Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:48 18.05.24 
Градове
   >> София
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Новини от Италия  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано11.03.20 12:17



Който иска да чете и коментира и на който му е интересно, отварям нова тема, пиша от ухото на урагана както се казва.

Който го интересува питайте, за всичко мога да отгворя и да споделя ...вече горчив опит.

До 3.04.20 година Италия е под карантина.

Прочетох, че вече има 2 случая в София, ако някой наистина мисли реалистично, от тези, които взимат решения...сега е моментът , точно сега да се сложи една карантина и забрана за всякакви масовки, както направиха тук със закъснение, иначе ще пламне всичко, а там....няма такава база и не ми се мисли какво и как ще се случва в милата ни Родина.

От днес и Словения затвори границата, заедно с Австрия, Сърбия както прочетох вече не приема чужденци, те и без това са вън от ЕС така, че то беше ясно.

Бъдете здрави, пазете се , вас и вашите близки, позитивни, реалисти и ...дано да оцеллем за да се занимаваме пак с глупости тук



Редактирано от Nikitin на 11.03.20 12:20.



Тема Re: Новини от Италиянови [re: Nikitin]  
Автор NUT (минаващ)
Публикувано11.03.20 16:19



това зло за мен е предизвикано!!!
не знам дали забелязвате - какво се случва с парите на международно ниво!:(

някои акули - искат да си спестят кредитите!!!





Тема Re: Новини от Италиянови [re: NUT]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано11.03.20 16:44



Искам силно да вярвам, че е предизвикано, че ще ..отшуми, че...и че....
Да си ги наврът тези пари няма да казвам къде, в момента най малко ме интересуват монетарни политики, борси и т.н.
НО, казвам, НО, ако това чудо наистина се разпространи и е наистина толкова сериозно колкото видях на едно видео от болницата в Кремона, червената зона, за което също не съм сигурна дали е вярно...(вече не знам на какво и на кого да вярвам)
та ако това се развие така....наистина ще се моля до 5-6 месеца да сме още тук за да пишем, лично аз съм притеснена



Тема Re: Новини от Италиянови [re: Nikitin]  
Автор NUT (минаващ)
Публикувано11.03.20 16:43



и ние сме притеснени!
АКО продължи подобна световна паника - светът ще изпадне в колапс!!!:(((



Тема Re: Новини от Италиянови [re: Nikitin]  
Автор Albena I (оф..)
Публикувано11.03.20 17:15



мен на тоя етап ме интересува вътрешния ви транспорт. с международния няма грижи. просто при вас всеки ден се сменят нещата. е сестра ми сега стои затворена в техния град. не щъ да отида някъде и да стана затворник. се пак и у нас мога да си седя





Тема Re: Новини от Италиянови [re: Nikitin]  
Автор Albena I (оф..)
Публикувано11.03.20 17:24



на Моста пускат всички. няма как да го затворят. ти знаеш ли кво нещо минава от Турция за Европата от там



Тема Re: Новини от Италиянови [re: NUT]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано11.03.20 19:01



Вече започна лекично да изпада...и ако сме живи и здрави после да си ги пишем тези неща тук, ще оценим наистина много , ама много неща в този живот на тази Планета, вече започвам да сравнявам как беше и как е сега, сърцето ми плаче направо като гледам какво се случва тук.



Тема Re: Новини от Италиянови [re: Albena I]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано11.03.20 19:04



Повтарям на нти път вътрешният транспорт функционира, но не можеш да тръгнеш сега на ски на Доломитите, изискват сертификат и солиден аргумент, след като затвориха ски съоръженията, музеите и магазините къде да ходиш, за какво да ходиш, и ресторантите са затворени, а и всеки трезво мислещ и отговорен човек първо мисли за здравето си и за това на околните после за всичко друго, така, че сестра ти прави супер, че си стои в къщи, така ще е до 3.04.



Тема Re: Новини от Италиянови [re: Albena I]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано11.03.20 19:05



Нека да пускат, но нека и да контролират все пак, ако в Турция пламне подобна епидемия като тук, не знам не ми се мисли просто. За сега четох за 1 случай...което силно, ама много силно ме съмнява.



Тема Re: Новини от Италиянови [re: Nikitin]  
Автор Albena I (оф..)
Публикувано11.03.20 23:40



Сестра ми не прави супер, че си стои там. Тя не може да излезе. А и няма причина.
Питам вас. Искам да го разбера от вас в Италия. Кво пишат бадантите и Българи в Италия не ме интересува.
П.с. Ся по новините тук пак ужасни неща за Италия. Толкова ли е зле. Казвай щото ще дойда и ще я взема сестра ми със сичката й паста дето си я купила




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.