Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 26.06.24 
Градове
   >> София
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Това дистанционно обучение  
Автор pishmangreek (непознат)
Публикувано17.03.20 13:34



е голям майтап!

1. Системата не е подготвена за такъв трафик и се срина на първия ден!

2. Половината учители и поне 20% от учениците не могат да работят с платформите.

3. Вчера аз направих един тест по БЕЛ вместо дъщеря ми!



4. Днес не са провели нито един урок, понеже съответните учители не са се погрижили да дадат кодовете за "класните стаи" в googleclassroom!

И? Какво правим?



Тема Re: Това дистанционно обучениенови [re: pishmangreek]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано17.03.20 13:44



1. Системата не е подготвена за такъв трафик и се срина на първия ден!-да се молим да не ни потрялва пак, но всяко нещо има изпитателен срок

2. Половината учители и поне 20% от учениците не могат да работят с платформите. - нормално, дано не се наложи..... ще се научат. Трпябва да има тестове, но и това ще стане.

3. Вчера аз направих един тест по БЕЛ вместо дъщеря ми! - никой и нищо не може да попречи на недобросъвестния измамник. Дуракоустойчива система няма.

4. Днес не са провели нито един урок, понеже съответните учители не са се погрижили да дадат кодовете за "класните стаи" в googleclassroom! - ще се научат. Аз лично не съм и очаквала нещо различно. Да бъдем търпеливи

И? Какво правим? - всичко може да стане, да се научи, но ако нямаш съвестта, а ти си проявила недобросъвестност, нищо няма да стане.



Тема Re: Това дистанционно обучениенови [re: RujaKaramfilova]  
Автор pishmangreek (непознат)
Публикувано17.03.20 14:20



Точно от теб очаквах,
точно такива отговори!
Дерзай бе!





Тема Re: Това дистанционно обучениенови [re: pishmangreek]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано17.03.20 15:26



За всичко трябва време. „Системата не е подготвена", ами истина е, кой да го очаква това. Иначе дистанционно обучение (доколкото знам) има и в Австралия. В старите филми го правят и по радио, човек само да иска да учи. Ще се научат, ще си създадат навици. За теста на дъщеря ти - знаеш, че не ти е работа да го правиш, после вероятно и ще работиш вместо нея))). Ще се пробват, ще бъркат, накрая ще му свикнат. Няма нещо дето да е станало без изпитание.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури

Редактирано от tia9 на 17.03.20 15:27.



Тема Re: Това дистанционно обучениенови [re: pishmangreek]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано17.03.20 19:18



И моето дистанционно обучение не е перфектно. Втори път ми прави този номер. Свършвам курса, свършвам теста, следващата страница ме поздравява с успеха, дава ми процентите и ми благодари. Да де, ама като отида на главната страница с досието на всички изпити, този остава непотвърден.



Нямате проблем братя , бате ви Кофти е взел скрийн шот и видео клип, показвайки резултата и кой юзър е логнат в момента.


От тук натам вие се оправяйте .




Тема Re: Това дистанционно обучениенови [re: pishmangreek]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.03.20 08:20



Радвам се, че очакваш това, което казах. Означава, че все пак ти минават и такива мисли в главата. А какво не ти харесва в това,което написах? Това, че се опитвам да разбера трудностите на времето или това, че не съм от хората, които се опитват да измамят системата?



Тема Re: Това дистанционно обучениенови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано18.03.20 09:42



Ружке сори за включването тук, но тя системата от много време жестоко ни е измамила.
Сега докато чакаме ваксината под домашна карантина миейки си ръцете по дест пъти на ден с дезинфектант така добре ще ни оправи системата' че да сме живи здрави викам аз пак да си пиешм тук. Бъди здрава, това е което може да си пожелаем в наши дни.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.