.15 13:47







Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор dymo (ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ)
Публикувано20.07.15 16:30



Това са глупости, с подобни материали...могат да те зомбират да, писания на болни мозъци, платени за да внасят смут.

ЛЮБОВИПАКЛЮБОВ


Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: dymo]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.07.15 17:16



Докато не ти се случи. Тогава на кого ще се обадиш?




Тема Re:нови [re: elmariachi]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.07.15 17:56



По повод нацистите (тогава и сега) - злото няма нужда от причина, то си търси единствено повод и то само в началото.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано20.07.15 18:12



Зло? Че то има ли разум?



Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Luchezara]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.07.15 18:29



Като гимназистка, някъде около 11ти клас, имах една приятелка и тя имаше гадже, който беше охрана в посолство, младо момче, на около 20 години. Беше видял нещо там и дори й беше споделил, че не е трябвало да го вижда, но не й беше казал какво. След това внезапно изчезна за 3 дни. Когато го върнаха, не помнеше вече никого, даже нея не помнеше, а бяха голяма любов преди това. Бяха го оставили пред дома му и той се лутал, когато майка му го видяла. Тогава разбрах, че върху психиката на човек може да се въздейства много.

Но, не знам дали това в статията е истина или плод на болна фантазия. Не познавам човека, който го твърди, въпреки че в интервюто казва, че е заемал важни постове в работата си преди това. Наистина, докато не се случи на някого, не е за вярване. Пък, ако се случи, едва ли някой ще повярва или ще съдейства да помогне. Най-малкото, понеже не знае как и кой и по какъв начин е въздействал.

Редактирано от Lucky Eva на 20.07.15 18:31.



Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано20.07.15 18:44



Абе и баща ми по татово време беше разказал у дома, че някаква негова колежка, с баща - виден ДС тип... набили и една инжекция и тя полудяла тотално. Ама едно е с инжекция да се отървеш от някой свидетел, дето може да навреди някому - друго е да облъчват входове, блокове, квартали и да разболяват хората безцелно. Ако искат да ни изтребват - достатъчно е да ни пуснат някаква силно заразна болест - примерно като ебола и ще ни изтребят доста по-сполучливо отколкото така. А манипулацията - всяко дете е изкусен манипулатор - да не говоря някой ако се образова достатъчно в това изкуство - няма да има нужда от никаква апаратура.



Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: osvoboden pich]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано20.07.15 18:52



Гаджето на моята приятелка не е познал след изчезването си дори родителите си, да не говорим за приятели и близки. Не знам дали се е оправил, аз загубих връзка с нея след завършването.

Знаеш ли кой се смята за

?

Едуард Бернайс е високо уважаван от едни и презиран от други дори и днес. Това обаче не пречи да е поставен сред 100-те най-влиятелни личности за всички времена в класацията на списание „Тайм”. Невъзможно е да се обхванат фундаментално социалните, политическите, икономическите и културните промени през изминалите 100 години без да се разберат схващанията на Едуард Бернайс и неговите професионални наследници от сферата на ПР. ПР е феномен за 20-ти век и Едуард Бернайс - провъзгласен за "бащата на ПР" приживе - изигра значителната роля в дефиниране на философията и методите на ПР индустрията.



Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано20.07.15 19:02



Именно... Да не забравяме НЛП - и там има майстори... икономически и всякак необосновано е дори с техника да се зомбира цял град или цяла държава, като има по-лесни и безопасни методи за това.





Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор lsrael Thronstein (Dr)
Публикувано20.07.15 19:50



Хората са достатъчно лесно манипулируеми и без психотронно оръжие. В момента светът уверено се насочил към нова световна война, надпреварата във въоръжаването е в разгара си, а поданиците на световните империи са зомбирани повече от всякога.
Трика е да се намери това парче земя което ще бъде най-малко засегнато от 3тата световна.

живи здрави
ИТ



Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: lsrael Thronstein]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано20.07.15 19:59



Е то ще трябва да е или някъде по океанските острови или в тайгата дето няма нищо друго освен гора и е далеч от стратегически цели, или в Канада или в Аляска...





Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: osvoboden pich]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано21.07.15 12:05



Няма да минем без облъчване, просто защото техниката е много напреднала, а няма никакъв контрол например над военните и техните експерименти.
Ако светът не е буден и адекватен, ще пати много.

С напредване на науката се появяват все повече възможности да се въздейства по невидим начин (облъчвания, серуми, отрови). Създанията, които вече са показали, че искат да изтребят човечеството, със сигурност ще се възползват от това, ако няма контрол и върховенство на закона.




Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Luchezara]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано21.07.15 18:18



Военните ако искат да си правят експерименти имат достатъчно материал за това под формата на войници. И в САЩ и в Русия са си правили експерименти с войници - няма нужда или необходимост да рискуват с граждани.

Да, определено осъзнаването на това, което се опитват да втълпяват пречи.
Не вярвам, че някой иска зомбирано човечество - просто няма смисъл - и така човечеството е пръчка в ръцете им с която могат да си играят и то не по някакъв изкуствен път - просто има твърде лековерни хора и те са мнозинството.

Както и да е има някои неща, които не са ни в силата и компетенцията да ги контролираме и каквото има да става ще стане. Революциите, демонстрациите и т.н. глупости са идеален инструмент за "израстване в кариерата" на техни подставени хора. Просто не виждаме цялата картинка а само част от нея. Това е единственият проблем. Ако виждахме и осъзнавахме картината в цялост - може би имаме някакъв шанс да спасим собствената си планета - но така, както върви нямам някакви надежди... Животът трябва да се живее - докато го има.





Тема Re:нови [re: osvoboden pich]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано21.07.15 19:06



Те не рискуват с граждани, а постигат целите си. Например отстраняване на противници. Така е било от векове, така е и сега. Просто имат повече невидими възможности.

Някои хора са примирени, други, слава Богу - не. Борбата за достойнството, интелигентността и бъдещето на човечеството продължава.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано21.07.15 19:20



Е успех ти пожелавам ако си от непримирените. Аз си имам живот да си живея - пък ти пожелавам някога да успееш да счупиш стената с глава, за да прозреш една проста истина, че някои неща просто не са в контрола на никой.





Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор bzznМодератор (mellow)
Публикувано21.07.15 20:04



В никакъв случай да не вземеш да го приемеш като намек за неподходящност на темата или нещо подобно!

Само допускам, че е възможно да не го знаеш, а да ти е интересно да видиш какво си говорят - има клуб



Тема Re:нови [re: osvoboden pich]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано21.07.15 20:25



Според теб кои са нещата, които "просто не са в контрола на никой?

Човешкият свят и законите му се правят от хората.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано21.07.15 20:33



Е не... възприемаш ме твърде буквално, а пък аз не се изразих достатъчно добре, надявайки се, че разбираш за какво става на въпрос. Не зависи примерно от теб - коя партия ще дойде на власт - при това масово купуване на гласове и предрешаване на изборите.... ей такива неща. Дори и да се съберете голяма група от хора, които да се разберат за кой ще гласуват всичките - бъди сигурна, че организаторът няма да е ваш човек и ще ви поведе накъдето си иска, докато сами не се откажете и разпуснете



Това е само един бегъл пример. Но ти се пробвай - няма лошо



Тема Re:нови [re: osvoboden pich]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано21.07.15 22:07



Няма как да те разбера и да остана на това ниво. Аз не съм роб и за мен е важно, как живее човек.




Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор yetti (старо куче)
Публикувано21.07.15 22:30



да, общо взето това са пълни глупости. :) но се вкарвайте във филми, нема лошо, важно е на човек да му е интересно.

Nobody fucks with the Jesus!


Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано22.07.15 07:04



Аз също не съм роб - просто съм се отделил от всичко, гледам си живота, близките, работата... плащам си данъците, пътешествам си когато мога... Стоя си отстрани и просто наблюдавам. Не се оплаквам от нищо, освен от жегите в момента, няма за какво да се боря, пък и борбата и амбицията са безсмислени начинания за мен.





Тема Re:нови [re: osvoboden pich]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано22.07.15 10:50



Добре е, че живееш в мир ... засега.

Дано някой ден агресията и злото не почукат на вратата ти.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор elmariachi (WTF)
Публикувано22.07.15 11:47



Ако почука на вратата неканеното бих отвърнал адекватно и без пощада според възможностите ми в момента.



Don\'t play with fire, play with God

Тема истина е,нови [re: Lucky Eva]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано22.07.15 12:18



като гледаш някои юзърки, как ти хрумва, че не е истина? Облъчват ги и още как!



НА КОЙ МУ ПУКА!

Тема Re:нови [re: elmariachi]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано23.07.15 00:13



Въпросът е, че е много вероятно да поведеш еднолична война (реакция) срещу организирано зло. Което както се сещаш е битка на мравка срещу стадо слонове (например). И това ще е заради дългогодишната пасивност на такива като теб.




Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Luchezara]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано23.07.15 00:16



Нека само да ти напомня, че Интернет е изобретение на военните.



То и компютрите са изобретени от военните и то баш от колегите, ама ся няма да те плаша.



Тема Re:нови [re: Entrepreneurial Spir]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано23.07.15 00:54



Това не променя факта, че трябва да има контрол над военните, техните експерименти и действия. На практика военните и разузнаванията са извън всички закони, а това е немислимо. На всичко отгоре го правят с наши пари от данъци.

Трябва да се знае, кой кой е и кой на кого служи. Истинският офицер има достойнство, чест, служи на народа си и го защитава. Тези, които служат на нацисти и секти, не могат да бъдат офицери и нямат право на достъп до нашите данъци. Това са принципни положения.




Тема Re:Не санови [re: Luchezara]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано23.07.15 01:00



извън всички закони, а само извън цивилните такива. Има си други за тях, доста по-сурова и стройна система е (ама отде ти женска да има хабер)





Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано23.07.15 06:59



Щом казваш





Тема Re:нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано23.07.15 10:26



За съжаление някои структури са точно извън всички закони. Ако самозаблудата ти те утешава, нямам против.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор elmariachi (WTF)
Публикувано23.07.15 11:12



Е то понякога вършат добра работа



Don\'t play with fire, play with God

Тема Re:нови [re: elmariachi]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано23.07.15 13:26



Не, не може да служиш едновременно на Дявола и на Бога.

Не случайно при кръщене поповете питат три пъти: "Отричаш ли се от Сатаната?"

Те са си просто сатанистки структури и обслужват такива секти.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано23.07.15 16:53



За мен и двамата са приказни същества.
За жалост са ме кръстили, когато съм бил много малък. Ако имах избор изобщо нямаше да си правя труда.





Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор shurdilovich (shunda)
Публикувано24.07.15 15:52



като нищо!
може ли да е истина обстоятелството, че си Lucky Eva? А Unfortunate Eva?



Тема Блиц и разкрития щом казватнови [re: Lucky Eva]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано25.07.15 15:42



Предполагам пик и петел също са се включили подобаващо в разкриване на "истините". Ако искате да се обадим на ония врачките да ни кажат със 100% гаранция дали е вярно?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.