Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:34 24.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re:Кажете ми .....нови [re: blood2]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано26.11.12 15:36



Да, първо се усмихваш, а после се радваш .... ние сме кучето на Павлов сигурно.



Щом разваленото в гените ти е да не чувстваш, значи имаш огромен капацитет и предимство и можеш да изкарваш много пари.



Тема Re: Кажете ми .....нови [re: maia_754]  
Автор eдинak (ентусиаст)
Публикувано26.11.12 15:41



Един час?!

Аз ще поизчакам към седмица и ако пак си тук и нещата са актуални ще ти кажа да не се косиш, ми да продължаваш напред, каквото и да ти коства.



Тема Re:Кажете ми .....нови [re: roshava]  
Автор blood2 ()
Публикувано26.11.12 15:47



Радостта не е мисъл, а емоция. При децата е така. Ако всеки път се замисляш, преди да се усмихнеш, усмивката ти истинска ли е?

Аз съм нормално чувствителен. Тоест нямам огромен капацитет и предимства.



Тема Re: Кажете ми .....нови [re: maia_754]  
Автор Cola coca (Маги)
Публикувано26.11.12 17:34



Мая, не съм чела темата, за това се извинявам, ако се дублирам с някой друг отговор.
Сега ще те боли...знам, но ще те боли ден, седмица, месец-два и после ще утихне.
Ако продължаваш обаче да си с този човек ще те боли доста по-дълго и доста повече...
Знам ли...може и да греша, защото това са твърде лични неща, но е време да помислиш и за себе си или по-точно за това, какво трябва да направиш за да те боли по-малко и за по-кратко.
Горе главата. Светът не е свършил и за всяко нещо си има заместител....





Тема Re:Кажете ми .....нови [re: blood2]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано26.11.12 18:09



Ти съвсем задълба и се отплесна ... Да си чувал, че Бог е любов, а не мисъл? ... та кое в крайна сметка се поражда от Бога? Емоцията или мисълта?





Тема Re: Кажете ми .....нови [re: maia_754]  
Автор dnaunseq (ветеран)
Публикувано26.11.12 18:18



По-добре се опитайте да се съберете и разбери защо ти кръшка - дали имате деца. Дали споделяте някаква обща мечта и т.н.



Тема Re:Кажете ми .....нови [re: roshava]  
Автор blood2 ()
Публикувано26.11.12 18:19



Всичко положително идва от Бог. Човек може само да взима, но не и да създаде. Всичко което прави е благодарение, че взима от способностите и талантите, които получава.



Тема Re: Кажете ми .....нови [re: dnaunseq]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано26.11.12 18:19



Много умно, няма що ... малко момичето си е пропиляло от живота, та да се върне за още .... ма като ги давате тези безумни съвети, мислите ли изобщо?





Тема Re:Кажете ми .....нови [re: roshava]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.11.12 18:21



Хич не е смешно... и все пак





Тема Re:Кажете ми .....нови [re: blood2]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано26.11.12 18:22



Ако на теб ти харесва мисълта да си марионетка, живей си с тази мисъл, няма да ти преча.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.