Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:40 17.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано19.07.15 23:11



Да.

Истина е.

Един психотронен метод е така наречения "25-и кадър".

Но това е строго поверителна информация и няма как да стане публична.



Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.07.15 02:07



Щом толкова много хора го казват, най-вероятно е така.

Аз съм чела, че по-голямата част от латиноамериканските президенти са се разболели от рак в продължение на 5 години. Което нормално няма как да стане. Сред тях са Дилма Русев (Бразилия), Лула да Силва (предшественик на Дилма Русев) , Уго Чавес (Венецуела, починал), Фернандо Луго (Парагвай), Нестор Кирхнер (Аржентина, починал), Кристина Кирхнер (Аржентина), Хуан Сантос (Колумбия). Има съмнения и за Ево Моралес (Боливия), но засега са непотвърдени (нека си е жив и здрав човека).




Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор Цар Из род (бла)
Публикувано20.07.15 02:58



Ти нямаш мозък.



Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Entrepreneurial Spir]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано20.07.15 06:42



25-ти кадър в киното?





Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано20.07.15 08:54



Чувала съм, разбира се. Още по тоталитарно време Аркадий и Борис Стругацки разказваха за

.



Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: Lucky Eva]  
Автор elmariachi (WTF)
Публикувано20.07.15 09:06



То няма и логика. Хората се манипулират лесно и без апаратура - щото обикновено са неорганизирани. Най-много си личи на демонстрациите - където рекне водача - там и хората :-)

Don\'t play with fire, play with God


Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: osvoboden pich]  
Автор alisalisa (Лиса)
Публикувано20.07.15 09:22



25-ти кадър в киното?

от десетилетия е забранен.





Тема Споко. Не.нови [re: Lucky Eva]  
Автор Phillip (Швайнщайгер)
Публикувано20.07.15 09:42



Ева> Дали може да е истина?

Формално казано, може. То всичко може.

Обаче в случая не е истина. Т.нар. "психотронно оръжие" се яви в последните години като оправдание за маргиналните психопати, като авторите на статиите, които цитираш. Т.е. тези, които са достатъчно побъркани и хиперактивни, за да тормозят нормалните хора, но недостатъчно, за да бъдат освидетелствани по процедурите на съвременната медицина и окошарени за дълго. Разговорно ги наричаме хаховци.



Като прехвърлих статиите по диагонал, се спрях на израза:
"Пандемията от рак в България може да не е случайна!"

Терминът "пандемия" се казва, когато дадена епидемия се разпространи значително извън голям географски район: държава или дори континент. Значи по-правилно тук е да се каже: "Епидемията от рак в България". Но и това не е правилно! Защото термините пандемия и епидемия се отнасят до заразно-инфекциозните заболявания, а много малко видове рак са доказано заразни (чрез редки вируси).
Това неграмотно несъответствие моментално дефинира що за професор е този Василев.

Искъра е замърсен! Даже ухае неприятно понякога!
(екоактивист по радиото)


Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: alisalisa]  
Автор elmariachi (WTF)
Публикувано20.07.15 09:48



Чувал съм, че е забранен въпреки, че съм стопирал филм на пауза при един проблясък и се видя някаква неясна рисунка, която няма нищо общо с тематиката на филма. Като цяло съм много скептичен към такива подходи - има далеч по-лесни и евтини начини на манипулация и всеки може да избегне манипулация над себе си просто като е по-съзнателен. Преди 10-15 години бях на една демонстрация (последната до този момент) и ми направи впечатление, че някакъв чиляк - не помня вече кой поде някакво скандиране и по едно време към скандирането включи неща, с които аз примерно не съм съгласен и съм сигурен, че много хора не биха били съгласни обаче голямата част от хора продължиха и си го скандираха.

Каква полза би имал някой да разболява хората от някой вход, блок или квартал с някаква специална апаратура?! Не ми се връзва.



Don\'t play with fire, play with God

Тема Re: Дали би могло да бъде истина?нови [re: elmariachi]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.07.15 10:50



И аз мисля, че манипулацията по-трудно ще им се отдаде. Винаги ще има хора с ума си. (Макар че ето, например в управлението на България те са безсилни.)

"Лесно се разваля, трудно се гради." Заради това смятам, че ще нанесат увреждания и смърт на хората, но няма да изградят някаква трайна манипулация с машини.
Защо? По същата причина, поради която нацистка Германия е вкарвала хората в концлагери.

Би трябвало обществото да е будно и тези създания да носят отговорност за деянията си.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.