Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:52 27.06.24 
Хуманитарни науки
   >> Социология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема нова книга....  
Авторaйpийн (Нерегистриран)
Публикувано01.11.01 12:02



...на георги димитров
УРАААААА



Тема Re: нова книга....нови [re: aйpийн]  
Авторbudist (Нерегистриран)
Публикувано03.11.01 01:58



Ey, proglushi me s toya kryasak!
Pyk neka i toy da si navaksa malko...vprochem koya e knigata?



Тема Re: нова книга....нови [re: aйpийн]  
Автор all_loosersМодератор (looser)
Публикувано04.11.01 18:02



Да бе :(
Може ли толкова инфантилна реакция! Аз в момента откровенно се гневя и ти казвам - това е поведение на ГЛУПАЧКА! И държа да подчертя, че рядко казвам такива неща, но сега дори с удоволствие ще го повторя - ГЛУПАЧКА!

Излезаш и изпищяваш НОВА КНИГА ОТ ГЕОРГИ!!!!
С това казваш следното:
"Аз съм една твърда почитателка на георги и всъщност не се интерсувам от това какво точно прави той. Така че това, че има нова книга от георги е чудесно!!! Ако ни остане малко повече време дори можем да седнем и да я прочетем пък има шанс и дори да разберем за какво става дума и що така!"

така че - стига с тия инфантилни реакции :((((((((
Искренно се надявам на Георги да му се драйфа от такива реакции.
е, не се съмнявам, че поне се подхилва ехидно!

Click HERE! Click THERE! Click ANYWHERE!!!

Редактирано от all_loosers на 04.11.01 18:20.



Тема Re: нова книга....нови [re: aйpийн]  
Авторчитaнkитe (Нерегистриран)
Публикувано19.11.01 11:46



.............. и новата книга на Савата Джонев/ Да живее Плагиата наш/ ХХХIV-ти том на поредицата "Сезона на колоквиумите - Невидима заплаха ",пореден епизод.



Тема Re: нова книга....нови [re: aйpийн]  
АвторFeelMeDeeply (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 19:56



...и какво от това?!!...завършвам социология ...тази година...минах през въпросният автор на въпросната нова книга...и беше успешно...гот ми е като си спомня...каза ми следното на изпита:как можахте да се подиграете така с дисциплината ми...с предмета му разбирай...а иначе...повода си беше курсовата ми работа ...която явно му беше бръкнала в червата...за основанията ми да се уча как се прави социология в българия...брей...ама иначеси търся работа...да знаете...и правя всичко...само да ми плащат...щото не ща да продавам краставици...или гащи...или да правя кифли някъде си...
прави ми се ...социология...да бе ...на кого му пука...последния да дръпне шалтера...



Тема професор - оооо йе!нови [re: FeelMeDeeply]  
Авторaйpийн (Нерегистриран)
Публикувано17.12.01 20:11



[ еми кво - квото искаш. щото тази книга е за това. или греша? вероятно много греша, но не за това. ]

{ книгата е сладка и ще си викам колкото искам, щото не ми и пука дали на гд го кефи някой да му се радва на книгата, нали на мен ми харесва? и ако съм твърде шумна - излезте от стаята или нека да се бием :)))). }

освен това, честито и наздраве за гд, който междувремeнно бил станал професор...

другият път като издаде книга, пак ще викам. колкото си искам...........



Тема Re: професор - оооо йе!нови [re: aйpийн]  
Авторbudist (Нерегистриран)
Публикувано19.12.01 02:21



Че викай си, защо да не си викаш! То и без това социологията в Булгария представлява същото, само че предимно офлайн и с представката над-



Тема Re: професор - оооо йе!нови [re: aйpийн]  
Автор all_loosersМодератор (looser)
Публикувано26.12.01 04:43



Абе ти си викай :(
Ама да е нещо смислено. Например 'КАМАНИТЕ ПАДАТ!'

Сесела Коледа ;)

Click HERE! Click THERE! Click ANYWHERE!!!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.