Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 09.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Социология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: тoчки...нови [re: navlek]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано28.03.02 11:37



navlek, нали не възприемаш бележката ми като насочена лично към теб?

Тя се отнася до всички, които редовно се изказват в клуба, включително и към all_loosers (когото сега толкова хваля), но в предишното му превъплащение като simulacrum. Ти просто най-ясно изказа мнението на останалите и затова стана неволен обект на отговора ми :-)

Иначе как върви училището?
И какво мислиш за това:
http://users.ox.ac.uk/~bulgsoc/art_1.html
има си и форум към него, доста по-разгорещен от нашия ;-)



Тема Re: Pak za ustavaнови [re: Aни]  
Автор Avtorski kolektiv ("Сам&Другия")
Публикувано01.04.02 20:17



Ti mila o4evidno si se savetvala s tiah predi da si pusne6 stranitzata???

Az ne iskam da se 'prizemiavam' do takiva neformalni vrazki kogo poznavam i kogo ne, zatova niama da komentiram napisanoto.

Ne moga da razbera oba4e, za6to triabva moderatora da e na 'TI' sas problemite na internet-a kato sreda na ob6tuvane, za6toto, kakto sama kaza i Lili Deanova spada v tazi grupa - tia se interesuva i znae sigurno pove4e otkolkoto nie s teb na kup (hipoteza), no ako i predloji6 da stane moderator v kluba... ne znam, kak misli6?



Тема Re: Pak za ustavaнови [re: Avtorski kolektiv]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано02.04.02 11:45



- "Iskate li da pokania edin administrator, koito za dve sedmizi stana bog v pc zala"
- Ne, blagodaria! "Az ne iskam da se 'prizemiavam' do takiva neformalni vrazki kogo poznavam i kogo ne"!

:))))) ти наистина си забавен, миличък ;-) Този виц го бях чувала за много специалности и университети, но явно трябва да се преработи и за социолозите.... например така:
"В първи курс социолозите си говорят с Вебер, във втори с Фройд, в трети с Шютц, а в четвърти - сами" ;-)

"za6to triabva moderatora da e na 'TI' sas problemite na internet-a kato sreda na ob6tuvane"
Тук съм склонна да се съглася. Не "трябва", а "е добре да". А като сме почнали... защо тогава трябва да разбира от социология?

"Lili Deanova se interesuva i znae sigurno pove4e otkolkoto nie s teb na kup" ми ако е така, не виждам защо да я дискриминираме и да не я поканим за модератор? Аз лично нямам нищо против нейната кандидатура.

P.S. Това за страницата не го разбрах, извинявай. Искаш да ми покажеш, че знаеш коя е страницата ми ли? Това е изключително голямо постижение от твоя страна! ... Или, че е направена като от човек, който от 10 години е бог в компютрите? Недей, моля те! Пощади вродената ми скромност! ;-)



Тема Re: Pak za ustavaнови [re: Aни]  
Автор Avtorski kolektiv ("Сам&Другия")
Публикувано02.04.02 16:54



Radvam se, 4e vse pak sme na edno mnenie po edin vapros SKAPA (obra6tenieto mili4ak li4no li e?)!
Stra6no ne6to e da dokara6 4ovek do protivore4ie sas samia sebe si (4rez negovite dumi). Varhoven kef! Ti da ne raboti6 za VAZ-ovite vestnitzi?

Lili Deanova ne sam ia vijdal v 4ata, zatova ne bih ia pokanil, makar 4e zad 'Avtorski kolektiv' moje i tia da stoi - tva e to - internet mu vikat, nali? A i ne znam niakoi da si vliza s imeto tuk, asven teb (Ani koia? ima li te v ukazatelia?)

Za stranitzata si be6e zaiajdane, izviniavai, v prirodata mi e!



Тема Re: Pak za ustavaнови [re: Aни]  
Автор navlek (general fault)
Публикувано02.04.02 18:36



the cold war just got hot



Тема Re: Pak za ustavaнови [re: navlek]  
Автор all_loosersМодератор (looser)
Публикувано02.04.02 23:19



От разговора между двама ви (Ани и Авторски Колектив) стигам само до по-силното желание да поканим Лили Деянова :)) Между другото - дали би се навила? Например ако и оставим анонимна бележка под вратата или я заринем с е-мейли ;) Въпроса ми сериозно. Страхотно би било тук да има и преподаватели :( Най-малкото за да има кой да отговаря на честите "въпроси" към преподавателскта гилдия.

Имал и навити да се тестват с Лили или с Петя или с Милена да речем или някой друг, който да речем скрито или явно или по един бог знае какъв друг начин е участвал в клуба ;:) ?

Click HERE! Click THERE! Click ANYWHERE!!!


Тема Re: Търси се модератор !!!! (!!!!)нови [re: all_loosers]  
Автор all_loosersМодератор (looser)
Публикувано02.04.02 23:24



Живи или умрели, имате още 18 дни да упределите "устав" и модераторски състав :))) На 20.04.2002 опреелните хора стават модератори, независимо дали го искат или не ;)))))

Хайде сега Ани помисли още веднъж дали не искаш да си модератор :((( ?!?!?

Click HERE! Click THERE! Click ANYWHERE!!!


Тема Re: Pak za ustavaнови [re: all_loosers]  
Автор lava (вулканче)
Публикувано02.04.02 23:29



Ама тя Лили-то никва я няма, а Петя е извън БГ....
така че......други предложения!



Тема Re: Pak za ustavaнови [re: lava]  
Автор all_loosersМодератор (looser)
Публикувано02.04.02 23:40



не знам :))) пробвай се ти?
ама сериозно наистина :( ?

Click HERE! Click THERE! Click ANYWHERE!!!


Тема Re: Pak za ustavaнови [re: all_loosers]  
Автор lava (вулканче)
Публикувано02.04.02 23:49



Ама аз съм несериозница, пък и съм пристрастна на всичкото отгоре!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.