Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 18.06.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: вижте сега...нови [re: Hani_G]  
Автордивaн пишмaн (Нерегистриран)
Публикувано16.10.08 18:57



... скорости над 200км/ч са възможни на много малко места за кратко време, поради това нощно време е най-подходящия момент човек да се порадва на хобито си, нали така ? Не застрашава никои по празните улици и булеварди.

Не, абсолютно никого! Ма как! Е, ако някой случайно има наглостта да се движи с колата си - той сам си е виновен, че не оставя добрите деца да си се радват на хобито!



Тема Re: вижте сега...нови [re: Hani_G]  
АвторKokiche (Нерегистриран)
Публикувано16.10.08 21:57



Абе аз ли нещо съм проспала на изпита за кормуване или правилно си спомням, че ограничението в населено място е 50км/ч (не броя Цариградското и бул. България, където май беше 80км/ч)? Какви са тия 200км/ч, какви са тия 5 лева? Какво значение има дали си с кола или с мотор? Ограниченията важат за всички. Или за кучета и котки може, за прасета не...
На мен лично шума не ми пречи. Обаче адски се дразня, когато разни тарикатчета минават през кварталната детска площадка с мотор и не се съобразяват, че там щъкат всякакви фърфалаци.





Тема Re: вижте сега...нови [re: Hani_G]  
Автор s.prodanov (непознат )
Публикувано17.10.08 11:00



ей тва е типичен донор. Пич, само един съвет. Карай с каска и готини дрехи. Те няма да те спасят, но като си строшиш врата някъде, ще останат здрави органи за трансплантация. Точно затова ви викат донори.

Ти нали не мислиш, че както и да си изолирам дома, трябва да си държа прозореца затворен, щото ти си изтерясал?

Заминаваш на Бояна, или си плащаш на божурище и караш с 1000 ако искаш.
Защото застрашаваш. Първо мен, щото може да се връщам от дискотека, и няма да ми е приятно с жена ми например да те остъргвам от предния си капак. И второ застрашаваш всички хора, които на сутринта ще бъдат в задръстване, докато теб те доизчегъртват от асфалта.

Ае със здраве, повече акъл и то на място.



Тема Re: Заменям крава за 50 кубиково!нови [re: s.prodanov]  
Авторзaщитниk (Нерегистриран)
Публикувано17.10.08 14:51



да, понеже всичко си има мярка няма да съм безразличен.
обаче имайки впредвид в кой град живея, определено не ми пречи шума толкова.

виж ако съм в балкана и някой се изреже така, ще ми направи впечатление.



Тема Re: вижте сега...нови [re: Kokiche]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано17.10.08 18:10



на България е 70 - има знаци
на Цариградско през зимата слагат 60, а през останалото време е 80



Can you keep a secret?
Oh, indeed. Indeed!
So can I.


Тема Re: вижте сега...нови [re: Tony Stewart]  
Автормapин (Нерегистриран)
Публикувано17.10.08 19:34



Няма такова 80-60 .

220 по цариградско е класика.

чувал съм и за 300, но сигурно и повече са вдигали. знаеш ли ги - всякакви изроди има.



Тема Re: вижте сега...нови [re: мapин]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано17.10.08 21:14



о, да, изроди колкото щеш, мъртви изроди също



Can you keep a secret?
Oh, indeed. Indeed!
So can I.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.