Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 05.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Софтуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: INTERNET EXPLORERнови [re: tuff slim]  
Автор letsgoback ()
Публикувано31.01.11 22:31



Би било хубаво да комбинират новия Windows 7 SP1 с новия браузър, жалко е ако не го сторят. Последните ми впечатления бяха съмнителни при инсталацията на тестовия 9.0 , който след деинсталиране ми скопи някои функции на 8.0 ... Дано, дано, дано....





Тема Re: INTERNET EXPLORERнови [re: tuff slim]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано31.01.11 23:07



Деликатно се опитах да ти намекна, че се приемаш твърде насериозно, на фона на това, че притежаваш драматична липса на чувство за хумор...
Но на тебе явно не ти е достатъчно деликатното намекване...
СвръхЕгото ти не ти позволява да приемеш нещата от хумористичната и ироничната им страна и за тебе, явно, всичко е вид трагедия.
Особено, ако не съвпада с твоето виждане за света и нещата в него, и твоите разбирания.
Жалко за тебе, ако си млад човек, но е многократно по-жалко, ако си възрастен...
Не смятам да отделям повече време за разговори с тебе, отбелязвайки абсолютната им безсмисленост.




Тема Re: INTERNET EXPLORERнови [re: letsgoback]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано01.02.11 00:20



Би било хубаво да комбинират новия Windows 7 SP1 с новия браузър

E, да, ама SP1 вече е факт, а IE9 още ще се бави... Казват, около средата на март ще е готов...



____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: INTERNET EXPLORERнови [re: letsgoback]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано01.02.11 10:47



нищо не скрива. нямаш никаква представа какво е положението в Англия и САЩ. ползването на един или друг софтуер се решава не от юзъра.



Тема Re: INTERNET EXPLORERнови [re: letsgoback]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано01.02.11 10:48



описал си себе си изключително точно.





Тема Re: INTERNET EXPLORERнови [re: walkman™]  
Автор ЛУД ПPЪЧ (еблив смърдел)
Публикувано01.02.11 10:49



март, коя година? ако го оставят за 2013-та може и да не го видим





Тема Re: INTERNET EXPLORERнови [re: ЛУД ПPЪЧ]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано01.02.11 12:40



Абе уж за тази, но... кой знае. То идеята беше да се пуснат заедно IE9 и SP!, ама засечка станала... отново..




Пък догодина ще пуснат Windows 2012 Apocalypse Edition...

____________
Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать.

Тема Re: INTERNET EXPLORERнови [re: Sapiens]  
Автор tuff slim (пристрастен)
Публикувано04.02.11 20:31



Взимам на сериозно нещата които знам. Може би защото си вадя хляба с тях, а не с писане на глупости по кпубовете на дирника.

Няма его, има шокане по канчето на дебили като теб. Най-вероятно не ти харесва, но кво да правим? Не съм чул някой да е излекуван от дебилитет...

Ти ако не се взимаш на сериозно си е твой проблем, не разбирам защо ни занимаваш с това.



Тема Re: INTERNET EXPLORERнови [re: tuff slim]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано04.02.11 22:48



Вече съм склонен да вярвам на заключението на мъдрия WALKMAN относно безсмислието на съществуванието ти като личност...




Тема Re: INTERNET EXPLORERнови [re: Sapiens]  
Автор tuff slim (пристрастен)
Публикувано05.02.11 00:35



walkman е доказан идиот и мнението му е меродавно на ниво кой принтер идва с касети които могат да се пълнят.

ПС нали повече нямаше да губиш от безценното си време да се занимаваш с мен? хехе




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.