Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:02 09.06.24 
Градове
   >> София
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: аве тия полудяха!!!нови [re: Nikitin]  
Автор Albena I (оф..)
Публикувано20.03.20 12:15



И на сестра ми като на теб й се обаждат всякакви откачалки и съученици от БГ.
До суперите ходят с некви хартии, сертификати ли, де да знам дето сами си ги пишат хаха къде отиват и защо отиват. Иначе не се излиза от града. Стоят в къщи и се чуди какво да готви, щото домашните й любимци само ядат

Че и капризни. Станало е гестапо направо и докато не се изяде нещо, не се готви друго, ама тя все пак готви по 2-3 пъти на ден. Вчера се ядоса и направи с ЕДНО КИЛО КАЙМА сос за спагети. Щяла да го замразява на порции, че й писнало



Тема Re: аве тия полудяха!!!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Glastar (отвратяга )
Публикувано20.03.20 12:34



Ще изляза на терасата да се разходя. Пекнало е едно слънце, супер! Преди извънредното положение си поръчах нови обуща. Получих ги по куриер вчера. Престояха 24 часа. Ще взема да ги разходя поне на терасата, че им тече гаранционния срок


Тия дни ще вида дали е напъпила копривата, и едно местенце знам с лапад.
Отделно ще качвам с телфера хоросан, че зидам и мажа. Жената обича да ме гледа че работя, иначе ме гледа с лошо око. Хеле като мия чинии и простирам. Сега се сещам, че ако имахме крави, ще трябваше да ги доя, кози- да ги паса,- кокошки да ги храня, и да им вървя след яйцата,- лозя ако имахме,- да ги копая, бера, пръскам,- буби да им бера черници и им навивам пашкулите,- любовница,- ще трябваше да я и....
Боже ! така погледнато живота не е толкова лош.





Тема Re: аве тия полудяха!!!нови [re: Glastar]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.03.20 12:42



Ако имаше поне една крава можеше да взимаш пари като я даваш на заем да я водят на паша и онези, които нямат крави.
Така правели кучкарите в Италия. Който няма куче взима ковмшийското, плаща си и го извежда на разходка. Горките кучета, още не вдяват, че са използвани. Но... след короната ЕС ще даде едни

, какво влияние са оказали разходките на кучетата, защото обикновено те се извеждат 1-2 пъти на ден. Говорим за домашните любимци, не за уличните.

Друго, смятам, че това е генерална репетиция. Догодина пак ще има връзване, но ще съм подготвена. Ще поръчам пясък на терасата, за да има какво да местя от единия край до другия.



Тема Re: аве тия полудяха!!!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор lipari (непознат )
Публикувано20.03.20 13:38



Ако имаше поне една крава можеше да взимаш пари като я даваш на заем да я водят на паша и онези, които нямат крави.

Те, на село, всеки с по декари двор и фраш от ниви и диви баири наоколо, буквално си мечтаят да развеждат хорски крави на каишка, щото умират от скука пролетно време, баш в сезона на разсада и усилното копане на слънце.





Тема Re: аве тия полудяха!!!нови [re: lipari]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.03.20 13:41



Абе.... като затворят и нивите, ще видиш ти





Тема Re: аве тия полудяха!!!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор lipari (непознат )
Публикувано20.03.20 13:51



а папо?



Си мисля, че таман сега е моментът скучаещите граждани да се приберат по родните си села и да запрятат ръкави на двора, вместо да се чудят на кой комшия да разходят кучето.



Тема Re: аве тия полудяха!!!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Albena I (оф..)
Публикувано20.03.20 14:17



Какви кучета бре. Глобяват, ако разхождаш куче



Тема Re: аве тия полудяха!!!нови [re: Albena I]  
Автор Nikitin (минаващ)
Публикувано20.03.20 14:53



В Китай е било още по гестапо, сега казаха че поведението на китайското правителство в криминална проява, защото вирусът са го изпуснали мнооого преди януари и не са уведоми СЗО, последствията са тези.
Ти остави ами бизнесът ни с италианците с преводи ще приключи, сега мисля, че в България последно, което искат да видят ще е италианец започващ бизнес там,


Редактирано от Nikitin на 20.03.20 14:55.



Тема Re: аве тия полудяха!!!нови [re: Albena I]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.03.20 19:12



Не е вярно. Позволено е да се разхождат кучета на местата, които са определени за тях.

Даже мисля да поискам от щерката и зетя да разходя куче, вместо внуче


Защото внучета не може, но кучета може




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.