Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:46 10.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Мъжете с червено кончЕнови [re: пТичка]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано26.05.13 22:15



А, не. Например дразни ме, когато някой се дразни




А ти ми кажи ако кончето беше синьо, по-мъжко ли щеше да е?


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Мъжете с червено кончЕнови [re: пТичка]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано26.05.13 22:15



Не знам. Мойто някакви скали искат да я обръщат, ама аз не я давам.




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Мъжете с червено кончЕнови [re: Amelia Pond]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано27.05.13 08:48




А ти ми кажи ако кончето беше синьо, по-мъжко ли щеше да е?
- едва ли, но виж - "кожен салон", коса до кръста, верига на гащата (якето) и обица на ухото е мега мъжкарско.
Примерно:




"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Редактирано от Hoй на 27.05.13 08:50.



Тема Re: Мъжете с червено кончЕнови [re: пТичка]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано27.05.13 09:15



кажете ми за какво се касае - най вероятно някоя "мома" си ги е "заплюла/маркирала" - ми питай ги тях ве.
На мен "каката" винаги ми връзва март месец бяло и червено конче на ръката, което след няма и ден махам, щото не търпя украшения по себе си.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Занови [re: пТичка]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано27.05.13 09:29



мен това е някакъв символ на българщината (знам че и румънците имат този обичай). Нося няколко мартеници на лявата си ръка през цялата година.
А и веднъж ми помогна - на летището в Кьолн гледам една готина мацка се върти около мен и се подсмихва, казчвам се на автобуса и тя се качва, после на гарата и тя се върти около мен, качвам се на влака и тя се качва. И накрая ме заговори и се оказа че е българка и именно по мартениците познала че и аз съм българин. Та девойчето ми помогна да си стигна до хотела.

Не знам каква е връзката с обратните. Явно с наближаването на хомопарада темите за тях стават все по интерени.

Това е положението - свиквай



Тема Re: Занови [re: Mandalay]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано27.05.13 09:32



Както винаги го каза много кратко, точно и ясно.
Това ще да е.Явно авторката на темата е търсила "под вола теле" или се надявам да е така.



"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "

Тема Re: Мъжете с червено кончЕнови [re: Hoй]  
Автор пТичка ()
Публикувано27.05.13 17:45



глупости, тези преди всичко са мърляви, съответно - отблъскващи





Тема Re: Мъжете с червено кончЕнови [re: Amelia Pond]  
Автор пТичка ()
Публикувано27.05.13 17:46



да обичаш на инат





Тема Re: Мъжете с червено кончЕнови [re: Amelia Pond]  
Автор пТичка ()
Публикувано27.05.13 17:47





не, пак щеше да ме дразни

мъже с гривнички, пръстенчета, герданчета, а особено и обички - не понасяяям!







Тема Re: Занови [re: Mandalay]  
Автор пТичка ()
Публикувано27.05.13 17:54



е, не говорех за българи в чужбина - там положението е ясно



и аз като си гледах снимките от Германия установих, че през цялото време съм си носила мартеничката чак до юни месец... сега ми е смешно, ама тогава тая мартеничка така си я гледах и й се радвах, че напълно те разбирам, освен това там също ми се случи да ме заговори българин, видял мартеницата на ръката ми - умрях от кеф като му чух българската реч, а и той видимо ми се израдва и така си станахме приятелчета, снимахме се за спомен и въобще много сладко момченце беше - техните го довели в Германия, като бил 3-ти клас ли, нещо такова, помня как ми каза, че първите 3 месеца в чужбина са критични, а аз не вярвах, но факт - точно на третия месец, когато вече връщането ни беше сигурно установих, че като по чудо вече не само им разбирам какво ми говорят, но и мога да им отговарям смислено и това при положение, че не съм им учила езика... каква ирония на съдбата, че точно тогава взех, че си тръгнах...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.