Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:51 07.06.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Истинатанови [re: Gofy]  
Автор Cтaниcлaв! (шемет)
Публикувано02.09.07 00:38



wikipedia може да бъде само източник на допълнителна информация. Предвид, че това е продукт на доброволци, въпросната организация не може да претендира за каквато и да било точност.

Като гледам обаче пак се отплеснахте и започнахте да мерите пишки, цици и разни други полови органи.



Тема Re: Истинатанови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано02.09.07 09:15



уикипедия цитира ГРАО, така че стига глупости, вярна е информацията



Тема Re: Истинатанови [re: пeтльo]  
Автор Cтaниcлaв! (шемет)
Публикувано02.09.07 09:38



Не споря, Петел. Все пак аз нямам проблем с това дали Пловдив е 2-ри или 3-ти град..



Тема Re: Истинатанови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Gofy (искам да знам)
Публикувано02.09.07 09:42



Въпросът не е за спор, а просто за някаква точност без излишен местнически патриотизъм. Факт е обаче, че преди Пловдив беше твърдо втори град, а сега Варна го е застигнала и може би скоро ще го изпревари. В което няма нищо лошо.



Редактирано от Gofy на 02.09.07 09:43.



Тема bTV top 5нови [re: Gofy]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (ЗНАЕЩ И МОЖЕЩ)
Публикувано02.09.07 11:02



Тези данни са много стари и силно занижени спрямо действителността. Преди близо седмица казаха по bTV резултатите от проучване на населението на големите български градове извършено от 3-те най-авторитетни агенции.

Резултатите са следните:

1. София - над 2,2 млн.
2. Варна - над 800 хил.
3. Пловдив - над 450 хил.
4. Бургас - над 300 хил.
5. Стара Загора - над 250 хил.


Имаха предвид по принцип, че това било предполагаемото население според местните МВР-та, както и 3-те агенции за проучвания.

Иначе е нормално 50% от населението да живее в 5-те най-големи града.

За добро или за лошо не знам, но това казаха.





Тема Лудницата в Раднево топ 5нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
АвторBMW (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 12:59



Дам и аз гледах BTV - там казаха, че Мечът на ВИрея много лъже и му е мъчно, че старозагорското му село е вече 7-мо по големина. От BTV казаха още, че Мечът трябва да се върне в Радневската лудница да продължи лечението си, въпреки че докторите още не са открили лек за едноклетъчни пациенти като него.



Тема Re: Истинатанови [re: Gofy]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано02.09.07 13:02



местния патриотизъм свършва с факта, че Варна е на морето и данните, на който му изнася, разбира се, са от лятото, когато населението на Варна се увеличава с едно 15-20 хиляди минимум, а дори с тях все още е на 30к. от Пловдив. Така, че нито ме притеснява, нито ме вълнува кой какво говори, Пловдив все още е по-голям град.
В интерес на истината ми е все тая, защото Пловдив винаги ще е номер едно в други области, много по-важни от пекането на плажа и задръстванията по центъра:)


We're not gonna sit in silence...

Тема Re: bTV top 5нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
АвторDJ Stan4o c мoтopa (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 13:18



Тези данни са много стари и силно занижени спрямо действителността. Преди близо седмица казаха по bTV резултатите от проучване на населението на големите български градове извършено от 3-те най-авторитетни агенции.

Резултатите са следните:

1. София - над 2,2 млн.
2. Варна - над 800 хил.
3. Пловдив - над 450 хил.
4. Бургас - над 300 хил.
5. Стара Загора - над 250 хил.


И аз го гледах това. Само не ми стана ясно, защо не се вземат в предвид НСИ и ГРАО освен тези частни и международни агенции.

Вярно, че НСИ и ГРАО използват данни от История на древността, но все пак са държавни институции, които не са за пренебрегване.



Тема Мечът на Верея= Панаьот от Гълъбово? [re: DJ Stan4o c мoтopa]  
АвторBMW (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 13:30



Вие в Радневската лудница да нямате някакво различно bTV? Което да се казва лУД ТВ или Гоче ТВ?

Или фантазиите се дължат на хаповете дето ви дават? По-скоро второто май.

Иначе ето ги официалните данни от НСИ и ГРАО:





1.София
2.Пловдив
3.Варна
4.Бургас
5.Русе
6.Стара Загора
7.Плевен



Тема Re: Истината [re: пeтльo]  
АвторCтoличaнин (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 19:47










Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.