Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 27.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Социология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Една дипломна работа от 2002г.  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 18:11



Здравейте,

тъй като доста хора, които посещават клуба изразиха желание (извън него) да прочетат дипломната ми работа, надявам се останалите няма да ми се сърдят ако сложа тук два линка:




(разликата между двата е, че в първия няма реклами)



Тема Re: Една дипломна работа от 2002г.нови [re: Aни]  
Автор branx (general fault)
Публикувано01.07.02 19:03



Congratulations Ms. Tomova, MA!

---
"Lui, I think that this is the beginning of a beautiful friendship..."


Тема Re: Една дипломна работа от 2002г.нови [re: branx]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 23:51



Мерси

защитата ми е в понеделник (08.07.2002), но приемам поздравленията предварително
(Просто не мога да си представя, че ще се прочуя като първия студент по социология скъсан на защитата си)



Тема Re: Една дипломна работа от 2002г.нови [re: Aни]  
Автор Avtorski kolektiv ("Сам&Другия")
Публикувано03.07.02 15:00



Bravo, bravo! Nali niama da zabravi6 da publikuva6 i retzenziata ot kolegata Haralampiev?

A i rezultata ot za6tita estestveno. E, uspeh!



Тема Re: Една дипломна работа от 2002г.нови [re: Aни]  
АвторAnotherChance (Нерегистриран)
Публикувано06.07.02 16:52



хей...колега...браво на теб!!!страшно е ...само дето в понеделник ще си правим компания на защитата и не ми се смей на глупостите...ще се Защитавам със зъби и нокти...дано да не се заяждат много...най-лошото е че Аз не си харесвам Творението...днес бих го написала в по-добър вариант...но твоето си го бива ...чете се на един дъх...само че ...как стои въпросът за авторските права...върху нещата на колегите които си използвала като мото на всяка част от работата си ...просто питам...




Тема Re: Една дипломна работа от 2002г.нови [re: AnotherChance]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано06.07.02 20:41




Ми въпросът с авторските права седи както при всяко коректно цитиране под формата на мото.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.