Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:13 01.05.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Мотористи в Софиянови  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 10:38



Здравейте, Искам да попитам относно многото мотористи, които вдигат невъобразим шум по столичните булеварди и карат с бясна скорост и никой не ги спира.Понеже живея на булевард България и шума от преминаващите мотори е адски неприятен, (денем и нощем). Не знам какво може да се направи, към кой да се обърна, за да се предотвратри това нещо.Някакви съвети?



Тема Re: Мотористи в Софиянови [re: жopo]  
Автор Цap Изpoд (титаничен)
Публикувано21.06.07 19:20



Обърни се към самите мотористи. След третия шут в главата с моторджийски ботуш, вече няма да ти пречи шума от моторите.



Тема Re: Мотористи в Софиянови [re: Цap Изpoд]  
АвторToни (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 13:57



Може спокойно да ги замерваш с бутилки от горе, дано уцелиш. тогава моторджийския шут само ще приритва безпомощно





Тема Re: Мотористи в Софиянови [re: Toни]  
Авторkiko (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 15:35



Само кмета може да възпре тая напаст (казват им "летящите ковчези").По времето на социализма доколкото си спомням беше забранено движението на мотоциклети по улиците от 22ч. до 5ч.Не е проблем тази забрана да влезе отново в сила ако се гласува като предложение от Общинския съвет.



Тема Re: Мотористи в Софиянови [re: kiko]  
Авторжopo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 16:18



Във вчерашния брой на вестник Стандарт имаше подобна статия по въпроса, но явно трябва да се предприемат мерки и да се обърна към кмета и съответно общината. Предполагам, че и за доста други столичани това е проблем както с шума, но и най-вече безопсността, понеже се кара с до 200 километра в час. Не съм обче особен оптимист, че сте може да се постигне някакъв положителен резултат и сте може да бъде спряно това състезание по столичните булеварди.



Тема Аз предлагам,нови [re: жopo]  
Автор Mr.Devlin (ex Red Guy)
Публикувано27.06.07 22:35



лебедка със стоманено въже!





Тема Re: Аз предлагам,нови [re: Mr.Devlin]  
АвторNoSaint (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 12:04



Аз карам мотор. Просто е супер удобно в софийските задръствания. До работата и обратно е перфектно. Не ми се качва в колата. И мога да кажа, че лошите шофьори с коли са в пъти повече-мотористите винаги имат едно на ум!



Тема Re: Аз предлагам,нови [re: NoSaint]  
Автор novolubopitna (полупознат)
Публикувано28.06.07 15:26



Виж какво приятел , карай каквото щеш , обаче ме остави да се чуваме вкъщи вечер и да не натискам копчето на дистанционното , защото си решил да минеш , така , че да те чуя.
Хубаво е , че успяваш по- бързо да стигнеш , ама ако може не през нашите глави.
Щото ще те помоля да си разменим местата и ще видиш , че както и ти , така и аз живеем в гози град .
/Ако си се движиш нормално , извинявай за нападката /



Тема Re: Аз предлагам,нови [re: novolubopitna]  
АвторNoSaint (Нерегистриран)
Публикувано02.07.07 12:27



Аз спазвам правилата!



Тема Re: Аз предлагам,нови [re: NoSaint]  
АвторEX (Нерегистриран)
Публикувано27.07.07 20:55



Горките, повечето и за донори не стават....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.