Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:53 03.06.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: София - най грозна в Европа ?нови [re: kalnamalina]  
Авторxиxи (Нерегистриран)
Публикувано26.01.08 00:58



Сигурно твоето куче-водач е видяло , ама не ти е казало за да си направи майтап с тебе. Даже вече си предствям как му диктуваш да пише /на кучето/ и то си умира от смях.
С две думи - сляпа си да не видиш , че София е най-неуредения град не само в Европа ,но и в България.





Тема Re: София - най грозна в Европа ?нови [re: Bяpa]  
АвторKyлтypa (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 14:21



Ми излез и виж какво да ти кажа!



Тема Re:нови [re: бaцeтo]  
АвторEC (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 11:53



Я вземи ги преброй пак





Тема Re: София - най грозна в Европа ?нови [re: Drive Me Crazy]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 12:12



На мен ми е чудно как още никой не е видял сметката на едно турско лайно, веещо турското знаме в едно селце... хем има хора дето се пишат големи националисти, големи скинари, не знам си какви- тава ако се случи в една нормална държава, оня шъ го изгорят в къщата му жив



Тема Re: София - най грозна в Европа ?нови [re: guitarist_]  
Авторgggsfffggg (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 20:52



ще цитирам едно чуждо мнение, не се сдържах:

А аз друго се чудя - кога ще бутнат Стария Град в Пловдив и да построят бизнес център там. Така е толкова грозно с тези съборетини.



Тема Re: София - най грозна в Европа ?нови [re: gggsfffggg]  
Автор Alykard ()
Публикувано02.02.08 20:59



отгде го взе тва бе друже?




Тема Re: София - най грозна в Европа ?нови [re: Alykard]  
Авторgggsfffggg (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 21:04



От един друг форум, явно това е някаква нова новина или по-точно слух, която се разпрострява поне в Интернет.



Тема Re: София - най грозна в Европа ?нови [re: gggsfffggg]  
Автор Alykard ()
Публикувано02.02.08 21:06



дай линк,и такова нещо няма и няма и да има






Тема Re: София - най грозна в Европа ?нови [re: Alykard]  
Автор smisul4e (plam)
Публикувано08.02.08 21:16



Все пак говорим за София, не за Пловдив и като цяло София е хубав град,но не може 3 централни улици да правят и представят цял град... Не може от кофите да прелива миризлив боклук,по улиците да гледаш гадни кървави превръзки и настъпани презервативи, когато вървиш пеша да усещаш как прахта от улиците влиза в така или иначе замърсените от въздуха дробове, да има огромни дупки, които ако случайно не избегнеш можеш да останеш само 2 леви или с 2 десни гуми, където транапорта никога не идва навреме (което е недопустимо за хора, поели някакви важни ангажименти , които се движат без кола), в 21 век да няма метро до някои квартали, да има Цариградско море, а не шосе и снегорините да изринат котешките очички по него , за да почистят снега и какви ли още не безумици... И това виждате ли ми било столица... За сградите не искам да коментирам.. Като се разхождате по Витошка погледне малко по-нагоре от магазините... Ще имате чувството,че някоя сграда всеки момент ще ви се изсипе и срине на главата... Иначе София е прекрасна.... С кое..... незнам.Дори няма увеселителни паркове,които да са чисти поне за децата!!!!!!!

Но нищо , София е прекрасна :) Радвайте й се :)

Редактирано от smisul4e на 08.02.08 21:18.



Тема Re: София - най грозна в Европа ?нови [re: Bяpa]  
АвторBлaд (Нерегистриран)
Публикувано10.02.08 11:59



Jiveya v Dublin ot godina.

1)Vednaga kazvam na Mark che tuk ima 20 parka, i kato mi govori za mnogoto zeleni ploshti v Sf da mi kaje kolko ot tqh sa krasivi. Tuk, naprimer, v parkovete, ako na cevtqta im e vreme da uvehnat, gi vadqt i slagat novi , v syotvetstvie sys sezona (vsichko stava do edna sedmica). I vyobshte, Mark, na kakvi izvadki se opirash? Ostanah s vpechtlenie, che prosto si bil na vsqkyde.

2)V Dublin horata maj sa mnogo po-mrysni ot SF i ako izleznesh navyn v 3 prez noshtta - vsichko e edno golqmo smetishte. Izlez obache v 5 chasa - i grada blesti sled pochistvaneto.

3) Bil sym v syshsto v Moskva, Rim, London, Barselona. Ami kakvo da kaja -shodstvoto e v tova, che i tam ima kakto starinni hubavi sgradi, taka i lyskavi, novi. Razlikata - tam se poddyrja vsichcko. V SF - samo novite sgradi i raiusya 5 metra ot tqh. Na 6-q metyr - potop da stava.

4) Hora. Ne sym vidql nqkyde iz Evropa shofyoryt na avtobus da psuva i sviri na kolite prez vsqka duma ili da zatvori vratite pred nosa mi. Ne sym bil ovikan nito sekretari v VUZovete, nito ot domakini v obshtejititq, nito ot kojto i da e dyrjaven (a kamo li chasten) slujitel. Obratnoto, vseki gleda da si napravi vzaimno jivota priqten.

5) Imame biznes edna golqma firma na BG pazar, zanimavashta se sys sredstwata za kontracepciqta. Сyglasno tehnite marketing prouchvaniq, Varna "zimata e 550000 dushi, a prez liatoto, kogato e sezona v grada ima 900 000 dushi"

I blagodarq na Vera za hubata tema.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.