Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:56 18.05.24 
Хуманитарни науки
   >> Социология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Търси се модератор !!!! (!!!!)нови  
Автор all_loosersМодератор (looser)
Публикувано21.03.02 23:47



Здравейте!
От около една година съм модератор на този клуб.
Как точно стана това е тема, която сега не ми се обсъжда :(
Във всеки случай смятам, че не точно аз трябва да съм модератор :(
Защо - защото съм много далече от Социологията (във всеки един смисъл)

В името на развитието на клуба, който много ми се иска да посещавам като редови потребител (т.е. кто пълен кретен без никакви права и умения), обявявам конкурс за модератори.

Като казвам модератори, имам предвид ПОВЕЧЕ ОТ ЕДИН модератори :)
Имайки някакви наблюдения върху ставащото в клуба, мога да предложа следните хора:
- navlek (когото искренно мразя)
- Avtorki kolektiv (когото не познавам и слава богу!)
- lava* (здрасти, как си? щяхме да се виждаме :(( )

Без да преклаяваме с формалностите - чакам и други предложения.
Приемат се всички аргуменатции и в крайна сметка значение ще има решението на предложените :))

От сега казвам, че модераторите могат да правят много неща, но не бива ;)

Click HERE! Click THERE! Click ANYWHERE!!!


Тема Re: Търси се модератор !!!! (!!!!)нови [re: all_loosers]  
АвторAvtorski kolektiv (Нерегистриран)
Публикувано23.03.02 13:32



Napalno podkrepiam mnenieto ti za lava* i navlek (za6to go mrazi6?).
Podkrepiam i sebe si i blagodaria za doverieto. Ako si dale4 ot soz, no blizo do matematikata 6te mi e priatno da mi obiasni6 niakoi ne6ta.

P.S. Inak se nadiavam da hvali6 Boga ne samo, za6toto ne me poznava6!



Тема Re: Търси се модератор !!!! (!!!!) [re: all_loosers]  
АвторAvtorski kolektiv (Нерегистриран)
Публикувано23.03.02 13:36



Zabravih! - 4estita parva prolet!



Тема Re: Търси се модератор !!!! (!!!!)нови [re: all_loosers]  
Автор navlek (general fault)
Публикувано23.03.02 21:19



пише се 'искрено'

към предложенията на all_loosers добавам urko

забелязвам че в определени моменти до този клуб стигат около 50 човека, би било чудесно да излязат наяве и с мнения.


[ако на никой не му дойдат по-лоши идеи - ОК от мен].



Тема лелелел?!!нови [re: all_loosers]  
Автор lava (вулканче)
Публикувано25.03.02 10:35



Аууууууу и аз да сбъркам да влезна след толкова време и какво да видя!
Колега - интересни предложения, ама аз съм малко смотана с разните работи по ПС-тата РРРР

Мога да пробвам, но ме бройте като последна дупка на кавала, ако навлек и Авторски колектив нямат желание или възможност!
И айде да пиеме кафе или ти вече с тез медийни сблъсъчни изяви се с дигнато реноме???!



Тема Сетих сенови [re: all_loosers]  
Авторlava (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 10:46



Беше ми направил впечатление един подвизаващ се тук Урко май беше......пък може и да е втори/трети /не нам си кой ник на някой, но за всеки случай и тоз колега трябва да бъде подканен да вземе отношение!



Тема Re: Търси се модератор !!!! (!!!!)нови [re: all_loosers]  
АвторAvtorski kolektiv (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 16:05



Kato sme po4nali da si pravim humanni jestove, predlagam:
1. da se kandidatira i simulacrum (ili ne6to podobno be6e)
2. navlek da oglavi kabineta na moderatorite (tova s 'iskreno'-to si be6e popadenie, taka 4e si s kra4ka napred pred ostanalite kandidati)
3. nastoia6tia moderator da ne si misli samo za kafenza , a da izraboti niakakav adekvaten pravilnik (v slu4ai, 4e niama) i da spodeli malko po-neabstraktno pravata i zadaljeniata na moderatora po prinzip i v klub soz v 4astnost.
4. neka da bade! I az sam za Urko!



Тема Re: Търси се simulacrum ;-)нови [re: Avtorski kolektiv]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 19:47



И аз гласувам за simulacrum!

Към simulacrum:
В крайна сметка едва ли е кой знае каква работа да си модератор и би могъл да отделиш малко време на клуба
Пък и няма да е задължително да пишеш дългите постове от едно време :-), а да модерираш.
Колкото до "отговорността", за която намеква настоящия модератор, мисля, че тя няма да е толкова голяма, когато сте 4-5 души... тъй че не му се връзвай на това - все пак той никога не се е отличавал с голям интелект



Тема Re: Търси се simulacrum ;-)нови [re: Aни]  
Автор navlek (general fault)
Публикувано25.03.02 21:12



simulacrum е безследно изчезнал - най-вероятно подло застрелян в гръб от all_loosers

аре, давайте да модерираме :-). здравословният скептицизъм на Ани, умерената проклетия и собствената ми симпатия я правят пърфект кандидат either; така де, това клуб социология ли е или клуб взаимни похвали [oops ;-)]



Тема Re: Търси се simulacrum ;-)нови [re: navlek]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 22:42



По последни сведения на 3-то районно полицейско управление simulacrum е бил забелязан да похапва двоен чийзбургер докато си проверява безплатно платената поща на dir.bg в McDonald's. Търсенето продължава, но очевидно има неуспорими доказателства за неговото съществуване ! Така че, моля да поеме отговорността на 4-ти модератор на клуба, анонимността му е гарантирана

Колкото до моята кандидатура ... благодаря за похвалите, но предпочитам да си направя отвод (горе-долу по същите причини, по които и all_loosers)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.