Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:01 29.05.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Драги съграждани,  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано13.11.07 00:45



не е ли крайно време да се сложи софийско гражданство?!

От година на година ства толкова претъпкано, толкова нетръпимо, миризливо и мИекащо, че ние софиянци започнахме да купуваме селски къщи около Града ни, за да можем да живеем спокойно. Затваряме се в колите си, за да не слушаме неразбираща реч, в офисите ни се групират "онези" и бутат с всички сили, за да си купят апартамент в софиЯта.
Днес след като едва в 16.30ч (!!!) изкарах 1ч и 20мин, за да мина някололко км в задръствания, се запитах кой е отговорен за това?
Беднотията, липсата на живот, образование в по-малките градове и села?!
Защо тогава "те" идват, живеят по таваните, приемащи да работят за 300-400лв ма месец? Това по-добрият живот ли е за тях?

Хайде сега всички софиянци да вдигнем стачка, да блокираме входовете/изходите на Града и спрем това нашествие.
Нека се борим за връщане на гражданството! Да се борим за един малко по-чист и нормален град!

Благодаря Ви, че ме изчетохте.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

Тема Re: [re: Ginger.]  
Авторzo (Нерегистриран)
Публикувано13.11.07 01:09



просто се изнеси като ти е претъпкано.

тъкмо по-малко хора ще останат в София с мислене като твоето.



Тема Re: Драги съграждани, [re: Ginger.]  
Авторselqnina (Нерегистриран)
Публикувано13.11.07 02:56



E, posle kak nie selqnite divi nqma da mrazim vas sofiqncite????????



Тема Re: Драги съграждани, [re: Ginger.]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано13.11.07 10:36



не е ли крайно време да се сложи софийско гражданство?!
Не, никак даже. Кой ще плаща данъци? Циганите?
От година на година ства толкова претъпкано, толкова нетръпимо, миризливо и мИекащо, че ние софиянци започнахме да купуваме селски къщи около Града ни, за да можем да живеем спокойно. Затваряме се в колите си, за да не слушаме неразбираща реч, в офисите ни се групират "онези" и бутат с всички сили, за да си купят апартамент в софиЯта.
Много ясно, че ще стане. Като в селото на баба ти и дядо ти заплатите от 200 лева се водят високи.
Днес след като едва в 16.30ч (!!!) изкарах 1ч и 20мин, за да мина някололко км в задръствания, се запитах кой е отговорен за това?
Купи си колело като мен. Обеля 2 -> център = 25 минути
Беднотията, липсата на живот, образование в по-малките градове и села?!
Защо тогава "те" идват, живеят по таваните, приемащи да работят за 300-400лв ма месец? Това по-добрият живот ли е за тях?
Ще ми простиш, ама IT специалиста от "провинцията" е по-начетен, по-културен от МЕкащите ми комшии, не си хвърля боклука в градинката долу и взима 1400 лева.
Хайде сега всички софиянци да вдигнем стачка, да блокираме входовете/изходите на Града и спрем това нашествие.
Истинските софиянци са около 250 000. Повечето имат по 3 имота от които се прехранват, защото провинциалните "нашественици" им плащат по 250-350 евро наем. Не е в техен интерес да ги ограничават.
Нека се борим за връщане на гражданството! Да се борим за един малко по-чист и нормален град!
Почистете го. Постройте метролъчовете, за да няма задрисвания. Не ми киснете цял ден по форумите да си губите времето.
Благодаря Ви, че ме изчетохте.
Моля. Пълна загуба на време. Как да не се заядеш!?





Тема Re: Драги съграждани, [re: Ginger.]  
Автор Пp.Heдeв (кафеджия)
Публикувано13.11.07 17:30



Хихихихихих, то добре че идват хора от изтока, да ви оправят малко говора.
До преди десетина години какво се чуваше по улиците? "Ко стаа копелуе?"
Друго нещо си е, в момента да се чуе "Какво става копелье"



Дай да зарежем тези приказки, ами кажи как мина бала и Генади и Любо Пенев появиха ли се?

Редактирано от Пp.Heдeв на 13.11.07 17:32.



Тема Какво значи гражданство, извинете? [re: Ginger.]  
Автор Плoвдивчaнka (зелена)
Публикувано13.11.07 17:39



Ти изобщо наясно ли си?

(Въпросът е риторичен: не съм и очаквала печена мацка като теб да знае.)

И между другото, смешни сте! Много.



Насила хубост не става.

Тема Re: Драги съграждани, [re: Ginger.]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 12:39



Подкрепям те напълно. За съжаление няма как да стане това с гражданството - ако има стачка против селяните съм първи там!!!!!!

Защо тогава "те" идват, живеят по таваните, приемащи да работят за 300-400лв ма месец? Това по-добрият живот ли е за тях?

И на мен това ми е много странно.....плащат наеми колкото е половината им заплата, ама пак стоят. Явно не си правят сметката, че ако се върнат по родните места и спестят наема, с по-малките заплати ще живеят даже по-добре....
Ама тука има дискотИЕки, кафИнИЕта, абе фИешън си е Софиятаааа...



Тема Re: Драги съграждани, [re: Aз]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано14.11.07 23:25



Ако се вдигнем всички сериозно защо да не стане? Блокираме София в пиковите чаосве всеки ден, знаеш ли колко ще се надъхат и другите така.

Имат си студентски град с кафета и заведени, да си стоят там, ама те вече нагли навлизат навсякъде. И зор да си купят апартаменти в соФиЯта

.
Ама то те първа започавт проблемите с пренаселението. Кмета да се взима в ръце и ние, софиянци същи и така!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Драги съграждани, [re: Пp.Heдeв]  
Автор Ginger. (глезла)
Публикувано14.11.07 23:26



Никой не е говорил така, както и да е, ако това ви успокоява

.

Л. Пенев и Генади бяха приказни на бала, разкош!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: Драги съграждани, [re: Ginger.]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 01:45



"не е ли крайно време да се сложи софийско гражданство?! "
А може и да сте много права,само пояснете кой и къде трябва да Ви го сложи...тва...гражданството де...


А също не ми стана ясно съвсем,тези които са придобили софийско селянство(дколкото разбрах през някакви последни години)-те къде ще протестират?
"Нека се борим за връщане на гражданството!"-да де и ние сме дошли за борбите,само не разбрах къде селянта ще мачка кераците-по входовете ли...по изходите ли...???
А, и да не забравя...да си изпиеш онова розовото хапче,защото ще те дам на селяните,да знаеш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.