Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:04 10.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мъжете с червено кончЕнови [re: Amelia Pond]  
Автор пТичка ()
Публикувано28.05.13 00:59



пръстенЧета щото ме дразнят

всичките видове, освен халката (както споменА и саксън)

що да не се обобщава, като досега не ми е харесал пръстен на мъж, нито пък гривна, нито дори дебелите ланци, с които не знам за какви се мислят, докато ги носят, ама факт - не ме кефии! наскоро осъзнах, че и мъже с татуировки (особено по целите ръце, както си правят някои) също доста ме отблъскват...
а докато обсъждахме пръстени и гривни се сетих как някои мъже си оставят на кутрето на ръката дълъг нокът - тва направоооо е кошмарно! брррррр!





Тема Re: Мъжете с червено кончЕнови [re: пТичка]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано28.05.13 01:30



Не мисля, че можеш да сравниш с чисто сърце дълъг нокът на кутрето, ланец и всяка една гривна или пръстен. Простият и с дефицити си личи отдалалече. Но другото... Може пък да е въпрос на различни поколения?


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Мъжете с червено кончЕнови [re: Amelia Pond]  
Автор пТичка ()
Публикувано28.05.13 01:36



ами не знам дали е на поколения,
но очевидно всяка показност ме дразни



Тема Re: Мъжете с червено кончЕнови [re: пТичка]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано28.05.13 04:20



Ти когато носиш пръстен или гривна - показно ли го правиш?


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема още малко хейтнови [re: пТичка]  
Автор пТичка ()
Публикувано30.05.13 17:57



- пълничките жени, които ходят на тънки, високи токчета - ние сме наясно, че и те искат да са секси, но да вземат първо да отслабнат или да сменят токовете, защото така предизвикват единствено почуда как такова тяло все още се крепи на подобни пирончета, да не говорим, че при едно счупване на токче може сериозно да си пострада въпросната госпожа (че и някой случаен минувач), като се има предвид тежестта, която ще се сгромоляса...

- впитите, прозрачни, летни панталони не прилягат дотам добре на 50 и над - годишните жени, които учудващо са решили да се вмъкнат точно в нещо подобно, което е толкова опънато, че разцепва на две разните им части и впечатлението, което се създава (освен, разбира се, че на тази жена нещо сериозно й хлопа, за да се облече така) е че всеки момент някой шеф ще се отпори и наяве ще се покажат притиснатите иначе телеса... а можем само да се надяваме, че отдолу има все пак някакво бельо (и то не е примерно на розови цветчета, които прозират под панталона

), но със сигурност спраскат ли се панталоните последното, което ще ни интересува е на какви цветенца е бельото, а по-скоро с облекчение бихме си отдъхнали, че все пак го има... малко или много подобен вид облекло привлича погледите върху себе си и човек ще не ще се взира в грозната картинка единствено поради потреса как е възможно да ходиш в такъв вид по улиците и аджеба има ли там бельо или тази жена съвсем е решила да си демонстрира и без това подчертаните от впития панталон интимни части... аз съм в шок, наистина... хората около мен, които бяха свидетели на явлението също гледаха в недоумение
- пореден шок - възрастен мъж на спирката усилено си бъркаше с ръката в гащите, докато в същото това време гледаше доста втренчено със сините си очи - действието се развива посред бял ден, дори в час пик, когато хората се прибират от работа, на спирка на оживено кръстовище, та можете да си представите гледката взех завоя и като видях разпръскващите се около него жени само погледнах да видя аджеба дали пък не си го е извадил насред спирката, при което видях как си вади ръката от там и съсредоточено почва да чопли нещо от ноктите си, сякаш току-що го е извадил от гащите си... единствено се молех да не се качи в моя трамвай, освен това като си представих колко такива ненормалници си бъркат някъде и после се хващат със същите ръце в трамваяяяя то вярно, че съм заредена с мокри (антибактериални) кърпи и като сляза задължително се бърша, обаче само като си представя, че се хващам за дръжка, която е мръсна досущ като на някой откаченяк "дръжката"... пфффф, откачаааам! няма ли кой да хване лудите и да ги прибере на мястото им?!



Тема Re: Мъжете с червено кончЕнови [re: Amelia Pond]  
Автор пТичка ()
Публикувано30.05.13 18:02





ами как мислиш, ако не са да се показват за какво ли се носят пръстените и гривните?!

задаваш риторичен въпрос




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.