Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 28.05.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Летище София  
Автор Falange ()
Публикувано08.01.07 12:23



Драги Софиянци(ки) някой знае ли дали има маршрутни рейсове (или както се казват) от Летището до Централната Автогара? А през колко време са?

Че се наложи да посетя Европейската столица на БГ с най-Европейският кмет съвсем скоро, та затова питам.

мЯрси



Тема Re: Летище София [re: Falange]  
Автор чepтa (бЕла)
Публикувано08.01.07 13:29



не. няма маршрутни таксита. превозват ги с хеликоптер.





Тема Re: Летище София [re: Falange]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано08.01.07 15:25



[urlhttp://www.index.bg/info/marshruten.php3]маршрутни таксита[/url]

май няма от Автогарата до Аерогарата
някъде имаше тема за превоза между тия две точки, виж назад



Тема Re: Летище София [re: Falange]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано10.01.07 18:04



Стига си се циганил бе! Вземи си такси - 7-8 лв излиза. Ако вземеш автобус и после друг автобус - 4 билета (два за багаж)* 0.70 лв = 2.80 лв. Ако сте двама - все същото, само дето няма да се блъскате и да висите по спирките.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Не говори наизуст! [re: Блaryн]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 19:01



В статията по случай откриването на новите ръкави, писаха, че предвиждат нов маршрут на някакви автобуси/маршрутки от центрото към летището. Подробности не знам, може и да не са я пуснали още.
Най-хубаво да се звънне на информацията на летището и да се разпита, или пък в общината



Тема Re: Не говори наизуст! [re: guitarist_]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано11.01.07 14:46



Е, китаристе, ти май се изказа неподготвен. Това, което пуснаха, е автобус 284, който върви по Естакадата, после по Цариградско до СУ. Спира на Окръжна болница, Плиска, Орлов мост, Гурко и СУ, т.е. не ходи до гарата/автогарата. Нова маршрутка засега няма.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Не говори наизуст! [re: Блaryн]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано11.01.07 18:55



Ми не знам, в 24 часа така пишеше :) А и местата които си ми цитирал са ми абсолютно непознати :) Мислиш ли, че имам понятие кое къде се намира в софето :)



Тема Re: Не говори наизуст! [re: guitarist_]  
Авторmark (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 00:32



Толкова по-зле за тебе, не е хубаво човек да се гордее с прстотията си, макар и това да е модерно сега.



Тема Хаха :) [re: mark]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 05:13



И защо ми е да знам къде се намира някакво си нещо в някъв забутан град? Ти знаеш ли къде е Пантеона в Русе? А ФК във Варна? А Кораба в Габрово? Аман от шопска глупост...



Тема Знам. [re: guitarist_]  
Автор Maймyнa ([менте])
Публикувано12.01.07 09:10



А да наречеш столицата "някъв забутан град" не е тъпо а смешно..



God Save The Tripe Soup


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.