Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 30.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Социология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: за някои особености в поведението на модераторнови [re: all_loosers]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 10:47



хи-хи-хи, няма да го бъде
аз нямам регистриран псевдоним, а и не възнамерявам да си правя.
Пък и все пак нали трябва д остане един редови член на този клуб, когото модераторите да контролират (или както е в нашия случай: да го молят да взима повече участие в дискусиите)



Тема Re: за някои особености в поведението на модераторнови [re: all_loosers]  
Авторharka (Нерегистриран)
Публикувано21.06.04 11:28



ех че си настоятелен :)

Ок, съгласих се, но при едно условие или по-скоро молба - не ме оставяй сам да съм модератор - по-добре да сме двама, трима

Само че нещо не доразбрах. Или аз се бъркам или ти - не можах да разбера към кой Ицо се обръщаш. Аз не съм Ицо в никакъв случай. :))

колкото до хелпа за табелките - става. Ще гледам да намеря малко време до края на седмицата и да направя нещо, което ще пратя на теб и другите по някакъв начин, за да го обсъдим. Не ми се иска да е просто само адреса на клуба, а да има и едно, две смислени и заинтригуващи :) изречения

Що се отнася до псевдонимите в Дир-а. Подвизавам се само с две имена - harka ili hary. Harka ми е регистрираният псевдоним. А ако кликнеш на профил, ще видиш и името ми - не го крия - регистрациата е: todor_galev

Само



Тема Re: за някои особености в поведението на модераторнови [re: harka]  
Автор all_loosersМодератор (пародия)
Публикувано21.06.04 12:09



Тодоре :))
Нешата стигнаха до естественото си развитие :))
Ицо от ФФ - спомняш си за него - използваше преди време harka :)
Така или иначе 0 ти си новия модератор :)
Сега остава само Райна (Fukla) да ти активира опциите :)))
Да ти е честито :))

WOW! ще кажа само
не-знам-си-там-какво във вишнев цвят


Тема Re: за някои особености в поведението на модераторнови [re: all_loosers]  
Автор Лил ()
Публикувано22.06.04 10:15



Мисля, че няколко модератора на клуб с пет участника накръст са много, да не станат повече от членовете ;)
Честито на Тодор - harka :)



Тема Re: за някои особености в поведението на модераторнови [re: all_loosers]  
Автор harka ()
Публикувано22.06.04 22:35



Тъй ли - е, еднаквите ни псевдоними с Ицо идват от любим и на двамата литературен герой. Иначе него (Ицо де) го помня добре, пък и понякога се виждаме, в повечето случаи - случайно се засичаме.

Е, може да се каже че и с теб не се виждаме много често - така че дай да пием по кафе когато си свободен.
Колкото до модераторстването - не бях, не съм и едва ли ще бъда много ентусиазиран, но все някак ще се оправяме :))



доскоро



Тема Re: за някои особености в поведението на модераторнови [re: harka]  
Автор all_loosersМодератор (пародия)
Публикувано23.06.04 16:28



Кафето - като му дойде времето ;)
С удоволствие, но няма да е тази седмица :((

Твоите идеи за популяризация са ОК, но
има опсаност в момента да се разтълкуват превратно
в катедрата - след тази тема с ГД :))) Стискам палци :)

Би било страхотно слогъните да се ориентират около това,
което ЛИЛ каза - тук намираш качествена консултация :))
И ако ти трябва нещо - можеш да питаш :))

На мен би ми харесало да има и някаква институционализирана форма на поддръжка - например тук да се обявяват някви публични лекции, нови проекти и такива шитни, но честно казано не знам какво е в момента битието на студента/специалста/преподаватъеля по социология и кое е важно за него :))))

WOW! ще кажа само
не-знам-си-там-какво във вишнев цвят


Тема Re: за някои особености в поведението на модератор [re: all_loosers]  
Авторharka (Нерегистриран)
Публикувано24.06.04 12:00



OK za kafeto :))

kolkoto do obyavyavaneto na nyakava informacia v kluba - az poluchavam strashno mnogo takava, no pyrvo nyama vreme da publikuvam vsichko i vtoro i az ne znam koe moze da e interesno na horata i koe - ne. Da ne govorim che izvyn infoto za sybitia v BG, drugite sa podbrani spored temite koito me interesuvat men, no edva li ste sa interesni za po-shirokata publika. Stoto sa v specializirani oblasti kato sociologia na tehnologichnata inovacia, ikonomika na tehnicheskata promyana, filosofia na tehnologiite i t.n.

Ti kato opiten moderator :)) ya kazi ima li nachin da avtomatiziram prehvyrlyaneto na tazi informacia ot men kym kluba. Povecheto ot neya poluchavam po e-mail. T.e. nyakayv nachin da preprastam pismata i te da se poyavyavat v kluba, a ne da e nuzno da "paste"-vam i da syzdavam temi. Tova ste otnem dosta vreme i se opasyavam che nyama da moga da go pravya. (Na den poluchavam pone 5-10 razlichni obyavi, no chast ot tyah sa "bokluk" i ne si zasluzavat.)



Тема Re: за някои особености в поведението на модераторнови [re: harka]  
Автор all_loosersМодератор (пародия)
Публикувано24.06.04 12:20



Не, няма как да се автоматизира, освен ако не помолиш някой да ти напише специално приложение за това :))) По-лесно би било ако си имате сайт ;)) Аз на твое място бих седнал да наравя един сайт - регистрираш си номер на издание и с него смело си купуваш домейн в .BG :) така можеш да се сдобиеш със Sociology.bg и това е обречено на успех след време хаха :)) Вече със сайта има много опиции за автоматизирано публикуване на информация

WOW! ще кажа само
не-знам-си-там-какво във вишнев цвят


Тема Re: за някои особености в поведението на модераторнови [re: all_loosers]  
Автор harkaМодератор ()
Публикувано25.06.04 13:22



Да, знам че ако си имам сайт мога да автоматизирам този процес, ама честно казано не искам да се ангажирам с подобно нещо. Още повече че по един проект който се мъчим да осъществим с няколко приятели и колеги нищо чудно до половин година да изникне подобен сайт.

Тка че, засега ще се задоволим с клуба. Колкото до рекламата и възможната реакция от някои преподаватели заради определени теми - според мен винаги ще има такива теми и това не бива да ни спира.

Но и без това ако ще слагаме обява в катедрата - сега няма смисъл - ваканция е - ще го направим наесен.

Но серизно ще го обмисля и ще го направя


Апропо, благодаря за администраторстването - получих си правата и вече ще подхождам по-отговорно към клуба



Тема Re: за някои особености в поведението на модераторнови [re: harka]  
Автор all_loosers (пародия)
Публикувано25.06.04 17:38



е, това ми е първия пост като редови посетител на клуба ;)))
Не че виждам някаква разлика ;)) Но честито!

WOW! ще кажа само
не-знам-си-там-какво във вишнев цвят



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.