Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:55 26.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Социология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема lekcii po teorii na modernizaciata  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано18.01.05 10:45



ako njakoi mu usluji ste e super.



Тема Re: lekcii po teorii na modernizaciataнови [re: lili]  
Авторdr (Нерегистриран)
Публикувано18.01.05 16:09



dopusnata si do izpit!!!Moite pozdravleniq!Za syjalenie ne moga da ti pomogna...sigurno lekcii nqma da mi trqbwat o6te desetina godini:(



Тема Re: lekcii po teorii na modernizaciataнови [re: dr]  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано19.01.05 10:34



oficialno ne, no proslovutia Venelin Stoi4ev kaza, 4e april na likvidacionnata sesia ste dade vazmojnost da se pokriat kriteriite za dopuskane do izpit, t.e. da mu se predade kursova rabota do togava i ste dade test predi izpita...



Тема Re: lekcii po teorii na modernizaciataнови [re: lili]  
Автор little_rabbit (lost)
Публикувано19.01.05 23:59



Как звучи "прословутия Венелин Стойчев" .

Бате Вени, ех, как се радвам, че се говори за теб . Е, ти не ме познаваш под това ми име, но - подсказвам: твоята и моята майки са работили заедно преди време, може би вече се сещаш. Драсни един мейл, ако искаш . Че не съм те виждала от няколко века .

Колеги, сега сигурно ще ме питате що не пиша в тоя форум. Ми, не пиша, тук всички сте от СУ, пък аз не съм. Ми, не съм .



Тема Re: lekcii po teorii na modernizaciataнови [re: little_rabbit]  
Автор mei_z (объркана)
Публикувано20.01.05 15:37



дано да ти драсне някой ред Бате Вени, но се съмнявам, че той се навърта наоколо. но пък, ако толкова ти е залипсвал намини край 4-ти километър, ако не е зает да съкращава дните на студентите си може да ти обърне внимание . и не разбрах ти проблем ли имаш с това, че сме от СУ? нима не сме на нивото ти?

Редактирано от mei_z на 20.01.05 16:01.



Тема Re: lekcii po teorii na modernizaciataнови [re: mei_z]  
Автор little_rabbit (lost)
Публикувано20.01.05 19:15



Айдеее, сега ще има обидени. Не, Мей, нямам проблем с разликата в университетите , имам много приятели от СУ .

Е, чак 4-ти км, много ми е далече... Ще го издиря по друга линия, тогава, благодаря ти . Как само звучи "да съкращава дните на студентите", олелелелелеле, ама той е добряк по природа, бе.



Тема Re: lekcii po teorii na modernizaciataнови [re: little_rabbit]  
Автор mei_z (виждаща)
Публикувано21.01.05 09:42



Ааа, не, няма обидени- аз само питах от чисто любопитство
. А що се отнася, че той бил "добряк по природа"- някак си природата му се разминава с академичната му дейност. Явно в работата си претърпява метаморфози в отрицателна насока или пък може би е просто много амбициозен и иска да образова младите... кой знае... .



Тема Re: lekcii po teorii na modernizaciataнови [re: mei_z]  
Автор little_rabbit (lost)
Публикувано21.01.05 10:03



Склонна съм да вярвам, че е по-скоро второто .



Тема Re: lekcii po teorii na modernizaciataнови [re: little_rabbit]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 12:17



ми да... след като го спомена, може да попитаме...
Защо не пишеш във форума?
Не сме всички от СУ, имаше няколко теми за УНСС... не бяха много активни, ама това е нормално за нашия форум.
Пък и ако започнеш и ти да пишеш, вече няма да сме само от СУ и няма да можеш да се оправдаваш, че не пишеш, нали?

Венелин, аз го познавам бегло (бяхме заедно в един изборен курс) и е верно че изглежда веселяк, ама бих се обзаложила, че тестовете му са гадни :-), не се заблуждавайте от външния вид.

Така че дай сега някаква интересна тема за обсъждане, че да не си говорим само за СУ-проблеми.



Тема Re: lekcii po teorii na modernizaciataнови [re: Aни]  
Автор little_rabbit (lost)
Публикувано21.01.05 12:27



Знаех си, че ще има обидени .
Виж, в момента имам по-важни проблеми, един друг форум ми е легнал на сърцето... Затова драснах само няколко реда тук. Не ми се сърди




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.