Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:19 20.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема С кво да ме разберенови [re: ПЪTниk]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано02.02.06 14:16



Нали подкрепя убийците и не гласува.



Тема Your so called intelligenceнови [re: 4eHe]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано02.02.06 14:25



Понякога намира странни форми на изява Говори си но недей да забравяш че тук има хора обиколили свят живели в чужбина и прескачащи чат-пат в ЕС. Не прави опити да обиждаш всички накуп - може да се окаже че заканително си вигнала пръст срещу огледалото



Тема Няма или не исканови [re: ПЪTниk]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано02.02.06 14:30



Това е въпроса И е ясен разбира се отговора. Те хората са казали - "Пази боже..........."



Тема Пак лош преводнови [re: lnfinity]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано02.02.06 14:32



Тия обиколили целия СТАР свят, дето си слагат снимките в интернет с мен ли сравняваш ? Нека се произнесем ако утре детето е в твоята фамилия.
Иначе политическата коректност и аз я обичам. Ногу !
Сега поплачи като тоя баща, дето е тръгнал да ги дири с гледачки и не се прави на мачо. Нема сми.



Тема Какво искам и какво - ненови [re: lnfinity]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано02.02.06 14:35



Да се премести темата от убитите деца върху мен е стар трик.
Обаче комунизъмъ го оставиха в Чайната и норт Курия. Стига напомнял как се мисли като стар апаратчик на ПЪТник. Той си знае.



Тема Re: Пак лош преводнови [re: 4eHe]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано02.02.06 14:36



стига де, стига си се фъчкала, не си много далеч от съдбата си...избягала била...дрън, дрън....освободена си поради некъдърност от страната ни, да не ни се пречкаш с твоето елитно мислене или...ПАЗИ БОЖЕ да ни управляваш....това също е вариант....еднакво равен на твоя
Че кой друг, ако не ние?

Редактирано от ПЪTниk на 02.02.06 14:41.



Тема Re: Пак лош преводнови [re: ПЪTниk]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано02.02.06 15:17



Аз не съм първия академик в това семейство. Но той ми е пример.
Ти не си ми. И да ми обясняваш нещо, дето не ти е съвсем ясно, от което на мен не ми става съвсем ясно, го прави неясно и за другите.
Приеми че има академици и те мислят различно. Приеми.
А тук


хората искат смъртна присъда.

Нямам амбиции да управлявам нещо друго освен избора си.
Вчера, днес, утре и завинаги.
Знам че е зле, че хора с такова познание от такова коляно не управляват България. Но го приемам.



Тема Re: Пак лош преводнови [re: 4eHe]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано02.02.06 15:44



В такъв случай си чисто същество и съдбата те е пратила далеч от мръсотията тук да се запазиш...има такъв вариант- но защо не ти личи?
Моята хубава круша на двора миналата година не даде никакъв плод, само една две спарушени круши.

Че кой друг, ако не ние?


Тема Комунизъманови [re: 4eHe]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано02.02.06 15:57



Е дал на мен теб и много други хора сигурно детство образование и възможности. Точно тия дето най-много смукаха от него си пребоядисаха гъзовете сини и жълти зелени и пембени и зареваха за смърта му. Да ти припомням ли отявления некадърник Панев и едно друго човекоподбно чието име не си спомням в момента дето внесе декларация в съвета на Европа че сме били нелигитимна държава? Същата тая дето го траеше въпреки отявлената му неспособност за нищо и му плащаше за да яде и да сере отгоре и. Тъй че зарежи тия лозунги - те за фанатизираните баби и лумпени. Пък ако си и вярваш - твой проблем.



Тема Re: Пак лош преводнови [re: 4eHe]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано02.02.06 16:05



Че кой може да се сравнява с теб - единствената и неповторимата? А ти да не се смяташ за нещо повече от другите? Виж ми профила за снимка Седял съм във военен затвор поради отказа да си вкарвам в главата идеите на разни кукувци с пагони та нема сми ти да се пробваш в същата материя. Ония бяха с класи над теб. Тъй че живей кротко и се занимавай с цветенцата и пчеличките. Убийствата ти влияят зле




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.