Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:59 19.06.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Одобрявам с вметканови [re: Neyтpaлeн]  
АвторNoSaint (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 10:21



Ами зле си мойто момче...с правописа и с географията, а сигурно и с ред др. неща. След като имаш толкова много пропуски няма смисъл да говорим с теб. Просто си си зле-приеми го и се опитай доколкото може да се пребориш с това.



Тема Re: Одобрявам с вметка [re: NoSaint]  
АвторHeyтpaлeн (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 13:24



Поразен съм от келешлъка на пишещите в софийския форум. Аман от диваци, аман!



Тема Re: Одобрявам с вметка [re: Heyтpaлeн]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 13:29



Майка ти е травестит, Неутрален. Бащати се манафи на задна в селския кенеф. И не варната, а Бургас е истинската морска столица.



Тема Re: София не е 2 млн.нови [re: Гocт]  
АвторCoфия e 1.3 млн (Нерегистриран)
Публикувано29.03.08 03:29



Агломерациите по брой на населението в България са:

1. София 1 353 906 жители
2. Пловдив 575 297 жители
3. Варна 416 603 жители
4. Бургас 318 226 жители
5. Стара Загора 213 434 жители
6. Плевен 211 255 жители
7. Хасково 184 731 жители
8. Русе 175 935 жители
9. Сливен 173 722 жители

ИЗТОЧНИК:

МРРБ - Министерство на регионалната политика и благоустройството на Република България

Страница 29






Тема Re: Бележитите българи софиянци ли са?нови [re: Xмммммммм]  
АвторБeтka (Нерегистриран)
Публикувано29.03.08 10:13



Някои от идеите ти жестоко ме разсмяха...
Да се забраняло на работодателите да назначават хора от провинцията ако не докажат, че са проверили преди това за подходящи кандидати СОФИЯНЦИ...

А не ти ли идва на ум, че интереса на работодателя е друг? Че иска да намери кадри, които да му вършат възможно повече работа на възможно най-ниска цена без да му пука за произхода им? И защо реши, че подходящите хора непременно са СОФИЯНЦИ?

Те по презумпция са най-способни, най-умни и работливи ли?

Ами ако предците ни бяха разсъждавали така елементарно - колко от най-блестящите ни умове, творци, учени, артисти са родени СОФИЯНЦИ? Ами ако им бяха ЗАБРАНИЛИ да се заселят в столицата умници като теб? Ами ако способните хора, родени на село няма къде да се реализират там - в чужбина ли да идат?

Много боклук имало в София - а кой открадна милионите от Чистотата, кой открадна милионите от Топлофикация, кой продължава да граби от където му падне - провинциалистите ли? Кой застрои градинките между блоковете в квартали като Лозенец? Хайде стига, че почвам да се нервирам...



Тема Re: Кмете - пренаселеност!нови [re: mark]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано29.03.08 13:11



а, не!
свободни не означава да навлизат в личното ми пространство и да ме карат да се чувствам некомфортно в дома си! и да ме карат да се съобразявам с тях, и да ми се натрапват, и да са агресивни.
какво сега, понеже трябва да им се осигури свобода, на мен да ми се отнеме нормалния живот? така ли?
не! по света има правила! и в по-нормалните страни тези правила се спазват. свобода - да, но правилата се спазват! свобода - да, но не и свободия.



Тема Re:нови [re: Xмммммммм]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано30.03.08 15:58



1. Нахлуващите от всякъде цигани - да се въведе италианската система, която отчита техните собствени "културни особености" (така, както те ги заявяват). Та тази система включва - циганите/ромите нямат право на италианско гражданство; могат да се заселват само там, където съответната община им разреши и за време, което тя им определи; нямат право да гласуват - съответно и не могат да влияят върху развитието на населените места и държавата като цяло и т.н.

Заради ей тази точка бих гласувала за теб, ако наистина го направиш.
Мангалския проблем трябва да бъде решен и гражданството им да бъде отнето.
Те са българи само на хартия, не и по задължения.

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
АвторДpyr вapнeнeц (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 16:56



Боклуци мангали



Тема Re: Кмете - пренаселеност!нови [re: Xмммммм]  
Автор KouZMaN (непознат )
Публикувано07.04.08 22:14



Напълно съм съгласен с теб, но незнам как може да се оправи това. Според мен само една диктатура може да оправи нещата. Друг начин няма.



Тема Re: София не е 2 млн.нови [re: Coфия e 1.3 млн]  
Автор KouZMaN (непознат )
Публикувано07.04.08 22:18



Приятелю ти си се объркал нещо тази информация дето даваш е от преди две одини някъде в момента сме над два милиона.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.