Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 31.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Социология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема teorii na modernizaciata  
Авторboby (Нерегистриран)
Публикувано29.03.04 11:12



kakvo trqbva da napravq za da vzema tozi izpit s individualen protokol, ivan redovnata sesia?...
kak moje normalno da se komunikira s G. Dimitrov



Тема Re: teorii na modernizaciataнови [re: boby]  
Автор ddd (непознат )
Публикувано30.03.04 09:13



Извън редовната сесия едва ли ще стане - но редовна сесия има и в началото на април - мисля от 1 до 10. Успех!



Тема Re: teorii na modernizaciataнови [re: boby]  
Авторbranx (Нерегистриран)
Публикувано02.04.04 22:49



> kak moje normalno da se komunikira s G. Dimitrov

s ekip ot minimum trima psihoanalitici, i edna vodoprovodna traba uvita vav vestnik; no dori i tova ne garantira probivaneto na naplastenata nekompetentnost, sopolshtina i komplexi, porodeni ot intelektualna i seksualna nesposobnost, potresavashta lipsa na stil i clasa, skandalno nevezhestvo i trogatelen primitivizam ;P




Тема Re: teorii na modernizaciataнови [re: branx]  
Авторlil (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 17:26




Тъкмо мислех, че този форум е умрял и...
Твоето описание на единствено възможната комуникация с ГД ми достави истинско удоволствие - садистично при това, каквото трябва да е истинското удоволствие :)
Даже успях да го разпространя, само не знам на кого да припиша авторстото - ти branco ли си? Не че това нещо ми говори. Моите уважения все пак :)
Добавям от себе си:
ГД е пример за self-mad(e) професор.



Тема Re: teorii na modernizaciata [re: branx]  
АвторByah AZ edno Vreme (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 16:03



adski me izkefi :)))
po - dobre i az ne bih mogla da go opisha :)))
--------
Geori e Komplexar ama ot onezi Mili samovlujbenite exemplayri koito ne vijdat po-dalech ot sobstvenata si "genialnost" :)))
--------------------
sluchaino minavh ot tuk i mi stana interesno ...da si spomnay za onezi Payaci ot $ - km....jalki sa...:)
-------------
stay cool as you are :))) bye :)))



Тема Re: teorii na modernizaciata [re: Byah AZ edno Vreme]  
АвторModernizator (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 19:59



Vidno e, che horata ot tazi tema sa se nauchili da davat definitzii za neshtata, koito edva poznavat......................

Pochitania!



Тема Re: teorii na modernizaciata [re: Modernizator]  
Авторboby (Нерегистриран)
Публикувано07.04.04 12:01



mnogo blagodarqja, no az vse pak trjabva da vzema tozi izpit.. poneje purvija semestar na 5 kurs zaminah za 4ujbina /2002/ i se vrashtam... kakvi knigi ili lekcii da polzvam.



Тема Re: teorii na modernizaciata [re: boby]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано07.04.04 12:32



Щом си заминала през първия семестър на пети курс би трябвало да си знаеш какви лекции и книги да четеш, защото през 2002г. модернизациите се взимаха в края на четвърти ;-).
Чух, обаче, че в момента програмата на курса се била променила и се учели доста различни неща в сравнение с преди две години. Така че най-добре иди на една лекция, виж за какво се разправя, разпитай новите попълнения (студентите 3-ти курс), а ако посмееш може да попиташ дори самия Лектор ;-). Мисля, че има някакъв шанс да ти отговори без да ти причини дълбока душевна травма, въпреки че не мога да гарантирам нищо ;-).



Тема Re: teorii na modernizaciata [re: boby]  
Авторex 4bl, 4et. (Нерегистриран)
Публикувано07.04.04 15:37



георги може да не е най-веселия и засмян преподавател (всъщност със сигурност не е), но сте ама адски смешни с обидите си, които той не заслужава.
както и да го гледате, той има ум в главата и поне заслужава уважението ви. учила съм при него, имала съм проблеми с него (като много хора), страхувала съм се как ще си взема изпита, но... като излезете от училище ще разберете, че ТОЙ ви е бил полезен - не само не ми се обяснявайте на тема ама какво георги ще ви помогне в "професионалната реализация". просто стила му на мислене е интересен и поне се опитайте да го разберете.
а че е шоумен - шапка му свалям. аз друг преподавател да дере дъската не съм виждала! (така тази тема може да мине в графата - забавни истории с преподаватели)
иначе - на въпроса - ами отиди и го попитай и той ще ти каже какво да направиш и дали можеш да минеш с индивидуален протокол. въпреки твърденията му едва ли е човекоядец!



Тема Re: teorii na modernizaciata [re: ex 4bl, 4et.]  
Авторbranx (Нерегистриран)
Публикувано08.04.04 07:08



абе честно казано съжалявам че въобще се обадих по тази вече безкрайно изтъркана тема; явно яко са ме налегнали сантиментални спомени ;Р

що се отнася до уважението - *никой* друг освен той самия няма заслуга тотално да изгубя огромното уважение което аз самия изпитах навремето към кего и да го заместя с искрено недоумение от белите петна и наивните спекулации в иначе бетонната му като презентация за пред наивни студенти школа;
сори, ама е смешен с безумните си претенции, най-дразнещата от които поне за мен е тфа за 'пристигането при достойна научно-гражданска позиция посредством сициално отговорно социологическо теоретизиране'; а за представата му за научна общност като 'хора които споделят общи методологически принцип' просто не ми се отпочффффа ;Р (неслучайно се прибра от Чикаго с провесен нос, преди да му изтече стипендията ;)) а изумлението му че никой в чикаго не му обръщал внимание' и че на никой в сащ не му пука за бъргър си заслужава да се документира ;)

абе да е жив и здрав ;Р; ехх, какви времена ;Р




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.