Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 01.05.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема София - най грозна в Европа ?нови  
АвторBяpa (Нерегистриран)
Публикувано16.10.07 22:23



Не съм излизала в чужбина и ме интересува какво е мнението на хората които са пътували там. Моля за честни мнения ,а не за злобни заяждания



Тема Re: София - най грозна в Европа ?нови [re: Bяpa]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано17.10.07 11:01



Ами ако сравним Царя, Раковска или Витоша с аналогични европейски централни улици - не са най-грозни. Но очуканите кооперации по малките централни улици (примерно Неофит Рилски, Аспарух и т.н.) наистина ни пращат в дъното.
А подходът от Европа към София през Мизерно предградие, полуразбития надлез на Захарна фабрика и оцелелите порутини по Сливница от затвора та чак до Сточна гара наистина е уникално грозен.

Букурещ и Белград са значително по-прилични от София, новите квартали на Белград печелят по точки пред новите квартали на София. Тирана е много цветен град, но това си е до неционален манталитет.
Не съм ходил в Кишинев и Киев, така че не мога със сигурност да твърдя, че София е най-грозната европейска столица.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: София - най грозна в Европа ?нови [re: Блaryн Kaлчeв]  
АвторNoSaint (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 13:14



Според това, което съм видял, Скопие бие София



Тема Re: София - най грозна в Европа ?нови [re: Блaryн Kaлчeв]  
Авторmark (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 20:07



Аз живея в Амстердам, категорично София е много по-красив град. Амстердам обаче е много добре павиран, има много добър градски транспорт. Но тези неща са поправими. Както и олющените фасади.



Тема София е много красива [re: mark]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано19.10.07 11:26



Естествено, че София е по-красива от Амстердам.

Амстердам е гето и смърди. Колкото до цените на имотите, ами те вече са доста сходни по стойсност, защо ли?



Тема Re: София е много красива [re: Meчът нa Bepeя™]  
АвторMapk (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 18:51



Горе-долу са сходни, като цяло обаче в софия е все оше по-евтино, един двустаен апартамент тук в центъра струва около 250-300 000 и е 60 кв, доста мизерен освен това.



Тема Re: София е много красива [re: Mapk]  
Авторbaceto (Нерегистриран)
Публикувано20.10.07 01:19



Ами то и в центъра на София е над Е 200 к двустайния.



Тема Re: София е много красива [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Kpиcтиaнceн ™ (ентусиаст)
Публикувано20.10.07 15:39



И мене Амстердам не ме кефи особено.Най-развития и голям град в Холандия е Ротердам.С най-голямото пристанище в Европа а също и небостъргачи





Тема Re: София е много красива [re: Kpиcтиaнceн ™]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано20.10.07 16:34



Амстердам е кално село спрямо София и повечето големи български градове.

Скоро цените в БГ градове ще са значително по-високи поради обясними причини. Най-малкото в БГ не смърди!!!





Тема Re: София е много красива [re: Meчът нa Bepeя™]  
Авторmark (Нерегистриран)
Публикувано20.10.07 19:55



Е, малко прекалявате май


Амстердам като цяло е добре за живеене, има много удобен градски транспорт, сравнително чисто е (поне градските власти се опитват да чистят). И въобще не смърди, нито пук е кален. Толкова добре павиран е, че няма накъде просто. Аз го дадох за пример, просто защото го познавам много добре, колкото София и мнението ми би било обективно (въпреки че много обичам България в крайна сметка).

Иначе примерно ако сравним София с Прага...
да не говорим за Рим, Петербург или Париж...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.