Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:14 09.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Социология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Statichnia obekt  
АвторAvtorski kolektiv (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 15:31



Veche se chudia dali da slagam takava tema v tozi klub, no neka opitame.
I taka prostichko - ima li za sotziologiata takova neshto kato statichen obekt? Vsashnost drugo niama da pisha! E, iam li?



Тема Re: Statichnia obektнови [re: Avtorski kolektiv]  
Авторivellino (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 12:56



Интересно ми е ти учил ли си социолигия?
Социологията е наука, която се занимава с изучаване на човека като социално същество, сиреч същество, което вирее в общност, процесите в самото общество и тн.
И като се има предвид, че процесите в общетвото се характеризират с динамика къде да го търсим този статичен обект?
Та нали самиат обект е човека и обществото, които си взаимодеистват.



Тема Re: Statichnia obektнови [re: ivellino]  
Автор all_loosersМодератор (looser)
Публикувано12.04.03 03:22



abe az moga li da pitam kakvo znachi "statichen obekt" ;)

Click HERE! Click THERE! Click ANYWHERE!!!


Тема Re: Statichnia obektнови [re: Avtorski kolektiv]  
Авторaltair (Нерегистриран)
Публикувано14.04.03 15:20



ako iskash niakoi (umen) da ti otgovori, bi sledvalo da definirash 'statichen obekt', triaa da sa zadadeni niakvi granici vse pak, dori i grubi
a na vuprosnia ivellino ne mu obrushtai vnimanie otnosno teia gluposti za socialnoto sushtestvo i bla-bla, kak sociologiata izsledvala edva li ne samo dinamichni 'neshta'....prostotii ot toia rod - te sa niakvi ostareli prevuzbudi
DEFINIRAI PROBLEMA SI, KAKTO TI E POSOCHIL EDIN DRUG UCHASTNIK
chao



Тема Re: Statichnia obektнови [re: altair]  
АвторAvtorski kolektiv (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 17:27



Naistina e stranno da poluchavash takiva otgovori! Da beshe ostanala temata baz takiva i barzo da beshe vleznala v arhiva - shtiah da sam dovolen, no sega....
Navremeto horata smiatali, che zemiata e ravna......Dnes, kogato znam za ovalnostta i, pak uma mi ne go pobira fakta, che varvia po ravnina.
Tolkova!
Sajeliavam, che niama da si definiram obekta, zashtoto, ako si govorim kato gramotni sotziolozi, triabva da go znaem, zashtoto sme go uchili prez tejkite godini v 4-ti blok (ili vse oshte go uchim - ne znam, sigurno ima i takiva:)). Drugata prichina e v zagubata na interes po temata...tova e vsichko!

P.S. Na vaprosnia(ta) Ivellino - ima edna hubava antologia "Smisal i tzennost" (avtora bi triabvalo da go znaesh). Popregledai ia, shte ti e ot polza




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.