Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:27 27.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема След Първата Адвентна Неделянови  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано01.12.14 09:28



Да бе, и аз наскоро чух за адвентите, моля да ме извините, ако бъркам нещо, та - какво ви е настроението? До Коледа остават 3 адвентни недели, нали така?
Ако някой има малко повече инфо - да даде, принципно е католически обичай.

Иначе - понеделнишки, с бодра крачка или с подпухнали лица и наведена глава?
С мечти и радости или неволи и тъги?
С много или малко работа?

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Re: След Първата Адвентна Неделянови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор ShokoLaDa (зимна ваканция!)
Публикувано01.12.14 10:07



Добро утрооо...
Аз съм в спама да знаеш, нищо не знам за това което питаш...


Но се обаждам да пожелая една усмихната, успешна и многоо емоционална седмица.. и да споделя...на тема шарани съм, ама нещо се отказах аз да ги готвя, та май по-скоро на тема заведения ще мина... : ))))
Усмивки и топлина пожелавам....



Тема Re: След Първата Адвентна Неделянови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано01.12.14 14:50



От дете винаги съм харесвал декември и коледното, празнично настроение което витае навсякъде.
цяла сутрин обикалях строителни хипермаркети в Пловдив и определено коледната атмосфера започва да се чувства из града.
Имам още около 10-ина дни до окончателното привършване на работата за тази година, която в момента ми е много приятна, с огромен картбланш да прилагам собствените си виждания и идеи при итериорното оформление на еднофамилно жилище.
Убедих клиентите си, че промяната към класически-ретро стил и вкарването на леки барокови мотиви ще превърне жилището им в нещо изкл. красиво и сега, след първоначалният им лек стрес и несигурност, като виждат каква красота се оформя, чак започвам да чувствам неудобство от постоянно изливащите се суперлативи



като завърша смятам да се оттдам на двете ми най- големи удоволствия през този месец-През деня за риба, а вечер с чаша вино на крак до някоя градска скара с каквито изобилства центъра на града през празниците и посещение на многото културни събития, чието начало са дефилетата на младото вино.
И естествено празнуването на същинските празници през този месец(вкл. многото именни дни) с приятели.:)



Тема Re: След Първата Адвентна Неделянови [re: ShokoLaDa]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано01.12.14 15:12



Въобще не се подлъгвай по някакви прекрасно звучащи наименования и рецепти за пълнен шаран с орехи, гъби и незнам си кво, или скари и разни екзотични плакии.....Най-вкусният шаран е пържения шаран:)



Тема Re: След Първата Адвентна Неделянови [re: The bad reptile]  
Автор ShokoLaDa (зимна ваканция!)
Публикувано01.12.14 15:25



Пържен? Я, давай рецептата....





Тема Re: След Първата Адвентна Неделянови [re: The bad reptile]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано01.12.14 15:33



Страхотно!
От теб винаги лъха на добро настроение!
пожелавам ти - сериозен улов и щастие!

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Re: След Първата Адвентна Неделянови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор bzznМодератор (Безсънна)
Публикувано01.12.14 16:33



Оооо, аз лично стартирах седмицата с доста бодра крачка.

Събудих се леко успана, направих си кафе и направо с кафето в ръка след пет минути бях вече навън! И дори съм се прибрала рано. Пожелавам си цялата седмица да е така, пу-пу, дано!


А за адвентистка църква съм чувала, но не ме вълнуват. Нека си имат каквито си искат недели.



Тема Re: След Първата Адвентна Неделя [re: ShokoLaDa]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано01.12.14 20:50



Прав е Зеленото!
Като го нарежеш на порции, леко осоляваш и оставяш поне 2-3 часа да се изтече кръвта. После с домакинска хартия подсушаваш и овалваш в царевично брашно, отупваш и пържиш в добре загрята мазнина и после вадиш пак в/у домакинска хартия.
Но ако те мързи, направо го направи плакия.





Тема Re: След Първата Адвентна Неделянови [re: The bad reptile]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано01.12.14 20:51



Гордея се с теб!

напълно залужен апочивка ти се полага! Наздраве!





Тема Re: След Първата Адвентна Неделянови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано01.12.14 20:57



Протестантски е

Адвентизмът е протестантско учение на различни адвентни общности, които възникват по време на религиозното пробуждане в началото на XIX век в САЩ.

Адвентисти (лат. adventus — пристигане, идване) се наричат християнски вярващи, които очакват близкото идване или завръщане (второто пришествие) на Исус Христос.


Мисля, че си е търговски трик вече! И аз съм купувала на децата такива шоколадови календари. Голям хит бяха в 90-те.


Днес се чудех да украсяам ли у дома...или да се поогранича.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.