Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:35 18.06.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Кмете - пренаселеност!нови [re: Alo, Selo]  
АвторГoтин пич (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 12:12



Каза най-големият простак. Като не ти пука за София, защо изобщо ще посещаваш софийския форум? Явно си с психични отклонения. И по-леко с обидите, трябва да си взимаш хапчетата по-често.



Тема ДЕВЕТ ТОЧКИ?????нови [re: Xмммммммм]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано22.02.08 12:03



Аз предлагам само две
1 Да се налагат глобите по сегашните закони
2 Да се събират наложените глоби
Гарантирам ти 30-40 % подобряване на ситуацията.



Тема Одобрявам с вметканови [re: Xмммммммм]  
АвторPyceнeц (Нерегистриран)
Публикувано27.02.08 23:42



Връща се `жителството`, но се въвежда закон - търговските, промишлени, производствени и т.н. обекти да плащат данъците си там където се намират.

Въобще не ми се нрави, че Метро, Кауфланд и бог знае още колко фирми използват ресурса на града ми, а плащат данъци в София от които се храни "Хмммм".
По тази логика, Козлодуй спокойно може да въведе изходно мито за тока на Софиянци.
Бургазлии и Варненци пък могат да изпраскат такава такса `море` на `хммм` , че да е на диета до края на живота си.

И въобще, мнението е тъпо, дебилно, инфантилно и бликащо от супер комплексарщина.



Тема Re: Одобрявам с вметканови [re: Pyceнeц]  
Автор Vladi (татко)
Публикувано06.03.08 11:49



Не че има нещо общо с темата, ама нормалните хора отдавна спяха да ходят на българското "море". Всъщност има общо с темата - гнусотията по морето е същата каквато е гнусотията в София.



Тема Re: Одобрявам с вметка [re: Vladi]  
АвторNoSaint (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 14:09



Така ли? И къде ходите Вие, нормалните хора?
А от чие име говори татко Влади?
И какво искаше да каже с това "спяха"?



Тема Re: Одобрявам с вметка [re: NoSaint]  
Авторбaцeтo (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 14:56



Морето и София сък. Истината е в Централна България. Няма да уточнявам в кои градове, за да не стане спорът, но вие се сещате сами ето, ето...



Тема Re: Одобрявам с вметка [re: NoSaint]  
Автор Vladi (татко)
Публикувано07.03.08 12:07



Сорррри, изпуснал съм рррръто :-)

Ти пък да не се засегна? Да не си морски?
Нямам нищо против варненци и бургазлии, обаче бг черноморието вече не става и за чеп за зеле. Ако искаш да идеш на що-годе прилично място (т.е. където бетонът << зеленината/плажа), ще трябва да ходиш на палатка (което мисля, за една немалка част от хората е неприемливо). Ако пък искаш някакви удобства, ще трябва да се забиеш на място, където бетонът >> зеленината/плажа. При това на цени не по-различни от Турция и Гърция, където обаче и обслужването е по-добро, и условията са по-добри, а и морето и плажовете са им плажове, а не с вид на ЖК-та.



Тема Re: Одобрявам с вметка [re: Vladi]  
АвторBapнeнckи (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 15:04



Северните курорти все още са прилично добре в сравнение с "Южната Чалга"...

Св. Св. Константин и Елена, Слънчев Ден, Златните и Албена са доста по-незастроени курорти...И там се строи, но сякаш има някакви норми кое - къде - как да изглежда...Архитектурният жанр "мутробарок" е много по-силно изразен на Сл. Бряг и надолу...А и зад Златни Пясъци се намира и едноименният голям природен парк, който е и резерват и не се "пипа", а и е много красив, все едно си в някаква джунгла...А зад Сл. Бряг какво има - ...полета, полета, път и пак полета...хаха.



Тема Re: Кмете - пренаселеност! [re: Блaryн Kaлчeв]  
Автор kapuletti (с ясни позиции)
Публикувано08.03.08 14:30



а вие, господин Калчев, ходете да си псувате на села по каруцарската! виждам - доста ви се удава - значи върнете си се У вашето село и си блейте с козите, моля! наистина трябва да се прочисти София от цялата селска паплач, дето злобее срещу софиянците, че са софиянци и че си искат личното пространство! трябва да има някакъв контрол относно допускането на провинциалните нашественици в София, защото вече и 1 час не са ми достатъчни да мина разсрояние от 7 км до офиса си!!!



Ходя почти всяка събота вечер в Студентски град и гледам надутите селянчета, които само се чудят с кого да се сбият и къде да си избият комплексите - като са дошли да "учат" в София и вече са станали върхът! не ходят по цял ден на лекции, чакат мама и тате да пратят бурканите с ядене и спестените си пари, за да изпият в хилядите барове из студентски град. и после това ми било бъдещето на България! вижте го как се образова по кръчмите и в юмручен бой! преди 2 седмици в студентски град в рамките на 15 минути бях свидетел на 2 зверски побоя - и всичките участници бяха някакви селски студентчета! и после тази "специалисти" искат да работят в София и да изпъкнат повече от софиянците! само защото на софийския работодател му е по-евтино да назначи някой селянин, дето и г@за ще си даде да стане софиянец и да живее в София... нямам думи повече! напълно съм съгласна с връщането на гражданството!



Тема Re: Кмете - пренаселеност! [re: Xмммммммм]  
Автор amado (непознат)
Публикувано14.03.08 03:33



Аз предлагам друго, защо Софиянци не въведете дори визи за нас провинциалистите? Във всяко село ще си имате консулство ше си ходиме там за визи, даже ще си ги плащаме, та да полъним дубките в столичният бюджет. Мисля, че това ще е едно добро начало.

А дали сте се замисляли Вие столичаните (всъщност защо не поглендете личните карти на родителите се и да потърсите там място на раждане, но това е друга тема), че София е един от малкото (Варна, Бургас) Български проспериращи градове точно поради причината, че има голямо население.

Абе най-добре си въведете визи, и на входа си сложете КПП-та и си решавате проблема.

http://www.motohand.com



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.