Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 20.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Кажете ми .....нови [re: maia_754]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано26.11.12 11:36



Мила, Мая, изчети тук всички без Блъди, щото той е депресар и социопат.
Просто не му отваряй постингите.



Тема Re:Кажете ми .....нови [re: blood2]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано26.11.12 11:39



Щом Бог е почнал да ти говори .... много си я закъсал, братле.





Тема Re:Кажете ми .....нови [re: roshava]  
Автор blood2 ()
Публикувано26.11.12 11:40



А на теб кой ти говори? Откъде идват мислите и материята? Кой ги създава? Човек или нещо друго?



Тема Re:Кажете ми .....нови [re: blood2]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано26.11.12 11:42



Във всички религии, мъжа е този на който му трябва да се учи да обича ... жената просто го може, за това никоя религия не я учи на това.





Тема Re:Кажете ми .....нови [re: roshava]  
Автор blood2 ()
Публикувано26.11.12 11:45



Жената не може да обича. Затова Бог и е дал красота и тяло, което да привлича и да е секси и да сваля. Защото зад него, зад тази обвивка тя е слаба и в духовно отношение е много по-нисша.

Да. Нисшите съблазняват плътски, за да използват други.

Всеки трябва да се научи да обича. Мъжът понякога усеща, че трябва да се научи, а жената обикновенно не учи и се е поддала на греховното и дяволското. Затова жените си падат все по лоши мъже.



Тема Re:Кажете ми .....нови [re: blood2]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано26.11.12 11:46



Мислите ги създавам аз. Ако беше по-наясно с това, за което говориш, щеше да знаеш, че мисловният процес сам по себе си не е Божествен.





Тема Re:Кажете ми .....нови [re: roshava]  
Автор blood2 ()
Публикувано26.11.12 11:48



Ти ли си създателка на светът, че да създаваш мисли? Ти само използваш Информационни вълни на добро или зло или ги създаваш?

Именно защото не е Божествена, няма как да създадеш мисъл, ако не ти се даде.

Редактирано от blood2 на 26.11.12 11:49.



Тема Re:Кажете ми .....нови [re: blood2]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано26.11.12 11:49



Миличък, защо мислиш, че религията прави красиви и накичени сгради, които нарича църкви? Те не ти ли напомнят на жена в чиято утроба влизаш, за да получиш божествената любов?



Не изопачавай неща които не разбираш, защото винаги можеш да бъдеш оборен с други изопачаваници.



Тема Re:Кажете ми .....нови [re: roshava]  
Автор blood2 ()
Публикувано26.11.12 11:52



Винаги е имало вън и вътре. Още преди да ги има бозайниците и дори животните. Това е свойство на материята.

И пещерите ги е имало. Какво общо имат пещерите с оная работа на жена? Ама пещери и на Марс може да има, ама жени има ли там?



Тема Re:Кажете ми .....нови [re: blood2]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано26.11.12 12:13



Миличък, аз съм жена, според теб милите ми са от Бога, а Бог може да обича ... тогава как реши, че жените не могат да обичат, след като са само посредници на божественото?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.