Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 02.06.24 
Градове
   >> София
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема полудях от тъпията - коронавирус!  
Автор NUT (минаващ)
Публикувано06.03.20 14:52



това световните велможи...които крадът пари от обикновеният консуматор!
прекалиха със страхът на хората - само да разбият световната икономика!!!
И едни нови престъпници - ще поемат корабът от стари подобни!!!


АЗ като един вечно живящ Джак Спароу - няма де се подам на световната психоза!:(
и ще си живея нормален живот - пътувайки и посещаваш заведения!:)))
А от тази корона паника - дори отлагат премиерата на агент 007...която е отложена за края на ноември месец!
дори са отложени - мото-джипи състезанията!

Ама на 8ми март ще съм в гръцки ресторант!



Тема Re: полудях от тъпията - коронавирус! [re: NUT]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано06.03.20 14:56



Абе не е редно да се психясва, но спазвай строга лична хигиена и поне до към 15.04 избягвай да посещаваш места, където се събират много хора. Мий ръцете добре, подовете в къщи, повече на въздух и слънце , далеч от тълпата.



Тема Re: полудях от тъпията - коронавирус! [re: Nikitin]  
Автор NUT (минаващ)
Публикувано06.03.20 15:08



за разлика от теб - не смятам да се закова пред компютъра!

поживях си мн добре И не мисля да го прекъсвам този ми житейски прогрес!:)



Тема Re: полудях от тъпията - коронавирус! [re: NUT]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано06.03.20 15:15



Е тя мойта работа е такава да съм пред компютъра, какво да се прави живот, аз съм доста внимателна и не подценявам този вирус, въпрос на личен избор е.





Тема Re: полудях от тъпията - коронавирус! [re: Nikitin]  
Автор NUT (минаващ)
Публикувано06.03.20 15:24



ами във БГ имаме проблем - с грипен вирус...който е по-опасен от короната!!!
всички училища във БГ са под грипна ваканция до 11 март!
коронавируса да духа супата!


НО се притеснявам с тия вируси - защото Нутчо ще пътува на монтаж във Виена...поне за седмица работа с екипът си!!!



Тема Re: полудях от тъпията - коронавирус! [re: NUT]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано06.03.20 15:32



Червената зона е около Кодоньо, посока Павия в Италия, за Виена не съм чула да има гнездо на вируса, но за Мюнхен е пълно, тези дни съобщиха, че всъщност нулевият пациент внесъл вируса е немец от Бавария и в Мюнхен и околността има хиляди случаи на заразени, които дойчовците крият под формата на обикновен грип,нека Нутчо да бъде с маска на летищата и в самолета и най вече да пазарува във Виена с ръкавици и пак казвам добро миене на ръцете и поне метър и половина разстояние от други хора, особено, ако са кашлящи.



Тема Re: полудях от тъпията - коронавирус! [re: NUT]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано06.03.20 23:00



Много ми е интересно, какво ще излезе от тази истерия.



Тема Re: полудях от тъпията - коронавирус! [re: ShokoLada]  
Автор NUT (минаващ)
Публикувано07.03.20 15:40



истерията вече е факт!
липсват основни лекарства за хронични заболявания в аптеките...
всичко живо се запасява...
защото основните съставки за жизнено важни лекарства се вкарват от Китай - а китайските фабрики не работят!!!
не виждаш ли какво става по световните борси - пълен банкрут за световни производства!!!



май астролозите ще са прави ЧЕ 2020г - ще изпадне в световен банкрут!!!



Тема Re: полудях от тъпията - коронавирус! [re: NUT]  
Автор NUT (минаващ)
Публикувано09.03.20 15:48



покрай коронавируса всички полудяха
затварят за сега за месец - кина и театри
т.е. актьорите остават без работа и доход!!!
А премиерите по кината - няма кой да ги види И продуцентите духат супата!!!



Тема Re: Нути [re: NUT]  
Автор Nikitin (новак)
Публикувано09.03.20 18:03



Привет от ухото на урагана Ковид 19


Ломбардия е затворена до 3.04.20

Няма кина, театри, търговски центрове...нищо всички по домовете. Всички ресурси и техническа база са вкарани за борба с Ковид.
Излезе президентски декрет, в областта има Червена зона на юг от Милано към Павия, нямам идея какво се случва там, но не е хубаво.

В нашият град имаме два случая и двамата са добре. Хигиената е на звездно ниво, всичко блести, дезинфекция на всичко, тук винаги е било чисто, защото плащаме яки данъци но тези дни е друга работа направо. Всичко функционира, има нормално зареждане по магазините, баровете и заведенията за хранене ще са отворени от 6 до 18 часа само, разстояние между хората 1 метър иначе ги затварят, търговските центрове затворени през уикенда, всякаш короната има работно време, но това е друга тема.
Искренно се надявам в България да не се случи като тук. Въпреки, че в големите градове има доста струпване на хора...и не знам. Най добре е далеч от масовки, на свеж въздух.

Пропуснах в болниците всички планирани прегледи са отложени, всички операции, приемат се само спешни случаи, никой няма право сам да ходи в Бърза помощ, обаждаш се и идват у дома , въоръжени първо с тампон за изследване за Ковид, границите са отворени, НО може да се излезе или влезе само при солиден аргумент и така до 3.04.

Редактирано от Nikitin на 09.03.20 18:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.