Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 09.06.24 
Градове
   >> София
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: аве тия полудяха!!!нови [re: Nikitin]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано19.03.20 10:25



Именно, защото И Гъркинята. Помисли отново и ще разбереш.

Между другото от месеци не ти отговарям, ти продъжаваш да ми пишеш. Не разбирам защо го правиш. Хамелеоните не са ми по сърце.
Но те чета, дори ще те питам нещо. Как успяваш да си избираш нов и нов, и нов ник.........................?????????
За мен това е много трудно, уморително и в същото време ненужно. Нещо като пълнене на на каца без дъно, която си остава празна, пак си същия човек.



Тема Re: аве тия полудяха!!!нови [re: lipari]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано19.03.20 10:42





Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: аве тия полудяха!!!нови [re: lipari]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано19.03.20 11:05



Благодаря, че подкрепи това, което мислех от дълго време, знаеш въпреки всичко съм ти казвала не веднъж имаш много точни попадения





Тема Re: Панови [re: Buduhcko npace]  
Автор Glastar (отвратяга )
Публикувано19.03.20 11:13



Хе,хе, и прасето живо. Така,такаа........данъкоплатциии........





Тема Re: аве тия полудяха!!!нови [re: lipari]  
Автор Glastar (отвратяга )
Публикувано19.03.20 11:18



като тебе - ако аз не я харесвам???


Отвратителните трябва сме навсякъде, да видите къф е живота, да натрупате колективен имунитет, кат се заразите седемдесето процента.

А ся кво ? навряха ни неприятните тук, да си четем един друг отвратителните постинги и повръщаме .


Искам си при Киро пък аз !










Тема Re: аве тия полудяха!!!нови [re: NUT]  
Автор Glastar (отвратяга )
Публикувано19.03.20 11:26



А селяндура Кмета на нета - е толкова грозен и прост


Ха,ха никой не ви е длъжен да ви е красив, да ви предизвиква безплатно естетическа наслада. Неее.... ! Повръщайтее.....

Обичам да съм прост, така се чувствам на мястото си, а не като някой интелектуалец !



Простите сме много ! Силни сме !

Светът е оцелят, щот е изпростял !



Тема Re: Сериозно по тематанови [re: lipari]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано19.03.20 11:27



Така, ако искаш сериозно. Зарежи рибки, терони , цигани. Статистика. В Индия милиардна Индия всеки знае там как живеят и как си...мият ръцете само 107 случая, което е добра новина, искам да кажа дано циганите да имат имунитет и гетата в България да не пламнат.
Около Бергамо има 3500 фабрики китайски, защо са тук и как политиците либертини ги напускаха това е друга тема 15000 легално пребиваващи и не се знае още колко нелегални. Следва след хубавата Коледа и Новва година когато тези хора демократично се разходиха до Китай...имтехните роднини гимпосетиха необезпокоявани чумата вече бе внесена дълбоко. Венето, Венеция,карнавал по време на чума, твърде късно го затвориха...говорим за 13.02 , изводите са за теб,умна жена си. Та така. Да се блиндира България и далеч от китайци и наистина добре, че там са малко и отлично, че затвориха границите и случаите все още са само 94, бъди здрава.



Тема Re: аве тия полудяха!!!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано19.03.20 11:30



Следвам примера на звездата пътеводител админът Кирчо


Чети ме, ако ти се чете, може пък и да е за добро



Тема Re: аве тия полудяха!!!нови [re: Glastar]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано19.03.20 11:33



И ти ли си до Коледа?







Тема Re: аве тия полудяха!!!нови [re: Glastar]  
Автор jumbles (непознат)
Публикувано19.03.20 12:33



Искам си при Киро пък аз !






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.