Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 16.05.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Боклука на Софиянови  
Автор3aинтepecoвaн (Нерегистриран)
Публикувано24.09.06 02:59



Здрасти на всички тука.Искам първо някой да ми каже как да се свържа с кмета на София Бойко Борисов.
Искам да говорим за боклука,защото имам решение на въпроса.



Тема Re: Боклука на Софиянови [re: 3aинтepecoвaн]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано24.09.06 18:27



пиши му!
Столична община си има





Тема Re: Боклука на Софиянови [re: Karinka]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 06:26



Каринке ,аз пуснах 2 е-мейла,но няма никакъв отговор.
Не само един завод за София,ами общо 6-7 за цялата страна имаме готовност да построим и да решим проблема с боклука на цяла България.
България трябва да почне начисто възхода си.
Пари ще се намерят от Евросъюза и Америка,а и заводите сами ще се издържат на печалба от енергията,която се получава от боклука.
Искам или телефона на г-н Бойко Борисов или е-мейла му.Питай някой журналист и ми го дай.
Аз мисля за България Каринке!



Тема Re: Боклука на Софиянови [re: aз]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано27.09.06 10:24



а на мен ми отговориха
в рамките на 4 дни реагираха на подадената от мен жалба, която адресирах през виртуалното деловодство до Бойко Борисов
питай ти някой журналист, аз от къде да познавам такива?



Тема Re: Боклука на Софиянови [re: Karinka]  
АвторБoйko Бopиcoв (Нерегистриран)
Публикувано27.09.06 19:29



Господине, аз съм секретарката на канцеларията на кмета г-н Бойко Борисов Анастасия Генова. Ако желаете можете да заповядате утре (28.09.2006г.) в сградата на Столична община намираща се на ул. Московска 33 за предварителна среща. Работното време с граждани е от 8.30 до 16.30.
Благодаря Ви за вниманието.



Тема Re: Боклука на Софиянови [re: Бoйko Бopиcoв]  
АвторГocпoдинa (Нерегистриран)
Публикувано29.09.06 04:13



Здравейте г-жо/це Генова,

Първо искам да се извиня .че няма да мога да дойда утре,тъй като съм на работа и съм доста надалеч в САЩ.
Не разбирам защо няма отговор на запитването ми.
Имам проект от американците за завод за отпадаци за София,който е със най-модерна технология в света.Има само един изграден такъв в Калифорния,щатът с най-големи изисквания .И завода работи 5 години без никакво замърсяване.40% от всичкия боклук се преобразува в енергия,която се продава и така завода си работи на печалба.
Ако построим един в София,а после още 6-7 за цялата страна,след което можем ние българите да стрим заводи и в останалите страни,понеже ще придобием опит в изграждането на този тип заводи.Така нашата страна ще бъде чиста с екологично чисти води,почви,зеленчуци и плодове,животновъдство,море,планини и т.н.
Ще бъдем атрактивна туристическа дестинация,може би номер едно в света.
България е в подем сега.Чудя се защо няма заинтересована страна?
Всички имаме интерес от такава оферта.Защото губещи няма да има.Ще се открият много работни места за строежа на завода/заводите.Ще се елиминират всички боклуци,включително старите автомобилните гуми с които се чудите какво да правите.Има решение.Кажете на Бойко за офертата,моля ви!Надявам се да сте истинската секретарка този път.
Аз съм съвсем сериозен.Моля ви дайте телефона си за да проведем разговор госпожо/це Генова.Или пък е-мейл.
Много поздрави на Бойко Борисов.Казах на американците за него и много са впечатлени от него.Особено като им показах сайта в който той кандидатства за най-добър кмет в света. Аз се казвам Петър Т. и не обичам да се вдига шум около името ми.
Беше ми много приятно ,че имах шанса да се свържем.Оттук нататък да очакваме само положителни резултати!



Тема Re: Боклука на Софиянови [re: Гocпoдинa]  
Автор mpmuk (новак)
Публикувано29.09.06 09:58



Можеш ли да ми дадеш някакъв линк към саит или някаква по-подробна информация за проекта, защото ве заинтересува, от това, което каза.



Тема Re: Боклука на Софиянови [re: mpmuk]  
Авторrocпoдинa (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 01:23



Много е хубаво това,че има интерес.Но се чудя защо политиците и силните на деня не правят нищо?!
Мога да ти дам информация,но това с какво ще помогне на вас?



Тема Re: Боклука на Софиянови [re: 3aинтepecoвaн]  
Авторmpmuk (Нерегистриран)
Публикувано30.09.06 14:31



Пуснах линкове към темата в дата.бг Форумъте по-голям и някои може да помогне.
А иначе питах за инфармация от любопитство, но ако е някаква фирменатаина не се притеснявай. Когато го построят тук ще ходя да го видя







Тема Re: Боклука на Софиянови [re: mpmuk]  
Авторзaинтepecoвaн (Нерегистриран)
Публикувано01.10.06 03:40



Не ,не е фирмена тайна.Фирмата е много сериозна,но както гледам няма никакво желание от Българска страна.
А мислех си ,че Бойко е този който би могъл да направи нещо в тази насока,ама не засега.И неговата секретарка предпочита да си клати краката в офиса.Ами така другари засега боклука ще ви смърди,ама какво да направим ние като сме далеч от България.
Имам много оферти и то такива,че ще се отворят толкова много работни места,че няма да има достатъчно работна ръка в българия.Не се шегувам.
Доколкото разбрах,двама комунисти все още управляват България + Станишев,който е дясната им ръка и те не желаят промяна в старана.
Чудя се колко са загубени хората 8 милиона зависят от щенкането на 2-3 .
Че така им било кеф. Нямам думи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.