Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:32 28.06.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Всички мразят Софиянови  
Автор767 (Нерегистриран)
Публикувано17.01.06 23:50



Всички мразят и псуват София. Също така всички идват да живеят тук. Това не е тема против провинциалистите, защото тук имаме уникалния шанс да нямаме проблем с липсата на човешки ресурс.
Все пак си мисля дали градът ни не е толкова мръсен и ужасен, защото е пълен с провинциалисти, които го мразят и мърсят. Чудя се как е възможно да сме толкова малка държава, а да има враждебно отношение към хората от друг град. Толкова е примитивно. нали живеете тук бе хора

Хей, не мразете София. Тя е нашата столица> Лицето на нашата, на вашата страна.

Нека да е хубаво и тук и в Бургас и в Пловдив и в Горно Нанадолнище.



Тема Всички селяни мразят София!нови [re: 767]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано18.01.06 00:07



нормално за хора лишени от елементарна култура

...и твойта майка също!



Тема Re: Всички мразят Софиянови [re: 767]  
Автор spider4o™ (испански)
Публикувано18.01.06 00:35



кво ти дреме?
Живей си в хубавия град и не обръщай внимание на злобеещи. Ако пък не ти харесва София - отиваш във Варна, Павликени, Горна Оряховица или Долен Комуняга, или което и да е населено място, което ти харесва.
Ако на един парижанин почнеш да му плюеш града колко бил препикан от кучета и смърдящ от арабска и негърска плът, мислиш ли, че ще му пука? Той си живее в Париж и си му е добре, като въобще не го интересува, че бай Гъцо примерно мрази Париж.

______________
Поради тежките зимни условия тази година Снежанка няма да се епилира.


Тема Изумен съм ...нови [re: 767]  
Автор labarum (православен)
Публикувано18.01.06 01:08



Айде стига глупости бе! Откъде пък реши, че хората от т.нар. "провинция" мразели София? Повечето от тях като дойдат тук студенти и не се връщат обратно. Ти на това мразене ли му викаш?
Лично аз мразя София! Роден съм тук, вече 28 години живея в този град и откровено го мразя. И мисля, че има защо. Във всеки друг български град, градче и селце има център с пешеходна/и улица/и, където можеш да се разходиш на спокойствие. В нашия град е някакъв ужас да тръгнеш пеша. Отвсякъде коли и какво ли не. Тотална липса на ред и организация.
Лично аз не се чувствам привилигирован, за това, че живея в София. Освен това не обичам да наричам хората от страната провинциалисти. Нека не забравяме защо все пак София в момента е най-големия български град. Когато става столица през 1879-а е бил едно шопско село. Именно интелигенцията от другите български градове е дошла и го е направила да прилича на нещо.
Айде със здраве

ВЯРНОСТЪ И ПОСТОЯНСТВО


Тема Бравонови [re: labarum]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 08:09



Ей заради такива като тебе не слагам всички софиянци под общ знаменател! Ама ей иди чети простотиите на другите твои съграждани из този и другите форуми



Тема Re: Всички мразят Софиянови [re: 767]  
АвторCийka oт Пoибpeнe (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 11:43



да наистина аз много обичам да мърся града. Мисля да си изкарам тоалетната на двора, както е в моето китно село поибрене, и да почна да мърся!
нали съм истинска провинциалистка.



Тема Re: Всички мразят Софиянови [re: 767]  
Автор Пpивидeниe (предател)
Публикувано18.01.06 14:44



Обърни внимание на думите на китариста-не толкова София, колкото софианци...
Ми не ни обичат сигурно,защото голяма част от столичани като отидат другаде и разправят какви са пичове...други не ни харесват от чиста завист, защото имаме повече възможности за губене на време(или прекарване-според случая).
Казвал съм го и ще повторя-из цяла България има свестни хора и тъпаци. И пак съм прекалено обективен. Една приятелка пострада докато бяхме на екскурзия до баташкото езеро-имаше проблеми с апендисита. Хората в град Пещера ми се видяха много по-добродушни от тукашните. И все пак техниката е тук-спецлекарите са тук(взимат повече парици) и с риск за здравето и я транспортирахме до тук с кола...ДАже ми стана гузно за това.
София е лицето на техническото развитие , не на цялата страна. Обичаме я и я мразим едновременно(забележи-говорим в женски род, нищо че става дума за град!) А, че и провинцията търпи критика-спор няма..Иди около който и да е студентски блок и разгледай стотиците нахвърляни презервативи около него...пак се отплесвам много



Тема Re: Всички мразят Софиянови [re: Пpивидeниe]  
Автор labarum (православен)
Публикувано19.01.06 00:52



То да бяха само презервативи ... В "Студентски град" е супер мизерия. И затова са виновни до голяма степен и самите студенти. Това си е вече манталитет и цивилизованост. По-точно липсата на такава.
Иначе сходни гледки има в почти всички столични ж.к.-та, където живеят уж софиянци.

ВЯРНОСТЪ И ПОСТОЯНСТВО


Тема Re: Всички мразят Софиянови [re: 767]  
АвторDeskata (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 22:47



Еееее приятел не си прав!Изобщо не съм съгласна с твоето мнение.Не съм родена в София,живея тук от 5 години.Пристигнах в "големия град за да си търся късмета".Мисля че имам потенциал,който не бих могла да развия в малкото градче,където съм родена и израснала.НЕ МРАЗЯ СОФИЯ,напротив.Обичам я с всички мърсотии,бездомни кучета,"профинционалисти" и "софиянци" по улиците.Мога да твърдя че доста кореняци са доста по-големи селяндури от провинционалистите.



Тема Re: Всички мразят Софиянови [re: Deskata]  
Автор Пpивидeниe (предател)
Публикувано19.01.06 22:52



сладурана:) ТЕ това е обективно мнение и е вярно от начало до край, пък и няма засегнати...всъщност има и те са и от двете страни...Хвала..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.