Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:33 28.09.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: София трябва да бъде редуцирананови [re: lnSplinterWeTrust]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано06.06.06 17:39



Лепни.


Винаги верни

Тема Re: София трябва да бъде редуцирананови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано06.06.06 17:45



Я моментално се осъзнай в час бе малчуган. Голф 3 е най-добрата кола излизала някога в СЕРИЙНО производство. Голфа ми е с оптичен тунинг за подобрена аеродинамика - заден спойлер, странични лайсни и предна решетка от замрежена ламарина.
Тук не говорим примерно за концептуални коли като Голф 3 ВР3 Комби - 2.5 160 коня лети джанти мек съединител шибидах и стерео урдеба от блаупункт.
Не знам с кфа кола си обаче по-добре не се отваряй, щото днеска един беше много отворен на светофара, ама му издухах жигулката след 100 метра.


Винаги верни

Тема Re: София трябва да бъде редуцирананови [re: Aлбeнa]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано06.06.06 17:47



Учил съм английски в Алианса ама тая дума редюц не съм я чувал, како.


Винаги верни

Тема Re: София трябва да бъде редуцирананови [re: Aлбeнa]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано06.06.06 17:53



Смешничко ли ти е стрино?
По-готина й била колата - сигурно си била под влиянието на противозачатъчни докато си го писала това. Аз съм шофьор от 2 години, виждал съм какви ли не коли, и преди да стана шофьор пак съм се интересувал от коли, никога не съм пропускал да погледна някоя спряла кола колко вдига и дали има скоростен лост, но по-хубава кола от моя Голф 3 не съм виждал.
Ти като чуеш Голф 3 си представяш някой селтак, обаче момиче аз не съм такъв. Голфа ми е като излезнал от играта Нийд фор спирт, с всички ъпгрейди. Жените не могат да устоят на Голфа, ако отида в Петрич, Трън, Волуяк, Горни Богров, не мога да си тръгна от жени, които са заобиколили моята кола молейки да ми правят френски дудутки срещу едно кръгче на площада, ако се сещаш за какво ти говоря.


Винаги верни

Тема Re: София трябва да бъде редуцирананови [re: Aлбeнa]  
Авторpиko (Нерегистриран)
Публикувано07.06.06 00:16



Всичко ясно, ама защо трябва да ти гледам цаките?



Тема Re: София трябва да бъде редуцирананови [re: Гeнaди]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано07.06.06 11:50



Ми да..
Тя колата и акъла ти стигат да се гониш с Жигулита


Иначе си в дълбока заблуда, че третата серия на Голф е наааай-успешната кола от серийното производство.
Но понеже клубът е СОФИЯ, а не клуб за автомобили - предлагам да отложим спора за някой друг път.

Вземи прелисти последните бройчета на АутоБилд и там има една дооста обширна статия за ГОЛФ 3, неговите предшественици и неговите наследници. Общо взето никак ласкаво не се изказват за твоята колица, по-скоро за Голф 2, когото наричат "почти безсмъртен"... хайде, сполай ти.. жив-здрав и по-умен



Тема Re: София трябва да бъде редуцирананови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Гeнaди (VW Golf 3)
Публикувано07.06.06 12:59



Само едно нещо не разбирам - защо се изказваш неподготвен?



Голф 3 освен това, че е супер красива с агресивна спортна форма има много мегдан за тунинг. Не знам какво списание си чел, обаче жените се кефят на Голф 3, а не на Хюндай или Шкода.
Когато човек кара Голф 3 придобива особено чувство - готин си караш голф, млад, известен какво искам повече от тоя живот, освен още по готин Голф 3. Бих си продал Голфа само за да си купя друг. Човек веднъж качи ли се на Голф не иска да сменя колата никога повече. Слушай Стария.


Винаги верни

Тема Re: София трябва да бъде редуцирананови [re: Гeнaди]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано07.06.06 13:45





Човече, тия сухи статистики за използваните автомобили малко ме греят, а още по-малко ме интересуват.

Виж кой е лидер по продажби на нови автомобили и тогава коментирай.

Казах ти, разлисти АутоБилд - германско списание. Погледни какво казват за Голф 3. Това са все пак специалисти, които многократно са изпитвали един автомобил, а не нещастници с 5.000 км годишен пробег. Погледни на кое място поставят Фолксваген по надеждност, например. Доста зад бедното си братче Шкода

Направо ще ме амбицираш да ти пльосна в клуб София тяхната класация, която се основава не са сухи приказки и теории като твоите.

По памет:

1. Мазда
2. Хонда
3. Тойота
4. Нисан и Хюндай...
....
9. Шкода
...
12 или 13. Фолксваген

БМВ и Мерцедес крепят крайните места преди 20-то


Но понеже си пич, ще ти искарам справката и ще ти я пратя на лична бележка.



Тема Re: София трябва да бъде редуцирананови [re: Aлбeнa]  
Автор дeтeлинa (четирилистна)
Публикувано08.06.06 17:02



Проста да падладееш от нещата изписани тука! По-забавна тема не съм мяркала скоро.





Тема редуцирана?нови [re: Aлбeнa]  
Автор Bvlgari (bulgari.com)
Публикувано09.06.06 03:04



Какъв ли па ще да е тоя интелектуализиронгованен термин? Ние сме простък народ, не'чеме да сме у Перник.

esse quam videri



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.