Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 21.05.24 
Градове
   >> София
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема София е торнови  
Авторkariesa (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 17:52



София- най-торливия български град пълен с 1 182 698 души (изметта на останалата част от България отишли там да мият кенефи за 200 лв на месец) обикалящи целия град за да си купят зарзеват с 6 стотинки по евтини предизвикващи невижнана в никой друг град в България търпана от чували с чушки и домати по реисовете и останалия градски транспорт(между другото честита четвърта спирка на метрото след някоя година и там ще е като в реисовете) или чакащи поредната промоция във Фантастико и със спестените 40 лв(щтото не са си ходили до родните села на 300км(най малко) последния месец) купуват на салма тва което е най евтино незавизимо дали имат нужда от него с мисълта че са на далавера.

деба и тапаци



Тема Re: София е торнови [re: kariesa]  
Автор Acyaн (dancer)
Публикувано01.09.05 18:20



Ти откъде си, приятелю/ко?
Шегичка и злобничко изказване... Е не знам защо си настроен/а така. Всеки прави своя избор. Някои идват в София, други стоят в село (в което няма нищо лошо)... Ако някой му се дава един лев за билети (примерно), за да си купи килограм чушки с 6 стотинки по-малко - негов проблем. А метрото ими малко повече спирки

Дори да не можеш - трябва. А щом трябва - можеш.


Тема Re: София е торнови [re: Acyaн]  
Авторkapиeca (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 19:07



фдхфд



Тема Re: София е торнови [re: kapиeca]  
Авторkapиeca (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 19:19



От Враца съм където също има селяндури(като на всякаде) но в нормални граници а не като в София където 1 182 698 са само постоянно торещите а към тях може да се прибавят и сички дето идват да си купъват гръцки анцузи от Турция от илиенци или да се мъкнат по болниците с което броя значително се увеличава.



Тема Ми стой си във Враца....нови [re: kapиeca]  
Автор abettorМодератор (добър)
Публикувано01.09.05 19:35



....дето....знаеш дори и какво не каца, драги.
Мнението ти за София (особено написано "грамотно" като врачанин) на софиянци им е.....знаеш през какво!

Брей, аман от комплексари, дето не им харесало да мият кенефи за 200 лева :))) Та се оплакват.....



ab alio exspectes, alteri quod feceris

Тема Re: Ми стой си във Враца....нови [re: abettor]  
Автор Acyaн (dancer)
Публикувано01.09.05 20:17



Ама и Модератора си го бива , а?
Гляма уста и си провераваш темете - Браво на тебе
Човека е от Враца и или не е идвал тук (в София) или е идвал за малко и говори на бързо...
Е, както казвам, шегите взимат почетното второ място

Дори да не можеш - трябва. А щом трябва - можеш.


Тема За Софиянови [re: kariesa]  
Авторkira (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 16:44



Не мога да кажа каква е или каква не е София защото не вярвам в абсолютните неща.
Само мога да кажа, че на мен не ми харесна.И тя като всеки град си има своите хубави и не толкова хубави неща.Но не ми допада цялата забързаност, многолюдие, нерви, шум.Винаги като чуя или прочета за София в следващия момент в съзнанието ми изниква думите - ХАОС и БЪРКОТИЯ.И когато ми се налага да ходя дотам винаги го правя с нежелание.Ако можеше да не ходя щеше да е добре но така са направени някои неща че все те разкарват до там.



Тема Re: За Софиянови [re: kira]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано02.09.05 17:56



Абе ти си комплексирана провинциалистка,бе, не може така, на хората дето не им харесва обезателно нещо им е крив света. Няма нормален човек на тоя свят дето да не му харесва София...ако не му харесва значи или е селянин или е комплексиран, та ти от кои си, просто за статистиката?



Тема Re: За Софиянови [re: kira]  
Автор Acyaн (dancer)
Публикувано02.09.05 19:18



Виж, не е точно така...
И тя като всеки град си има своите хубави и не толкова хубави неща. - това е вярно... Но когато цял живот си живял в забързания град, просто свикваш. Другото (спокойно и т.н.) ти се вижда мудно и безинтересно. Когато отида на море, за да си почина от града (в Бяла бях това лято), първите дни беше чудесно, но после те наляга невероятна скука. Липсва ти шума.
Миналата година за пет дни изчетох 2 книги (Пратчет формат) и една малко по-малка от "Властелина...". Смятай до какво води скуката, далеч от Големия и шумен град

Дори да не можеш - трябва. А щом трябва - можеш.


Тема Re: София е торнови [re: kariesa]  
Автор Cлaв ()
Публикувано03.09.05 08:49



.тъъъппоо

Като ми се приработи, седам и чекам да ми мине



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.