Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 26.06.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Тема Баси мръсния град!нови  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано20.12.05 13:54



Заваля сняг и веднага си пролича колко мръсна е столицата. Навсякъде кал и гнус. Така се получава след като не се мият улиците когато трябва. И като знам, че тази гадост я дишаме когато е сухо - отврат!

...и твойта майка също!



Тема Незнайно защо...нови [re: snobar]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано21.12.05 11:52



Направило ми е впечатление, че колкото по-малък е града, толкова по-малко се проличава тоя проблем. Може би изключение прави Варна, щото сигурно вятъра продухва улиците от праха. Иначе градове като Велико Търново, Трявна и други нямат проблем с праха.
Интересно е как в "белите" страни чистят градовете, та там такова нещо е абсурд. Тук само с водни струи преместват праха от едно място на друго, правят го на кал и после като изсъхне- същата работа



Тема Re: Незнайно защо...нови [re: guitarist_]  
Автор мeчичe (от гориче)
Публикувано21.12.05 16:45



Не бих казала че Търново няма проблем с праха.Точно в центъра,колкото и малък да е той,когато е сухо не може да се диша от прахоляк.Има няколко сгради,които се рушат и около тях не само е прашно,но и се върви по улицата заради заградения тротоар.Красивия град В.Търново май е хубав само от страни или ако го разгледаш за кратко време.Както навсякъде в България и там има нужда от почистване и поддържане...А е жалко,защото е едно от най-живописните места в държавата ни...
А относно София-положението е направо отчайващо...
Виж,Варна наистина е друга планета.



Тема Re: Незнайно защо... [re: guitarist_]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано21.12.05 20:48



Не знам, но няма оправия. Трябва редовно миене, а не само веднъж в годината. Минат, измият центъра през пролетта, и после с колите се пренася целия боклук от крайните квартали. Гледам навсякъде строежите правят ебаси калта...Никой не ебава да си измие помията.

Най-мръсната улица в София за мен е Хан Крум, зад столичната библиотека - там има няколко заведения от които се изхвърля помия и манджа. Там е воня и мазнотия.

Не виждам решение, освен здраво миене...то трябва всеки ден, ама айде поне веднъж в седмицата.

...и твойта майка също!



Тема Re: Незнайно защо...нови [re: snobar]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано23.12.05 11:15



Чисто географски София е в много неизгодна позиция.
Пък и виж какви коли се карат. Обрахме моргите на Запада. То да бяха само коли.. а виж колко стари автобуси и камиони бръмчат из страната



Тема Re: Незнайно защо...нови [re: мeчичe]  
Авторguitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано23.12.05 19:28



Варна е чиста по други причини :) Вятър му е майката...

Но си прав/а де- там наистина не е България :)



Тема Re: Незнайно защо...нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано25.12.05 11:43



И това за колите е вярно, но и некой майбах да тръгне от село Обеля към центъра ще повлече сто кила кал, която ще разхвърля.

Сега гледам чистят Витошка...и кво...след една седмица мръсотията от съседните малки улички, ще се пренесе по булеварда...и така се въртиме в кръг.

Редовно почистване трябва. Нема ли некъв водоизточник с непитейна вода бе...еба си майката

...и твойта майка също!



Тема Re: Баси мръсния град!нови [re: snobar]  
Автор Пpивидeниe (предател)
Публикувано25.12.05 20:00



Аве, модераторе!
Ми не е чист...или поне по-голямата част от него...прекалено много улици и още повече коли...в темата, която постнах преди малко , укорих провинциалисти, че допринасят за стреса в града. Че не сме чисти и ние, дет сме тука е друга тема. Инак си нямаш на идея(може пък и да си имаш) какви гадори дишаме еле пък какви ще дишат наследниците ни...



Тема Re: Незнайно защо...нови [re: snobar]  
Автор Cтaниcлaв! (културтрегер)
Публикувано27.12.05 09:15



Няма такова понятие като НЕПИТЕЙНА ВОДА.
Аз поне не съм чувал.
На морето има инсталирана една пречиствателна станция в която се влива вода от канализацията...
Дори един министър (не помня кой беше) си сложи чашката и пийна. Казва че била като минерална

Иначе мръсните пътища се дължат на газовете от старите МПС-та. Чудно как отидох до Испания и се върнах (валя ме бая дъжд) и колата до преди да влезна в България беше чиста. И после само за 250 км познай на какво заприличах.

А това че някои служби не си гледат работата е трети въпрос.



Тема така е!нови [re: snobar]  
АвторCийka oт Пoинбpeнe (Нерегистриран)
Публикувано11.01.06 13:23



и аз всеки ден по 3пъти когато отивам до KFC да ям, си чистя обувките от мръсната кал и прах!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.