Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:41 23.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано21.10.05 21:32



За себе си всичко зная, все коприна сънувам...и за тях зная, нали съм ясновидец....и през нощта виждам...новаков ще сънува две змии, втората зелена, много красиви змии, той няма да се уплаши или впечатли от тях, но ще се впечатли че другите се впечатляват от тях...това си го обяснявам , но на теб не мога , ако ме разбираш...калински ще сънува как един шофьор на тир се подразва от едно улично куче познато на Калински и го заколва с нож пред смаяният и поглед...и това си го обяснявам и пак не мога да ти го обясня....ама като ме попита...
виж, не мога да твърдя че те ще запомнят какво са сънували, но това не е важно за нас двамата
Как така се опъват, секс ли правят?
Вапцахме я!

Всяка прилика е неприлична!


Тема Re:нови [re: ПЪTниk]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (Indiscipline)
Публикувано21.10.05 21:37



дано да не помнят, защото мисля, че това ще ги травмира много - и двамата поотделно.

за опъването не знам, на мен поотделно ми се опъват - много упорито, а един с друг какво правят не смея и да си помисля.

според мен.


Тема Re:нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано21.10.05 21:52



Защо не се съберете тройка, тъкмо ще се увериш кое как е... и аз мога да участвам в наблюдението в твоя полза

Всяка прилика е неприлична!


Тема Re:нови [re: ПЪTниk]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (Indiscipline)
Публикувано21.10.05 21:53



а какво ще кажеш ти да участваш, а аз да наблюдавам - в своя полза, и в твоя ако трябва

според мен.


Тема Re:нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано21.10.05 21:55



тоз гипса красиф ли е ?
на ко друго, дай варианти да преценя

...и когато вляза, е редно да станете, нали ?


Тема Re:нови [re: нoвakoв]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (Indiscipline)
Публикувано21.10.05 21:59



бе не е красив, ма има и по-важни неща в живота.

варианти нямам, мисля, че тва с изправянето няма да стане - така оттук като го гледам

според мен.


Тема Re:нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано21.10.05 22:01



Ти не ме разбра, аз имах наблюдението като най -отговорната част от тройката, мислех си че ще си помислиш, че в тази навалица съществува вариант да бъдеш пропусната и ти казах че аз за това ще съм там като наблюдаващ, за да се намеся в такъв момент в твоя полза...ако това имаш предвид, ти ме наблюдавай...но аз не съм последователен че внимавай с мен...това че не съм последователен не означава че прескачам, дори не зная какво точно означава, разчитам на женската ти интуиция

Всяка прилика е неприлична!


Тема Re:нови [re: нoвakoв]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано21.10.05 22:02



Не ти ли се струва малко спонтанна тази вечер

Всяка прилика е неприлична!


Тема Re:нови [re: ПЪTниk]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (Indiscipline)
Публикувано21.10.05 22:05



абсолютно те разбрах и ще ти хвърлям по едно око

според мен.


Тема Re:нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано21.10.05 22:13



Мисля, че се разбрахме с теб , сега какво ще правим

Всяка прилика е неприлична!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.