Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:37 22.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Социология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема G.D. mediini iziavi  
Автор Avtorski kolektiv ("Сам&Другия")
Публикувано09.04.02 19:05



Prez poslednite niakolko dni nabliudavam zasileno prisastvie na profesor Dimitrov v mediinoto prostranstvo. Kazvam 'zasileno', t.k. e riadkost da go vidi6/4ue6 izvan stenite na blok 4. Ednata iziava moje bi ne e bila prosledena ot niakoi hora, ia po neznanie, ia poradi angajimenti v intimnoto izu4avane na 4ujdestranni ob6testva (kak e Borislav?), ia poradi otsastvie ot stranata (stava duma za predavaneto "Vij koi..." po Kanal1).
Zatova eto vi drugata:


i makar 4e ne kasae priako soz, mi se struva intersno da podiskutirame - i varhu statiata, i varhu mediinite iziavi na soziolozite?

Idei! Mnenia! Komentari!

Редактирано от Avtorski kolektiv на 09.04.02 19:45.



Тема Re: G.D. mediini iziaviнови [re: Avtorski kolektiv]  
АвторBorislav (Нерегистриран)
Публикувано09.04.02 19:22



"poradi angajimenti v intimnoto izu4avane na 4ujdestranni ob6testva (kak e Borislav?), "
Dosta intimno gi izuchavam. Zasega sam orientiran kum jenskia pol ot aziatski proizhod, v chastnost Kitai i Vietnam.
Analizite prevuzhojdat predvaritelnite ochakvania.
Analiziraneto produljava.



Тема Re: G.D. mediini iziaviнови [re: Borislav]  
Автор Avtorski kolektiv ("Сам&Другия")
Публикувано09.04.02 19:36



Ako iska6, za da ne zadrastva6 temata, moje i li4no da mi pi6e6, kogato stava vapros za takiva 'intimni' podrobnosti ot tvoia jivot.
A, ako pozvoli6 edin komentar, pozdravlenia za izsledvaniata nad jaltata jenska polovina, pojelavam ti po-skoro da dostigne6 do po-dalbo4inni obekti, ako ima6 vse pak adekvatnia instrumentarium za tova (4atka6 ili da go konkretiziram)



Тема Re: G.D. mediini iziaviнови [re: Avtorski kolektiv]  
АвторBorislav (Нерегистриран)
Публикувано09.04.02 22:10



"stava vapros za takiva 'intimni' podrobnosti ot tvoia jivot. "
Tova, dragi mi kolektive, ne e "chasten" jivot, ami se e edno istinsko nauchno izsledvane.
Az go napisah, za da pokaja na vashi milosti, che tova ne e diletanska rabota, deto se vurshi tuka, a istinska, cenna, tvorcheska, ideina, strukturna, zadulbochena, celenasochena i trudova nauka, svurzvashta teoriata s praktikata.



Тема Re: G.D. mediini iziaviнови [re: Borislav]  
АвторAvtorski kolektiv (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 19:30



Predlagam da sazdade6 kurs: "Sociologia na 4erevenite feneri", ha-ha-ha, i ako moje ednomerno razpredelenie na posetitelite!

Ina4e, kakto kazah, 'kakavto ti instrumenta, takova ti i izsledvaneto'!
Avtorski kolektiv



Тема Re: G.D. mediini iziaviнови [re: Avtorski kolektiv]  
Автор Avtorski kolektiv ("Сам&Другия")
Публикувано23.04.02 20:05



Interesen fakt!
Mediinite iziavi na soziolozite iavno sa tolkova 4esti, 4e na u4astnitzite vaob6te ne im e do obsajdaneto im! Mnogo jalko, zashtoto statiata e naistina interesna i v neia mogat da se otkriat ne6ta, dosta po-razli4ni ot izliza6toto ot ustite na na6ite "evro-atlanti4eski" nastroeni polititzi!



Тема Re: G.D. mediini iziaviнови [re: Avtorski kolektiv]  
Авторpametlivko (Нерегистриран)
Публикувано31.05.02 18:11



Za tezi koito sa zabravili ili veroiatno propusnali, predi okolo 2 godini sashto v Kapital GD tvardeshe che v bulgarskoto pravitelstvo ima koruptsia. Sled publikatsiata Svetla Petrova popita I. Kostov kak shte komentira tozi fakt (po Kanal 1), pri koeto toi prizova GD da mu dade lichno dokazatelstva za koruptsia. GD izglezhda ne uspia, zashtoto v rdin ot sledvashtite broeve s malki bukvi be publikuvano izvinenia na GD kam Kostov...



Тема Re: G.D. mediini iziaviнови [re: pametlivko]  
Автор navlek (general fault)
Публикувано01.06.02 01:06



не, измъкна се доста елегантно като преформулира констатациите си в резултати от проучване на мнението на софиянци за нивото на корупцията правителството и държавната администрация; sociology is fun



Тема Re: G.D. mediini iziaviнови [re: navlek]  
Автор Avtorski kolektiv ("Сам&Другия")
Публикувано06.06.02 14:04



Bravo na pametlivite!
Samo 4e iziavlenieto na G.D. izdarja nai-goliamoto izpitanie - na vremeto!
Ako naistina ste tolkova "pametlivko"-vzi, kolkoto se pi6ete, pripomnete si perioda sled izbiraneto na pravitelstvoto na mnogouvajavania biv6 ministar-predsedatel(koito mejdu drugoto, o 4udo, progovori na naroda si na 27 minalia mesetz) i tova imalo li e, ili ne osnovanie da se govori za korupzia.
Moje bi togava niakoi ot vas e razkril "strukturnite predpostavki" za nali4ieto na korupzia v kabineta na Kostov??? Ami, pripomnete mi, za6toto ne si spomniam.
Za komentara ne komentiram, no edva li ima6e po onova vreme hora, koito mojeha da se izpraviat pred Kostov. Dori edin "uspe6en" prezident s poluusta se opita sled godina da kaje ne6to po povod korupziata v pravitelstvoto!

Za po nepametlivite
Tova e statiata ne G.D.:



Tova e komentara s koito elegantno se e izmaknal G.D., kakto navlek ni napomni:





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.