Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:10 11.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Сега пък какво искаш?нови [re: Kaлинckи]  
Автор ПЪTниk (на автопилот)
Публикувано10.10.05 18:19



Еййй че не харесвам да говоря сериозно...клубът много се е променил , ама много...имам чувството че едни пияни са изтрезнели...добре де няма да го наричам готин, ама вие сте готини

Коя дата сме днес?


Тема Re:нови [re: ПЪTниk]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано10.10.05 20:40



хич не ща и да те познавам ве, живота си давал за едно момиче... колко живота си дал ве... няма лъжеш момичетата, щот ща блъскам... кат салфетка на масата, ща блъскам

само да та видя със свещ в ръка, ше ти е последната дата, ясно ли е ?

само за това! иначе не


Тема Re:нови [re: ПЪTниk]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано10.10.05 20:43



махай си грозната глава от гърдите и, чу ли ма ве ?

само за това! иначе не


Тема Re:нови [re: ПЪTниk]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (Indiscipline)
Публикувано10.10.05 22:09



за теб - датата винаги е днешна.
при мисълта, че ще склониш морна глава на женските ми гърди, всичките вчера и утре изчезват... и тайно в себе си-то си се надявах, че ти чувстваш нещата като мен, по същия начин. с плаха надежда в пръстите добавям: ако наистина ти е светнало, ела си. аз ш'ти кажа.

______
happy with what you have to be happy with...


Тема Re:нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано10.10.05 22:28



той е грозен, никой ли не ме чува, ехо... !?

отговаряй, че иначи!!!!


Тема Re:нови [re: нoвakoв]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (Indiscipline)
Публикувано10.10.05 22:39



красотата е толкова преходна! днес е тук, а днес - пак е тук!
за мен са важни други неща, неща дълбоки и проникновени (не ме разбирай погрешно!!!), а на теб защо ти е нова сигнатурата, та та питам, и отговаряй, щото не знам иначе кво иначе шти се случи!

______
happy with what you have to be happy with...


Тема Re:нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано10.10.05 23:00



ма той е грозен, от това по-дълбоко и непреходно... здраве му кажи
махни го от гърдите си, слушай ме... в краен случай прочети сигнатурата ми, достатъчно безпристрастна е

махни го от гърдите си!

Редактирано от нoвakoв на 10.10.05 23:01.



Тема Re:нови [re: нoвakoв]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (Indiscipline)
Публикувано10.10.05 23:13



знам, че ми мислиш доброто.
знам, че добротата ти отстъпва единствено на твоята красота, и то съвсем малко й отстъпва, което за каква голяма доброта говори... (тва бележка под черта - да не се чете от който не трябва да го чете, моля!).
но ти трябва да знаеш, че аз не съм такова момиче...

______
happy with what you have to be happy with...


Тема Re:нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор нoвakoв (красавец)
Публикувано11.10.05 09:53



добре, сега ще ти покажа, че аз съм по-достоен от ПЪТника
той каза, че за едно момиче живота си давал, нали така каза... обаче досега не е дал нищо, с други думи... дал- грънци... но и грънци не е дал... погледни сега аз какво ще направя за теб- ще си дам живота (без да съм го казвал, направо го правя), давам го и започвам нов... вече съм с нова регистрация и нула мнения

сега разбра ли аз какво момче съм

готово, нулирах се !


Тема Re: Сега пък какво искаш?нови [re: ПЪTниk]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано11.10.05 10:25



Клубът се е променил, че никой не е останал. Или който е останал, е станал модератор. И сме, а не сте. И въобще - групов бан, тук е изтрезвителното...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.